Co Wam dziś sprawiło radość?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez magnolia84 08 lut 2014, 12:02
na bazie winogron :D
magnolia84

przez Arhol 08 lut 2014, 12:04
Domowe= choćby po części na bazie ruskiej siary,pszę mi tu herezji nie szerzyć :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez magnolia84 08 lut 2014, 12:08
rozczaruję Cię ale tylko winogrona, woda i cukier :)
magnolia84

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Śmiercionauta 08 lut 2014, 12:09
magnolia84, uwielbiam wino domowej roboty. :105: ostatnio piłem wino z ryżu. miało moc jak ninja, bo zakradało się powoli, a na samym końcu uderzyło z pieści śmierci w sam ryj. :pirate:
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

przez Arhol 08 lut 2014, 12:11
Śmiercionauta, kac morderca nie ma serca D:
magnolia84, Nie było siarkofrutu D:
I'm dissapointed D:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez wiejskifilozof 08 lut 2014, 13:53
Ja piłem dziś do obiadu soczek winogronowy :D osobiście utłukłem pierś kurczaka na kotlety.A radość mi sprawia czytanie Wieszać Każdy Może Pilipiuka i opowiadanie mamie o Jakubie :D

przez Fugu 08 lut 2014, 14:23
detektywmonk napisał(a):Ja piłem dziś do obiadu soczek winogronowy :D osobiście utłukłem pierś kurczaka na kotlety.A radość mi sprawia czytanie Wieszać Każdy Może Pilipiuka i opowiadanie mamie o Jakubie :D

detektywmonk, a czytałeś też poprzednie części? Mnie najbardziej rozwalają Kroniki Jakuba Wędrowycza oraz Zagadka Kuby Rozpruwacza (1. i 4. część), nigdy tak nie rechotałem przy czytaniu książki :D. Piątka już mniej mi się podobała. Tak w ogóle Pilipiuk w marcu będzie na Pyrkonie w Poznaniu, zamierzam poprosić Wielkiego Grafomana o autograf na Kronikach 8).
Fugu

przez wiejskifilozof 08 lut 2014, 14:36
Fugu napisał(a):
detektywmonk napisał(a):Ja piłem dziś do obiadu soczek winogronowy :D osobiście utłukłem pierś kurczaka na kotlety.A radość mi sprawia czytanie Wieszać Każdy Może Pilipiuka i opowiadanie mamie o Jakubie :D

detektywmonk, a czytałeś też poprzednie części? Mnie najbardziej rozwalają Kroniki Jakuba Wędrowycza oraz Zagadka Kuby Rozpruwacza (1. i 4. część), nigdy tak nie rechotałem przy czytaniu książki :D. Piątka już mniej mi się podobała. Tak w ogóle Pilipiuk w marcu będzie na Pyrkonie w Poznaniu, zamierzam poprosić Wielkiego Grafomana o autograf na Kronikach 8).

Jak nie jak tak :mrgreen: znam chyba już wszystko pana Andrzeja.Nie mal wszystko o Jakubie oprócz Wezmisz czarno kure...znam Norweski Dziennik,Operacja Dzień Wskrzeszenia i moje ulubione antologię opowiadań.W domu mam Aparatus i Carska Manierka.Resztę jak Czerwona Gorączka czy Rzeźnik drzew znam z biblioteki.

przez nerwicanacałego 08 lut 2014, 19:46
faeczka z likrysz paper :twisted:

przez amelia83 08 lut 2014, 19:58
wino z kumpelą :mrgreen: :105:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez SmutnaTęcza 08 lut 2014, 20:02
Nic...

przez Monar 08 lut 2014, 20:08
Aurora92 napisał(a):Nic...

u mnie też...

przez cyklopka 08 lut 2014, 20:32
Fugu, detektywmonk, mnie to tam Wędrowycz jakby mniej, natomiast bardziej zbiory opowiadań - 2786 kroków (czy ile ich tam było), Rzeźnik drzew i Czerwona gorączka (potem niestety słabiej) i Oko jelenia, jeszcze parę tomów mi zostało do końca. Zaczęłam czytać opowiadania jak byłam w bardzo głębokim dole i cały czas odczuwam wobec Pilipiuka dług wdzięczności za wyciągnięcie mnie przy pomocy prozy i uniknięcie PTSD. Serio, może kiedyś będę mogła coś dla niego zrobić.

A dzisiaj... nie pojechałam na jeden koncert i nie byłam pewna czy dobrze zdecydowałam, ale na pociechę dowiedziałam się o innym koncercie i już się cieszę :twisted:

I znalazłam materiały, co mi będą potrzebne do pracy, to sobie coś tam przygotowuję i będę miała już wstępnie ogarnięte.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

przez nerwicanacałego 08 lut 2014, 22:34

Sortuj wg