Skocz do zawartości
Nerwica.com

Błazen wita :P


scat_man

Rekomendowane odpowiedzi

Ale za błazna porobił. I ponoć nawet komuś udzielił PM'em rady z dziedziny seksuologii ;) (Wiecie jak działa wróżka, prawdy powszechnie znane, własna interpretacja, polane odrobina wodolejstwa aby wyglądało na fachową porad...)

 

Żałosne to to było od 1 posta i to z dużo wcześniejszych kont niż to, ale cóż - szczerze mówiąc widziałem już lepszych zawodników, ten taki znowu oryginalny nie był 8)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zadałam proste, "sprawdzające" pyt. do seksuologa, wcale nie skomplikowane :P a udzielił mi tak "fachowej" odpowiedzi, że 2 dni płakałam ze śmiechu... nawet teraz gęba mi sę śmieje jak sobie to przypomnę :P:P:lol:

To daj to w temacie "kawał na dziś" :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gusia, nie myśl, że teraz sobie na Tobie używamy itp - to, komu ufać to prywatna decyzja każdego, a zbrodni nie popełniłaś, broniąc ''zaciekle'' oszusta - nudno by było, gdyby każdy się znał na wszystkim, słabiej akurat rozpoznałaś małego gostka, a lepiej robisz pewnie całą masę innych rzeczy. Peace.

 

Pozdrawiam

 

Ps.

 

Dżejem, dokładnie to mam na myśli :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co to przykre, że ktoś zabawia się kosztem chorych osób :? niektórzy są faktycznie beznadziejni ...

na innym forum takim dużo mniej uczęszczanym na którym sobie moderuje piszą lekarze i pod każdym postem podpisują się z imienia i nazwiska oraz jest umieszczony taki tekst "Uwaga! Odpowiedź na forum nie jest poradą lekarską i nie może zastąpić wizyty u lekarza."

nie są tam częstymi gośćmi ale czasem piszą więc sądzę, że gdyby ów scat był "normalnym" lekarzem, który z umiłowania do zawodu chce być uczestnikiem forum odpowiadającego jego specjalizacji z takich czy innych powodów nie miał by problemów w podaniu swoich danych.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no na prawdę szkoda nerwów na takiego człowieka.

Niech to będzie przestrogą, że tu różne indywidua przychodzą i niektóre zaburzenia objawiają się niepohamowanym pragnieniem pisania bzdur na forach internetowych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gusia, nie myśl, że teraz sobie na Tobie używamy

 

Nie myślę,aczkolwiek przeciez widać jak na dłoni.

Nieważne ,nie zalezy mi na tym chyba nawet,śmiech to zdrowie więc tegoż Wam życzę. ;)

 

Autosugestia?No tak...świetnie.

 

Heh ,mnie chodziło o coś całkiem innego.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To źle widzisz, używamy sobie na tym kurduplu który wraca ciągle pod innymi nickami (tym razem to ''zakochany_playboy", jakby ktoś jeszcze nie wiedział, a my wiemy od 1 posta...)

 

To co zrobiłaś Ty Gusia to Twoja decyzja była i nic nikomu do tego, więc powtarzam, peace.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×