Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez Marsal2 17 maja 2012, 21:08
Candy14, ja na koncerty nie idę żeby "fikać", nienawidzę takiej zabawy. Idę tam, tylko po to żeby posłuchać muzyki na żywo. Zresztą, ja potrzebuję przestrzeni. Do furii doprowadza mnie ścisk, dlatego na takich imprezach zawsze wolę postać gdzieś dalej i z boku.
Marsal2

Wkurza mnie:

przez Candy14 17 maja 2012, 21:44
dlatego na takich imprezach zawsze wolę postać gdzieś dalej i z boku.

:shock: Ty na pewno masz 20 lat? Z boku to stoja emeryci .. ja tam sie wyskakalam za wszystkie czasy :P Piekny koncert byl :105:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Wkurza mnie:

przez Marsal2 17 maja 2012, 22:22
Candy14, tak, znowu pokazujesz, że Twoja racja jest prawdziwsza, a każdy kto robi inaczej robi źle. Mnie skakanie w cholernym tłumie ludzi NIE BAWI! Tak samo jak nie bawi mnie chlanie gorzały na umów. Tak samo jak nie bawi mnie ŻADNA impreza sportowa. Tak samo jak nie bawi mnie czytanie książek, czy wyjścia do kina.
Marsal2

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez Candy14 17 maja 2012, 22:38
Marsal2, ja Cie naprawde lubie ale jestes tak na NIE ze az sie gadac nie chce. Nie chodzi przeciez o to kto ma racje tylko jak nie ruszysz dupy z domu GDZIEKOLKWIEK to nigdy nikogo nie poznasz bo niby jak?

-- 17 maja 2012, 22:39 --

Jak to mawia moj facet.. kto chce znajdzie sposob...kto nie chce znajdzie wymowke
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Wkurza mnie:

przez Marsal2 17 maja 2012, 22:44
Candy14, jasne, wyjdę z domu pogadam z KAŻDYM kogo spotkam na ulicy, wejdę do sklepu zagadam wszystkich, bo przecież nie mam z tym żadnych problemów.
Ruszę się sam z domu, też nikogo nie poznam, bo /cenzura/ nie potrafię do obcej osoby zagadać i doskonale o tym wiesz!
Ostatnio edytowano 17 maja 2012, 22:52 przez Marsal2, łącznie edytowano 1 raz
Marsal2

Wkurza mnie:

przez rafka 17 maja 2012, 22:45
ooo Rammstein. Lubię kilka kawałków np. Mutter, Ochne Dich. Wokalista jest nieco obleśny.

A z ta samotnością w tłumie to racja. Osobiście lubię swój kąt. I tak sobie obserwuję.
Nie lubię jak ktoś mnie zmusza.
Raz się tak pięknie do innych usmiechłam, że później spokoju nie miałam.
Ostatnio edytowano 17 maja 2012, 22:50 przez rafka, łącznie edytowano 2 razy
rafka

Wkurza mnie:

przez Lady Em. 17 maja 2012, 22:48
Wypuszczam mojego psa, mówię mu: "nie szczekaj", a on szczeka. No wtf. :lol:
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

http://www.onedepression.blox.pl

Wkurza mnie:

przez dogomaniaczka 17 maja 2012, 22:49
Lady Em., hhahah..

że znowu mam aftę :/

Wkurza mnie:

przez Lady Em. 17 maja 2012, 22:51
dominika92, dużo osób ma afty. Tylko zapomniałam jak je likwidować... Ostatnio oglądałam program o nich. Afty powstają od stresu także, więc - NO STRESS ;)
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

Wkurza mnie:

przez Kiya 17 maja 2012, 22:57
/cenzura/ jebana mać.
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Wkurza mnie:

przez Marsal2 17 maja 2012, 22:58
Kiya, lepiej bym tego nie ujął.
Marsal2

Wkurza mnie:

przez dogomaniaczka 17 maja 2012, 22:59
Lady Em., no ja niestety mam ciągle..jak mój tata..a podobno w pastach jest jakiś składnik który powoduje..więc powinnam używać tylko tych takich co w aptece się kupuje...a znowu kupiłam inną i pewnie dlatego się też zrobiło..ja mam taki specjalny środek od taty który jest na receptę bo to aż wyżera tę aftę :mrgreen: :mrgreen: ale pomaga..

Wkurza mnie:

przez Stylow 17 maja 2012, 23:01
Marsal2 napisał(a):Candy14, jasne, wyjdę z domu pogadam z KAŻDYM kogo spotkam na ulicy, wejdę do sklepu zagadam wszystkich, bo przecież nie mam z tym żadnych problemów.
Ruszę się sam z domu, też nikogo nie poznam, bo /cenzura/ nie potrafię do obcej osoby zagadać i doskonale o tym wiesz!

nie popadajmy w paranoje!
Stylow

Wkurza mnie:

przez Lady Em. 17 maja 2012, 23:05
dominika92, heh... Ciężka sprawa... Szczególnie z tymi pastami do zębów... Afty bolą, prawda? Nie wiem bo nie mam... :bezradny:

-- 17 maja 2012, 22:06 --

Marsal2 napisał(a):Candy14, jasne, wyjdę z domu pogadam z KAŻDYM kogo spotkam na ulicy, wejdę do sklepu zagadam wszystkich, bo przecież nie mam z tym żadnych problemów.

ze spokojem, nie irytuj się
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

Sortuj wg