Co za co jesteś dzisiaj wdzięczny/wdzięczna?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez neon 26 mar 2016, 20:41
Dziękuje za spacer, mecz i pyszne świąteczne dania i ciacha
nadmiar optymizmu obwieszcza zbliżającą sie rozpacz

przez neon 27 mar 2016, 23:32
dzisiejszy dzień jest z cyklu "palnąć sobie w głowę" te wszystkie świeta, wolne dni od pracy, niedziele przerażają mnie, jak kończy sie sobota to zaczynam myśleć jak ja przetrwam niedziele. musze byc w ciagłym ruchu, 2 dni wolnego z dobrego samopoczucia mogą wpedzić mnie w sam środek cięzkiej depresji staje sie nagi, bezbronny, głupota moze mnie wpędzić w jakieś dziwne koło myśli, jakieś inne światy biorą nademną góre, gwałcą mnie, ja /cenzura/, normalnym być, tak, normalnym być! co to znaczy?

dzisaj dziękuje, no cóz pooszukujmy sie (notabene juz pare lat temu mojemu dobremu kumplowi powiedziałem, ze ten jest szczesliwszy, kto potrafi lepiej siebie oszukiwać), przecież ten notatnik wszedł mi w krew, a nóż w końcu jakieś plony zbierzemy. wiec dzisiaj dziękuje, tak /cenzura/, dziękuje, i pierdoli mnie, ze moja głowa mówi ze nie ma za co dziekować, ze jest totalna hujnia, kwaśnyje mleko. Dziękuje!!!!! za odwiedziny u babci i jej historie o rosyjskich żołnierzach których ponoć nie ma w donbasie i doniecku ale jednak tam giną, dla wuja który buja jaja na wszystko wokoło, Za sernik, naprawde dobry sernik, za to ze sprzeniewierzyłem 100 zł na hazardzie, na freesbee utopiłem w amfiteatrze na spacerze z przem, wiec ten dzień naprawde był hujowy, trzeba isc w kimei zakmnąć ten czarny rozdział, rzzdzwięk. No więc tak, życie potrafi! oj potrafi!

przez SrebrnaSowa 28 mar 2016, 00:12
Jestem wdzięczna za starania by dzisiejsza atmosfera była miła. Oraz za wyrozumiałość .
Oraz za polecenie mi dobrego filmu .
INFP-T
4w5

Z każdym dniem , namiętniej całujesz swoją własną Noc...

Gustuję w tchnieniach myśli, o smaku niebieskich migdałów .

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez buraczek58 28 mar 2016, 01:24
A ja dziękuję, że ten dzień się skończył, od 10-tej do 19-stej trwał "bal rodzinny". Jakie tam Święta....wyżerka z podśpiewami ,bynajmniej nie świętymi. Dziadek jak zwykle świntuszył (w repertuarze oczywiście), w ruch poszedł akordeon i .....To my polska brygada i inne patriotyczne zaśpiewy leciały jako stały repertuał. Tańce i pieprzenie w kółko tego samego , w co kolejne "religijne" święta, a i nie święta też. A teraz jest miło, cichooooo......

przez neon 29 mar 2016, 23:03
Za ścianki działowe,za zupe buraczkową , za film.

przez neon 31 mar 2016, 22:56
Jestem wdzieczny za miła podróż w chorym towarzystwie, za w miare spokojny dzień, za zupe buraczkową- tak znowu!

zmiłuj sie.. jutro też jest dzien, j ierdole dzien swira, krece sie wkoło w nacpane mamoko

przez neon 03 kwi 2016, 22:23
dziekuje za "kocham cie polsko" no, naprawdę!

dzisiaj widziałem człowieka naprawde szczesliwego, i to prawda ze taka osoba jest tak samo wkurwiajaca jak trzezwiący alkoholik z poczuciem misji

przez neon 04 kwi 2016, 22:48
Czasem czuje wdziecznosc, ale ostatnio jak ktoś to wyraził "aktualnie mój mózg nie obsługuje tych połaczeń nerwowych" . Czysta obojętnośc, nie ma zadowolenia, depresji, entuzjazmu, nostalgii, euforii, melancholii, chyba mogłby sie w takim stanie świat zawalić-pozostałoby tylko wzruszyć ramionami. kiedyś człowiek chciałbyć kims, na pytanie postawione samemu sobie, kim chciałbys być?- szybko mozna było odpowiedziec- bogaczem, karateką-walic po mordach tak, zeby innym szczeki opadały. byc gangsterem- budzić strach albo też być poprostu fajnym, lubianym a teraz co po tym zostało? nic, cisza, a może nawet jakiś cichy rechot w oddali? oddarty z iluzji swiat jest obojętny, a jakma sie przechylic w jakias strone, to napewno nie w strone entuzjazmu, a bardziej odrazy i pogardy. Z czego oni sie /cenzura/ cieszą? no /cenzura/ z czego? idą ciagle nie wiedzą dokąd, ale niektórzy rozgryzli grę, i wtedy mozemy robić z siebie małpę. Chyba wole jednak cicha, pokorna nostalgie i melancholię, to jest chyba ta prawdziwsza strona życia, niż krzykliwy entuzjazm, głupkowata radość.

przez piotr31 04 kwi 2016, 23:41
neon napisał(a):Czasem czuje wdziecznosc, ale ostatnio jak ktoś to wyraził "aktualnie mój mózg nie obsługuje tych połaczeń nerwowych" . Czysta obojętnośc, nie ma zadowolenia, depresji, entuzjazmu, nostalgii, euforii, melancholii, chyba mogłby sie w takim stanie świat zawalić-pozostałoby tylko wzruszyć ramionami. kiedyś człowiek chciałbyć kims, na pytanie postawione samemu sobie, kim chciałbys być?- szybko mozna było odpowiedziec- bogaczem, karateką-walic po mordach tak, zeby innym szczeki opadały. byc gangsterem- budzić strach albo też być poprostu fajnym, lubianym a teraz co po tym zostało? nic, cisza, a może nawet jakiś cichy rechot w oddali? oddarty z iluzji swiat jest obojętny, a jakma sie przechylic w jakias strone, to napewno nie w strone entuzjazmu, a bardziej odrazy i pogardy. Z czego oni sie /cenzura/ cieszą? no /cenzura/ z czego? idą ciagle nie wiedzą dokąd, ale niektórzy rozgryzli grę, i wtedy mozemy robić z siebie małpę. Chyba wole jednak cicha, pokorna nostalgie i melancholię, to jest chyba ta prawdziwsza strona życia, niż krzykliwy entuzjazm, głupkowata radość.

Neon mam ostatnio podobną fazę jak Ty... Bierzesz może fluo?

przez sebo001 05 kwi 2016, 00:00
Sex

przez neon 05 kwi 2016, 23:04
piotr31 napisał(a):Neon mam ostatnio podobną fazę jak Ty... Bierzesz może fluo?

Nie biore leków. Kiedyś miałem epizod z asertinem i mózg rozjebany.

przez Stracona100 07 kwi 2016, 18:58
Za słoneczny dzień.
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

przez Mug 28 cze 2016, 16:23
Za to że jeszcze żyję.
Mug

przez Mug 29 cze 2016, 07:56
Że dzisiejsze wybudzenie z lękiem sie kończy w końcu.
Mug

Sortuj wg