Błazen wita :P

Hasiok.

przez Leszek 08 sie 2007, 11:51
moczymordka napisał(a):siedzi małpa na moście i łowi ryby. Z daleka widzi ją krokodyl, a że się nie lubią, obmyśla sobie plan jakby tu jej dogadać. I se myśli: spytam ją czy ryby biorą, jak powie że nie, to powiem: no wiadomo takiej małpie to pewnie że nie biorą; a ja powie że biorą, to powiem: takiej małpie i biorą?? Zadowolony z planu podpływa bliżej i krzyczy: te, małpa! Biorą ryby?? A małpa: płyń, zielona kupo...

To ma byc kawal? :lol: Żeś bardzo inteligentna niewiasta :lol:
Violence occures when human beings are influenced in a way which causes their actual brain and body functions realize below the level of their potential values.

Instytut Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego
zbanowany

przez moczymordka 08 sie 2007, 12:04
oo, kolejny zabawny człowieczek na forum! płyń płyń, Leszku! :mrgreen:

przez Leszek 08 sie 2007, 12:06
moczymordka napisał(a):oo, kolejny zabawny człowieczek na forum! płyń płyń, Leszku! :mrgreen:

odpowiedz na Twoj atak tutaj http://www.forum.nerwica.com/viewtopic.php?p=104508#104508
Ostatnio edytowano 08 sie 2007, 12:13 przez Leszek, łącznie edytowano 1 raz
Violence occures when human beings are influenced in a way which causes their actual brain and body functions realize below the level of their potential values.

Instytut Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego
zbanowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez vampirek82 08 sie 2007, 12:12
do tej pory tylko czytalam posty i nie mialam zamaru sie wtracac a poza tym nie widzialam sensu pisac czegokolwiek w kierunku scata gdyz koles nie jest warty ani jednego mojego slowa.......
ale Ty Leszku to tez przesadzasz!!!!!
coraz bardziej niemilo zaczyna sie robic na forum......

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:14 pm ]
a poza tym, to chyba wykazales sie tutaj daleko idaca ignorancja. wiesz kawaly maja smieszyc ludzi a nie uczyc wiec...... nie rozumiem Twojego postu.....
"Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać Kochać"
a gdyby tak zaczarować cały świat...

przez moczymordka 08 sie 2007, 12:15
pisze sobie co chcesz, Leszek. mam to w dupie

przez vampirek82 08 sie 2007, 12:16
moczymordka napisał(a):pisze sobie co chcesz, Leszek. mam to w dupie

idealnie napisane :lol: :lol: :lol: :lol:
"Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać Kochać"
a gdyby tak zaczarować cały świat...

Specjalista wita :P

przez Ewik 22 08 sie 2007, 12:20
Co za kwas się robi na tym forum!

Troszke luzu, już byli tu tacy żartownisie jak ty Leszku i szybko odpłynęli, więc......

Troszke kultury!

przez agapla 08 sie 2007, 14:42

przez Twilight 08 sie 2007, 16:50
Żaden kwas, przecież to jeden i ten sam cretino ;) Wpierw ''przemko psychopata'', później wszechutytułowany ''spec-jalista", teraz ''stódent" socjologii, dawno nie widziałem, żeby ktoś sobie zadawał tyle trudu, aby zrobić z siebie błazna :lol: Powinien spróbować zrobić karierę w RPG'ach.

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

przez snaefridur 08 sie 2007, 17:05
Choć co do 'fachowości' tego Pana mam spore wątpliwości,to przyznam,że dodaje on kolorytu,takiej kontrowersyjnej osobowości na forum brakowało...i oto jest :D.
snaefridur

przez agapla 08 sie 2007, 17:17
odnośnie LEcHA ja bym obstawiała ze to może być Terrorus nasz dyżurny schizofrenik robimy zakłady? ;)

przez snaefridur 08 sie 2007, 17:20
Też myślałam o terrorusiu (w przypadku Przemka i Socjologa),lecz moim zdaniem scat_man to zgoła inna osoba.Funkcyjni mogą to sprawdzić,ale to podpada pod inwigilację i jest podłe :P.
snaefridur

przez Twilight 08 sie 2007, 17:36
snaefridur napisał(a):Choć co do 'fachowości' tego Pana mam spore wątpliwości,to przyznam,że dodaje on kolorytu,takiej kontrowersyjnej osobowości na forum brakowało...i oto jest Very Happy.

Masz na myśli, że brakowało forumowego błazna?

Nie wiem jak z ''terrorusiem'', bo nie moje czasy, ale scatus, przemko-cretino,''socjolog'' i uwaga, nasz ostatni ''gość'' od spamu ''żygowiacz'' to jest ta sama osoba ;) W sumie, sporo sobie trudu zadał, aby zrobić z siebie idiotę :roll: Ale widywałem już lepszych ''zawodników''... Ten się specjalnie nie wybija. A funkcyjni nie sprawdzą, nie sztuka pisać z różnych IP, nawet z tego samego kompa ;)

W sumie, kasować takiego patafiana żadna sztuka, a za to forumowe centrum rozrywki działa... 8)

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

przez snaefridur 08 sie 2007, 18:08
Twilight napisał(a):Masz na myśli, że brakowało forumowego błazna?

Zdecydowanie to miałam na myśli ;).Śmiesznie jest,choć z 2 strony przyszywany specjalista na forum o nerwicy mógłby sporych szkód narobić.
Różne IP faktycznie niczego nie udowadnia,ale takie samo udowodniłoby bardzo wiele.Wszak żaden z tych użytkowników (liczba mnoga?) nie ma bana.Ale masz rację,myślę że nasz ulubieniec wziął to pod uwagę.
snaefridur

Sortuj wg