TEST -> Sprawdź czy masz depresje

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: TEST -> Sprawdź czy masz depresje

przez bedewere 23 mar 2009, 10:36
kurcze ..ale tak szczrze to wątpie bo można maniupulowac odp.. z goru wiadomo jakie odp zaznaczac aby test wyszedl wmiare lepiej niz faktycznie

mi wyszlo duzo 36 pkt..ale ja mam ataki lekow ktore mnie pozbawiaja jakiejkolwiek energii zyciowej

przez chloe 23 mar 2009, 11:13
ja mam 41, chociaż wiem, że mogę mieć za tydzień równie dobrze 50 jak i dajmy na to, 20. trudno być obiektywnym jak jest źle, albo dobrze. patrzy się na samopoczucie z teraz, dziś. mnie jest bardzo trudno przypomnieć sobie uczucia przeciwne. ale to prawda, to nie jest test "jaką mam depresję i czy w ogóle", tylko "jaką chcę mieć".
(...) Jest ciemno
jest ciemno jak najciemniej
mnie nie ma
nie ma spać
Nie ma oddychać
Żyć nie ma (...)

przez Korba 23 mar 2009, 11:18
Ja nie robię tego testu. Bo na cokolwiek robię test, to mi zawsze wychodzi, że to mam i że muszę się pilnie leczyć :mrgreen:
Korba

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bedewere 23 mar 2009, 11:20
ja mam 27 lat i wiem sama z siebie ze jest gorzej w takim stanie jeszcze nie bylam i choc bardzo nie chcem sie do tego przyznac to wiem ze sa fakty:
mam ataki lekow
nie odczuwam radosci
niepokoj, jestem niezrownowazona emocjonalnie, i nie posiadam do siebie zaufania

ten test mnie wkurzyl

przez chloe 23 mar 2009, 12:37
Korba, hm, tez tak miewam... może to z powodu wrodzonych skłonności do demonizowania wszystkiego dookoła ;)
(...) Jest ciemno
jest ciemno jak najciemniej
mnie nie ma
nie ma spać
Nie ma oddychać
Żyć nie ma (...)

przez Korba 23 mar 2009, 12:46
Sama nie wiem, bo ja w sumie się ze sobą nie cackam i nie dbam zbytnio o siebie. Ja bym raczej powiedziała, że mam wrodzoną skłonność do wpędzania się w choroby.
Korba

przez bedewere 23 mar 2009, 12:50
nie bądź dla siebie katem- nie możana siebie o wszystko obwiniac bo nie tedy droga, ja wiem ze to nie jest łatwe

przez suzak29 23 mar 2009, 14:48
UWAGA!
Wynik to : 15 punktów.
Wydarzyło się w Twoim życiu coś, co spowodowało, że czujesz się chwilami bezradny i zagubiony. Może pomóc Ci rozmowa z bliską osobą lub z psychologiem. Jeżeli to nie pomoże skorzystaj z porady psychiatry - nie musisz mieć skierowania od innego lekarza.
Nie musze być idealna,wystarczy,że jestem wyjątkowa:)XD

przez matylda77 23 mar 2009, 15:42
26 pkt tez musze do psychiatry :)

przez Ridllic 23 mar 2009, 16:26
ehhhh co za bzdura na sile wkręcacie sobie i szukacie czegoś "test na depresje w internecie"

a macie test na wyrostek :?:
Ridllic

przez Korba 23 mar 2009, 16:32
Oj, testu na wyrostek nie robię, bo na pewno mi wyjdzie, że nie mam wyrostka :mrgreen:
Korba

przez Ridllic 23 mar 2009, 16:43
mam sie skontaktować z psychiatra hmmm i ta czarodziejska strona wydała diagnozę i na ... tyle czasu spedzałem w poradni a wystarczyło kilka kliknięć :mrgreen:
Ridllic

przez Korba 23 mar 2009, 16:47
A czy ta strona wraz z diagnozą przepisuje recepty...?
Korba

przez Ridllic 23 mar 2009, 16:48
nie ale posiada nr konta na który wpłacasz i kontaktuje sie z Toba pan psychiatra wiec dlaczego mnie nie dziwi ,że właśnie taką diagnoze wystawiła mi ;)
Ridllic

Sortuj wg