Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co w sobie lubicie?:)


ewakowal8

Rekomendowane odpowiedzi

Tak spytałem po prostu, bo tu dużo takich ludzi. Po za tym, nie trzeba robić czegoś złego, żeby siebie nie lubić. Ja siebie nienawidzę bardziej za rzeczy, których nie zrobiłem. Dobra, nie ma co zbaczać z tematu. Ten ma być optymistyczny i basta :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczucie humoru, zawsze umiem znalezc czy to siakie czy innawe cos co potrafi mnie rozsmieszyc nawet ironicznie u drugiej osoby :) (chodzi o wypowiedzi, nie o wyglad).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długi i lekko garbaty nos (teraz lubię, choć kiedyś go nienawidziłam), uśmiech, włosy, a z cech charakteru poczucie humoru i inteligencję. Ostatnio czuję się dość radośnie i spokojnie, więc mogłam wymienić więcej cech. Co, niestety, nie zmienia faktu, że codziennie zażywam antydepresanty i chodzę na terapię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie empatia jest tak silna, że czytam ludzkie myśli ;) A tak serio, we wszelkich testach wychodzą mi wysokie wyniki (nie wiem na ile są one wiarygodne). Ale widzę po sobie i po ogóle ludzkości, jest ona dosyć wysoka, wykształciła mi się wraz z powstaniem zaburzeń, wcześniej była przeciętna. To niby zaleta ale czasem przeszkadza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×