Pierwszy maleńki kroczek - ZACZĘŁAM BIEGAĆ

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Sonka_85 21 cze 2014, 08:10
Moja depresja nie odpuszcza od stycznia. Trzyma i trzyma i mam przeczucie, że pewnie ja się pierwsza poddam, niż ona odejdzie. Ale nie, ja się nie dam... J. wyczytał w internecie, że na depresje dobry jest ruch i wpadł na pomysł, żeby wciągnąć mnie w bieganie. A ja postanowiłam, że postaram się ją wybiegać, choćbym miała przebiec 1000 kilometrów...

Nadal nie potrafię odczuwać radości, kiedy depresja przydusza zwijam się w kłębek tak boli... Ale po całym dniu leżenia w łóżku, gapienia się w sufit, to jedyna rzecz na jaką czekam w ciągu dnia. Może taka terapia pomoże...

Ktoś jeszcze postanowił wybiegać chorobę? Pomaga z czasem?

Pozdrawiam
EFEVALON 75 mg 1-0-0
MIRTAGEN 0-0-1
ONIREX 0-0-1

I lecimy od nowa...

F32.1
F60.9

przez amelia83 21 cze 2014, 10:06
Sonka_85, to bardzo fajnie, że walczysz, że znalazłaś swoj sposob , mi pomaga joga, plywanie, rower , na joge chodze raz w tyg, a jestem na etapie szukania nowego roweru i moim celem jest kupic tak a fajna damke holenderkę
trzymam kciuki mocne za Ciebie i sukcesy ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez sailorka 21 cze 2014, 10:22
Sonka_85 ja tu jestem takim troszkę jakby ekspertem od biegania i sportu ogólnie. ;) Trenowałam kiedyś na poważnie. Jeśli masz jakieś pytania, to pytaj tu albo na priw. :)

Dodam jeszcze, że teraz mam nawrót choroby i biegam rano 5 dni w tygodniu, żeby wprowadzić jako taki porządek w moim życiu.
Cześć, jestem czubkiem

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez palau 23 cze 2014, 01:02
Sonka_85, gratulacje :) Życzę wytrwałości w realizacji planu.
To jest tak, że wylatuje jedna cegła a burzy się wszystko. - Barbara Sęk "Dlaczego ona?"

przez tahela 23 cze 2014, 01:33
Mam nadziej ,ze wybiegasz to świństwo, powodzenia.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez panacotta 23 cze 2014, 15:22
Strasznie się cieszę że znalazłaś sposób by wybiegać to choróbsko. U mnie niestety jest to chyba za silne, dziś zrobiłam jeden mały kroczek do wolności bynajmniej ja to tak nazywam i poszłam w miejsce w którym najgorszej się czułam, i powiem ci że było bez strachu i nie czułam się tam źle. Tylko musiałam ostro w siebie uwierzyć. Jak ja się cieszę :)

przez monk.2000 23 cze 2014, 15:26
Gratulacje. Zacząć to dobry krok. Teraz tylko wytrwać w tym. Ja próbowałem kulturystyki trochę, ale odechciewało mi się szybko. Może dlatego, że nigdy nie przepadałem za spotem.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Sortuj wg