Jakie macie postanowienia na Nowy Rok ?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez QAbled 01 sty 2014, 22:46
Złożyć wypowiedzenie
Obronić się
Dostać się na doktoranckie
Zacząć i kontynuować terapię :)
Setaloft 50 mg

I am a work in progress. I make mistakes. I learn from them. I grow. and so it will continue. You never stop learning.

przez SmokingCat 03 sty 2014, 18:56
dojść do siebie po bardzo dotkliwym rozstaniu, nabrać dystansu, wyciągnąć wnioski na przyszłość i przynajmniej na 2014 darować sobie jakiekolwiek "romantyczne" relacje :great:
taki to urok nigdy nic nie mieć

http://szkicowana.wordpress.com/

przez Artemizja 08 sty 2014, 12:01
Zero postanowień :mrgreen: Nie umiem nawet wytrwać w postanowieniu, że zacznę jeść śniadania przed wypiciem kawy :lol: Inne postanowienie też pewnie wzięłyby w łeb, więc już się w takie rzeczy nie bawię. I...dobrze mi z tym :D
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Anna Maria 16 sty 2014, 18:14
Nauczyć się angielskiego
Anna Maria

przez DestruktorMysli 16 sty 2014, 19:01
- wyjść do ludzi (wolontariat, szkoła, działanie zarobkowe, bądź w innej kolejności, poznać kogoś, stworzyć zdrowy związek, czy przyjaźń, koleżeństwo...)
- odnaleźć siebie (przełamać lęki - przez nie nie jestem w pełni sobą, znaleźć pasję i pomyśleć nad własną działalnością)
- osiągnąć sukces w Polsce (wyżej wymieniona własna działalność gospodarcza, przy czym chcę pogodzić jej prowadzenie z miłością, rodziną, pasją... bardziej spokojnie żyć, aniżeli tworzyć jakiś światowy koncern, nie chcę zatracić się w pracy jak teraz w nicości)
- cieszyć się każdym dniem, albowiem nawet, gdy nie mam nic, to przecież chcę zmian... i sam ten stan powinienem sobie wynagrodzić codzienną radością...
- usamodzielnić się (gotowanie, studia w innym mieście...)
- zrozumieć swoje problemy i raz na zawsze je zwalczyć, na ile tylko się da przez niecałe 12 miesięcy; pogodzić się z przeszłością =.=...

przez alone05 08 lut 2014, 17:42
Ja zawsze chciałam zostać weterynarzem lub fotografem, najlepiej jakaś praca w schronisku dla zwierząt :smile:
Jednak nigdy nie robię żadnych postanowień noworocznych, bo nie wiadomo jak z moim zdrowiem będzie a często choruję.
Sometimes I pretend to be normal but it gets boring so I go back to being me

Sortuj wg