Co w sobie lubicie?:)

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Snejana 13 gru 2012, 03:25
Damageed, a ja Aga miło mi :D bo ja mam w nocy napływ energii :yeah:
to idę :papa:
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

przez Candy14 13 gru 2012, 03:26
ja mam 19, czuję się na 50

zamien sie ze mna,,, ja mam odwrotnie :P
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Monar 13 gru 2012, 03:27
Ja też sprzątam, jak mi się nudzi. Jak mam coś do zrobienia, ale za cholerę mi się tego nie chce robić. Zabieram się za cokolwiek innego. :D
Niech Aga sprząta sobie, zrobi coś pożytecznego... Teraz nie śpi, to może ten czas jakoś wykorzystać :D
Sama mam już od prawie 3h isc czytać książkę i jakoś mi nie wychodzi, ale już idę!
Muszę...
Dobranoc. Miło się gadało. I chyba mały spam zrobiliśmy, bo trochę zeszliśmy z tematu. :mrgreen:

-- 13 gru 2012, 02:29 --

Candy14, czujesz się na 19-latkę? Nie wierzę. ;)
Monar

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Damageed 13 gru 2012, 03:29
Monar,

a ze mną to nie? ja już sama nie wiem, kim jestem. ale próbuję się odnaleźć
rzeczywiście poważne plany, założenie rodziny, 20 lat, jak na faceta - to naprawdę aż niespotykane.

Moze i niespotykane, nigdy nie bylem jak wszyscy inni rowiesnicy.Pewnie to z racji tego,ze sam nigdy nie moglem liczyc na ojca .Co do tego miksa gdy pisalem posta jeszcze nie pokazalo mi Twojego :D..W takim razie mamy bardzo duzo wspolnego ;>
Czas goi rany, ale nie wygoi blizn ;)

przez mark123 13 gru 2012, 03:32
A mnie ten nocny napływ energii to czasem denerwuje, bo potem rano jestem ledwie przytomny. Ale pójdę już, dobranoc.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Damageed 13 gru 2012, 03:41
mark123,

Tez tak mialem gdy bylem mocno przestawiony ze spaniem ..Potrafilem pojsc o 14 i spac do 18 by znow pojsc bardzo pozno w nocy ;)..ciagle kawa , red bull itd .. :D
Czas goi rany, ale nie wygoi blizn ;)

przez Monar 13 gru 2012, 12:55
Ja też jakoś się przestawiłam. Śpię 20/24h :roll: I jak tu mnie nie lubic, 4h Moniki - dzień udany. W dodatku w nocy... Ani mnie nie widac ani mnie nie słychac. Życ nie umierac. :lol:
Monar

przez Unikalny 13 gru 2012, 13:44
Entuzjazm i Energię do działania :)
Unikalny

przez mark123 13 gru 2012, 18:51
Niesty emocjonalnie jestem dosc skomplikowany

Ja chyba jestem skomplikowany nie tylko emocjonalnie, ale w ogóle całościowo i to od dziecka chyba.

Tez tak mialem gdy bylem mocno przestawiony ze spaniem ..Potrafilem pojsc o 14 i spac do 18 by znow pojsc bardzo pozno w nocy ;)..ciagle kawa , red bull itd ..

Gdyby nie rodzice, to ja bym chyba w dni wolne od uczelni wstawał o 13-14, a chodził spać o 4-5.
W ogóle w nocy wszystko wydaje mi się jakieś takie fajniejsze, a w dzień to takie nijakie.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Pieprz 13 gru 2012, 21:58
Tomcio Nerwica napisał(a):Monar, Tak , tylko ja mam coś takiego , że popadam w skrajność . Jak mam dobry dzień i spojrzę się w lustro to myślę " no , no Brad Pitt ma w tym roku konkurencję w rankingu najprzystojniejszego mężczyzny globu " a gdy mam zły dzień , to uważam , że specjalnie dla mnie powinni wprowadzić prawny zakaz zdejmowania worka z głowy przy innych ludziach albo powinienem służyć jako rekwizyt w terapii osób które mają kompleksy dotyczące wyglądu zewnętrznego :D

mam tak samo :smile: :(
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Monar 14 gru 2012, 01:02
Mushroom, i Tomcio Nerwica - jak czujemy się źle, to może zakładajmy kominiarki?
Ja prócz wyglądu, to chcę ukryć swoje uczucia...
Np. na terapii.
Wolałabym przyjść w kominiarce, wtedy patrzyłabym prosto w twarz terapeucie.
Już by ze mnie nie czytał, jak z książki.
Monar

przez Pieprz 14 gru 2012, 01:06
Mushroom, i Tomcio Nerwica - jak czujemy się źle, to może zakładajmy kominiarki?

Wystarczy czapkę zaciągnąć na oczy ;)
Król Balu

przez Nana13 14 gru 2012, 01:06
Monar, u mnie kominiarka by nie pomogla. Kurde, w sumie ja to jestem paskudna, ale uroda tez szczescia nie daje. Nawet jakby mnie bylo stac na serie operacji plastycznych i zamienilabym sie w labedzia to dalej bylabym nieszczesliwym, zalosnym czlowiekiem. Tylko, ze ladnym, ale co mi by bylo po urodzie?
...potwory nie istnieją, ale ludzie tak...

przez Pieprz 14 gru 2012, 01:07
Ja prócz wyglądu, to chcę ukryć swoje uczucia...
Np. na terapii.

Też tak miałem, teraz żałuję bo wiele tematów mogłem przegadać i tego nie zrobiłem. Mądry polak po szkodzie.

-- 14 gru 2012, 01:09 --

Nana13 napisał(a):Tylko, ze ladnym, ale co mi by bylo po urodzie?

Że mogłabyś się śmiać w twarz facetom próbującym Cię poderwać, i w ten sposób podnosić swoje samopoczucie :yeah:
Król Balu

Sortuj wg