Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez na_leśnik 30 kwi 2015, 19:20
Byłem dziś w banku otworzyć założyć konto walutowe przed wyjazdem za granicę. I uj załatwiłem, bo "takie rzeczy to tylko w większych placówkach". Uroki zadupia...
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Wkurza mnie:

przez nieboszczyk 30 kwi 2015, 20:38
Dark Velvet napisał(a):że Putin jeszcze żyje

putin podobno bedzie wściekły że nocnych wilków nie wpuszczono

Wkurza mnie:

przez Artemizja 30 kwi 2015, 21:50
blah!, nie w tym rzecz. Koleżanka chce odejść na koniec miesiąca, ale nie ma zamiaru poinformować o tym wcześniej niż na kilka dni przed odejściem. My o tym wiemy, ale z racji koleżeństwa trzymamy buzie na kłódki, bo o to prosiła. No i będzie problem z obsadą, bo nie zdążą znaleźć zastępstwa...

A tak w ogóle, to jestem "zagotowana" i wszystko mnie wkurza. Bez kija nie podchodzić :evil:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez blah! 30 kwi 2015, 21:59
Artemizja, ...ale w pewnych kwestiach kolezenstwo powinno zejsc na drugi plan. Glownie tyczy sie to pracy. Pamietam, jak kiedys zatrudnialam znajomych i wykorzystujac to, ze po pracy idziemy na piwo czy jedziemy na deske a nastepnego dnia widzimy sie na uczlni i pomagamy sobie wzajemnie na kolosie. Zaczeli meczyc o podwyzke, no bo przecie jestesmy dobrymi znajomymi. Niestety, czasem trzeba byc zyciowym egoista i dbac o swoje i wcale nie jest to wtedy zlosliwosc ;).
Ostatnio edytowano 30 kwi 2015, 22:01 przez blah!, łącznie edytowano 1 raz
blah!

Wkurza mnie:

przez NN4V 30 kwi 2015, 22:00
PMS.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Wkurza mnie:

przez na_leśnik 30 kwi 2015, 22:05
NN4V, no. Wychodzi na to, że u mnie też... :8):
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Wkurza mnie:

przez Artemizja 30 kwi 2015, 22:07
blah!, w tej sytuacji i tak i nie. Uważam, że taka nauczka się należy pewnym osobom i gdybym nie miala zaplanowanego wyjazdu, to ok. Ale tak, to robi się grząsko.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Wkurza mnie:

przez Introwertyczka 30 kwi 2015, 22:09
NN4V napisał(a):PMS.

Znam takiego jednego, co też ma PMS. Ale on jest stuprocentowym gejem.
Introwertyczka

Wkurza mnie:

przez blah! 30 kwi 2015, 22:10
Artemizja, no wiesz to taka sytuacja między młotem a kowaldem ale mimo wszystko najpierw watro sie zastnaowić nad stratami/korzyśćmi dla siebie. Co bardziej wate nauczka (dla tych osb) czy swoj intetes ;)
blah!

Wkurza mnie:

przez bonsai 30 kwi 2015, 22:11
na_leśnik, quo vadis?
bonsai

Wkurza mnie:

przez NN4V 30 kwi 2015, 22:12
Introwertyczka napisał(a):
NN4V napisał(a):PMS.

Znam takiego jednego, co też ma PMS. Ale on jest stuprocentowym gejem.

To chyba PMS indukowany jest. :D
Oby w ciążę urojoną nie zaszedł...
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Wkurza mnie:

przez blah! 30 kwi 2015, 22:14
Artemizja, a poza tym pomysl ,ze ta kolezanka tak na prawde większa krzywde robi Tob ie i reszcie ekipy a nie szefostwu. Bo oni nic natym nie straca bo "Was zaprzegna do pracy za ta lsdke. Wiec jak tu sie ja lojalnosc teraz hmm? ;)
blah!

Wkurza mnie:

przez Davin 30 kwi 2015, 22:14
blah! napisał(a):Artemizja, no wiesz to taka sytuacja między młotem a kowaldem ale mimo wszystko najpierw watro sie zastnaowić nad stratami/korzyśćmi dla siebie. Co bardziej wate nauczka (dla tych osb) czy swoj intetes ;)

:hide:
Davin

Wkurza mnie:

przez Artemizja 30 kwi 2015, 22:14
blah!, wiesz...może być tak, że panikuję i urlop i tak dostanę. Tym bardziej, że podanie już zlożyłam i urlop mam przyznany. No, ale jest ewentualność, że jednak nie znajdą zastępstwa na te kilka dni. No i trzeba dodać, że z dziewczyną, która odchodzi jestem najbardziej zżyta i nie wyobrażam sobie, żeby w takim wypadku powiedzieć Szefowej, że odchodzi, jeśli jasno prosiła, żeby tego nie robić. Poza tym, miałaby przekichane do momentu odejścia...

Administrator

Sortuj wg