Czy lubicie święta?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Czy lubicie święta?

przez Donkey 24 gru 2009, 10:17
a dlaczego znikneła os nas?

przez ewaryst7 24 gru 2009, 10:22
Nie mam pojęcia. Może nie znalazła tego , czego szukała? Teraz działa na "Cafe pod wierzbą".Szkoda.

przez paradoksy 24 gru 2009, 12:05
odpowiedż na pytanie zawarte w temacie:
nie, nie lubimy
więcej zachodu niż to wszystko warte.
paradoksy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tet 24 gru 2009, 12:12
pytanie jest tendencyjne, a więc moja odpowiedź również:
lubię pierdzieć w stołek
tet

przez Nortt 24 gru 2009, 12:29
Święta... pewnie kocham dzielić się marnym opłatkiem, wąchać fetor Choinki na którą mam uczulenie, zmuszać się do jedzenia karpia jebiącego mułem, udawać że jestem szczęśliwy, składać wszystkim życzenia które nie mają racji bytu... i zapierdalać jak pojebany by pod wieczór dostać skarpetki.
Kocham święta ;)
Nortt

przez ewaryst7 24 gru 2009, 12:41
Nortt , trochę to trąci cynizmem co piszesz:) Ale masz prawo tak widzieć święta.Ja tez nie lubię.Ale z innych powodów:) Cieszę sie , że to tylko dwa dni.

przez Niewidzialna 24 gru 2009, 14:37
To będą najgorsze święta mojego życia. Jestem tak smutna, jak jeszcze nigdy dotąd. Uroniłam parę łez, zjadłam parówkę, chociaż podobno nie wolno. Pewnie oberwie mi się też za nieodpowiedni strój, ale jakoś o to nie dbam.

Jakim cudem mają się spełnić moje marzenia, skoro nie dostałam żadnych życzeń?
Jeśli zaś chodzi o dzielenie się opłatkiem z rodziną, to jest to rzecz, której za wszelką cenę chciałabym uniknąć. Znowu usłyszę, że mam się tylko uczyć, że wytrwałość, sukcesy...
Tak jakby nikt na tym świecie nie wiedział czego mi naprawdę potrzeba :cry:

przez scrat 24 gru 2009, 14:40
"Nie dbam o to" kojarzy mi się zawsze z nieudolnym tłumaczeniem angielskiego "I don't care". Ale to tak na marginesie.

Ucz się ucz, to się nerwicy dorobisz.
Przyjaciel forum

przez Nortt 24 gru 2009, 14:41
Niewidzialna napisał(a):To będą najgorsze święta mojego życia. Jestem tak smutna, jak jeszcze nigdy dotąd. Uroniłam parę łez, zjadłam parówkę, chociaż podobno nie wolno. Pewnie oberwie mi się też za nieodpowiedni strój, ale jakoś o to nie dbam.

Jakim cudem mają się spełnić moje marzenia, skoro nie dostałam żadnych życzeń?
Jeśli zaś chodzi o dzielenie się opłatkiem z rodziną, to jest to rzecz, której za wszelką cenę chciałabym uniknąć. Znowu usłyszę, że mam się tylko uczyć, że wytrwałość, sukcesy...
Tak jakby nikt na tym świecie nie wiedział czego mi naprawdę potrzeba :cry:

Dzisiaj tez zajadałem się parówkami, miałem ochotę to zjadłem, życzeń też nie dostałem. A co do tych gadek to jest wnerwiająca norma, ale takie są już święta, trza je wytrwać i powrócić do wytrawnej szarej normalności.

[Dodane po edycji:]

ewaryst7 napisał(a):Nortt , trochę to trąci cynizmem co piszesz:) Ale masz prawo tak widzieć święta.Ja tez nie lubię.Ale z innych powodów:) Cieszę sie , że to tylko dwa dni.

Święta walą obłudą i prze kolorowaniem, życie nie jest piękne jest straszne pogrążone w odmętach chaosu, człowiek który się w nim nie odnalazł nie rozumie świąt i tej całej szopki.
Nortt

przez Niewidzialna 24 gru 2009, 14:51
Nortt napisał(a):zmuszać się do jedzenia karpia jebiącego mułem

Nie mogę patrzeć na karpie, zarówno te żywe, jak i już wypatroszone. Widok Wielkiego Państwa, niosącego duszące się ryby w worku foliowym, przyprawia mnie o mdłości. Pytanie tylko, o co tyle zachodu, skoro te karpie zupełnie nie są smaczne? Nawet moje koty, które na co dzień dostają wariacji na widok zwykłej szynki, olały obecność karpia całkowicie ;)

przez scrat 24 gru 2009, 14:56
Tradycja. Tacy są ludzie. Bezrefleksyjni.
Przyjaciel forum

przez ronaldinho 24 gru 2009, 15:10
Również jestem ,,nienormalny" i nie czuje swiat. Wiem to jest przytłaczajace no ale ... cóz. Ostatnio sie lepiej czuje, takze i Ty moze lepiej sie poczujesz :) Wiesz w jakim ja byłem stanie? Wole nie mowic. Pozdrawiam!

przez ewaryst7 24 gru 2009, 15:48
Trochę mi lepiej...Bo już myślałam , że jakimś mutantem jestem z tymi świętami.Nie lubię i już.Właśnie w świeta odczuwam największą samotność.Wszystko to takie chwilowe..Ta cała miłość , jedność , życzliwość.O kant d... to rozbić.

przez Gringo 24 gru 2009, 17:55
ewaryst7: Ja tez tego nie lubie, a wlasnie u mnie w domu tak to wyglada. Jednak to tylko kilka dni. Sa gorsze rzeczy.
Dzis to bedzie zupelnie kiepsko, wigilia zapowiada sie nieciekawie.
Ostatnio edytowano 24 gru 2009, 18:02 przez Gringo, łącznie edytowano 1 raz
Gringo

Sortuj wg