Rocznica samobójstwa

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez atrucha 28 wrz 2007, 16:11
Owszem masz.. Nawet nie wiesz jak dużo. Poza tym, kto powiedział, że zawsze będzie ciężko..?
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez <Mariusz> 28 wrz 2007, 16:22
nie wiem czy zawsze, ale nie wiem też czy starczy mi siły żeby dojść tam gdzie zacznie być lepiej... Uwierz mi zawsze byłem silny... zawsze łokciami do przodu... ale już nie daje rady, a wiesz co jest najgorsze, że nie potrafie się nikomu do tego przyznać (forum to wyjątek bo tu jesteśmy anonimowo) ale jak ktoś z przyjaciół pyta "co jest?" "jak tam?" zawsze odpowiem że dobrze i podniose głowe do góry.... ale zaczynam dusić się we własnym sosie... a nie umiem się przyznać że jestem słaby, że już nie daje rady....
" Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi" Drzem

http://kwiartur.wrzuta.pl/audio/n1YdA2R ... do_kolyski

przez smutna48 28 wrz 2007, 17:19
Wiesz co musisz chyba "wybaczyć" sam Sobie żebys mogł normalnie zyć i przestac się winić zrozumiałe jest to, że jest Ci b cięzko ja tez nie wiem i nawet nie chce wiedziec jak bym przyzyła coś takiego .... troszkę racji miales chciałes zareagowac na to co się wydarzyło a w nerwach można wykrzyczeć czasami rzeczy ktorych się wcale nie mysli i ja mysle że on o tym wiedział i rownie mocno Cie kochał ...

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 7:08 pm ]
wracajac do Twojego 1 posta

Mariusz
palec drżał na spuście. W końcu pociągnąłem za spust i... i dla mnie to był cud, broń się zacieła... nie wiem jak to się stało ale stało... a musze dodać że AK zacina się średnio raz na 300 strzałów...

a moze to siła wyższa a moze Brat...
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Jaśkowa 29 wrz 2007, 00:28
<Mariusz> napisał(a):a jeszcze jakby tego było mało... okazało się że nie mogę mieć dzieci... a to jest coś czego pragnąłem zawsze najbardziej...Sad

wiesz jest tyle dzieci na świecie, które czekają na Twoją miłość..... jeżeli tak bardzo tego pragniesz to będziesz ojcem "bo jeśli czegoś bardzo pragniemy to cały wszechświat temu sprzyja"

ja umierałam już tyle razy, że całe moje przyszłe życie powinno być jedną wielką rocznicą samobójstwa, codziennie Bogu dziękuję za to moje małe światełko w tunelu, które mam bo bez niego by mnie dawno już nie było...
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez <Mariusz> 29 wrz 2007, 11:05
Masz dla kogo być silna :)

przez kartia 29 wrz 2007, 20:52
Nie spodziewałam się że tyle osób ma takie swoje rocznice... Wiele waszych historii mnie zasmuciły...ale chyba każda historia człowieka jest smutna po trochu.

W swoją rocznice samobójstwa udało mi się wyjechać z miasta, nie chciałabym tutaj...

Ja pamiętam jak przewozili mnie karetką na sygnale, jak już trafiłam do szpitala, to słyszałam rozmowy lekarzy na temat tego,że już dawno kawki nie wypili, żarty, dowcipy... przy płukaniu żołądka dalej słyszałam komentarze...ale wszystko było mi obojętne.

Mój czyn nawet nie był proba samobojstwa...tylko aktem desperackjiej chęci zaśnięcia i nie obudzenia się, ja po prostu byłam potwornie zmęczona samą sobą... otoczeniem...

Nawet teraz gdy wspominam co czułam...chce mis ię ryczeć.

przez Jaśkowa 29 wrz 2007, 20:58
Masz dla kogo być silna :)

na szczęście bo tak to już by mnie nie było
Przyjaciel forum

przez <Mariusz> 29 wrz 2007, 21:16
Ale jesteś i z tego akurat my się tu cieszymy:)
JAŚKOWA zerknąłem na Twój profil i wyczytałem że jesteś pedagogiem, a wcześniej czytałem post 13 lattki z problemem Monia1000, może miała byś lepsze podejście jako pedagog i dodatkowo osoba z problemem... coś byś jej skrobła

przez Jaśkowa 29 wrz 2007, 21:24
a możesz podesłać link do tego posta :) dzięki :smile:
Przyjaciel forum

przez <Mariusz> 29 wrz 2007, 21:37

przez Jaśkowa 29 wrz 2007, 22:32
Dzięki wielkie już skrobnęłam parę słów :smile:
Przyjaciel forum

przez Jovita 09 paź 2007, 16:53
tekla i czemu nam o tym mowisz ?? chcesz wspolczucia????????????? otoz wspolczujemy ci i uwierz mi ze mna tez nie jest za dobrze ale jakos trzeba zyc -''JAKOS'' czyli z dnia na dzien i z godziny na godzine .. trzeba walczyc , nie jestes slaba wiec walcz , depresja jest uleczalna - jesli sie ja leczy!!
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez groskova 15 paź 2007, 04:25
ja tez obchodzilam rocznice swojego samobojstwa, jako ze bylo to w listopadzie, zawsze w nocy szlam zapalic znicz na czyims grobie...niestety odkad depresja walnela mnie na dobre takich rocznic bede miala jeszcze trzy (w sumie 4 w roku)...piekna kolekcja dat, ale chyba juz nie zamierzam tego swietowac.
tekla - ja tez tak mowilam... w sumie dalej mowie. juz nie wypiram ze swojej glowy mysli samobojczych, nie mam juz sily znimi walczyc.

przez PoeMman 13 lis 2007, 04:47
Tak sie sklada, ze tez w listopadzie (kilka lat temu) mialem wiekszosc prob samobojczych.

Dokladnej daty nie pamietam i nie chce pamietac.
Zapraszam do kontaktu osoby cierpiące na depresję, nerwicę, fobię społeczną, zaburzenia osobowości ...

Sortuj wg