Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez piterotr 04 mar 2014, 13:46
od 3 lat zamawiać regularnie ten sam produkt (naklejki) i od 3 lat za każdym razem pytać czy nie da się ich zrobić na grubszej folii,

deader, Nerwica natręctw? :D
I zanim pojmiesz co jest najważniejsze w tym syfie, nie raz się potkniesz syzyfie...

Wkurza mnie:

przez Etna 04 mar 2014, 13:46
Kiedy ktoś mnie ignoruje, ale znalazłam zajebisty sposób i powód, żeby sobie z tym poradzić ;) I kiedy ktoś myśli, że może robić ze mnie debila, ale to już jego problem - zawsze domyślam się i wiem więcej, niż wydaje mu/jej się, że wiem. Obrazek Oprócz tego wkurza mnie, kiedy na lakierze do paznokci przez noc robi mi się burdel - ogniecenia, brzydactwa, fu. I że nie mam wystarczająco dużo samozaparcia, żeby nauczyć się w końcu śmigać w butach +10 cm high. Obrazek

Wkurza mnie:

przez deader 04 mar 2014, 14:09
piterotr napisał(a):
od 3 lat zamawiać regularnie ten sam produkt (naklejki) i od 3 lat za każdym razem pytać czy nie da się ich zrobić na grubszej folii,

deader, Nerwica natręctw? :D

Nah, debilizm był kiedyś oficjalnie stosowanym w medycynie terminem i będę trzymał się tej tradycji :D
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez mark123 04 mar 2014, 14:31
Że przez jednego wykładowcę nie mogę złożyć pracy do dziekanatu, bo nie wiadomo, kiedy mi wpisze ocenę.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Wkurza mnie:

przez Monar 04 mar 2014, 14:32
mark123 napisał(a):Że nie mogę się wysłowić podczas rozmowy telefonicznej.

też tak mam... właśnie muszę zadzwonić do Dyrektorki Przedszkola, w którym mam odbyć praktyki... Niestety uczelnia jeszcze nie dostarczyła niezbędnych do ich rozpoczęcia dokumentów i muszę przełożyć praktyki na za 2 tygodnie, na dodatek okazało się, że w środy mam obowiązkowe zajęcia i będę mogła odbywać praktyki jedynie w czwartki i pt, nie wiem, jak ja jej to powiem :(
mi pomaga napisanie przebiegu całej rozmowy na kartce - potem perfidnie czytam :D dzięki czemu - przebiega to w miarę sprawnie :)

Wkurza mnie:

przez Dusiorek 04 mar 2014, 15:05
Wkurzył mnie Samsung. Wydał beznadziejnego następcę smartphonów, więc zadowolona kupiłam taniej Samsunga Galaxy S IV, a tu co ja paczę? Następca ma takie śliczne kolorki... ten turkusowy... Może i jestem bardziej obeznana z techniką, ale wciąż jestem kobietą... Ja chcem turkusik ;(
"Każdy mężczyzna ma wady. Wybór mężczyzny więc, to wybór wad, z którymi jesteśmy w stanie żyć"

Wkurza mnie:

przez acherontia-styx 04 mar 2014, 15:22
Nah, debilizm był kiedyś oficjalnie stosowanym w medycynie terminem i będę trzymał się tej tradycji :D

deader, chyba chodzi Ci o kretynizm, bo to kiedyś było funkcjonujące w medycynie pojęcie, ale w sumie co za różnica :D
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Wkurza mnie:

przez Lusesita Dolores 04 mar 2014, 15:26
Dostałam nową pracę. Nie chce iśc do pracy.. :why:
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Wkurza mnie:

przez Dusiorek 04 mar 2014, 15:29
Ahma, czemu?
"Każdy mężczyzna ma wady. Wybór mężczyzny więc, to wybór wad, z którymi jesteśmy w stanie żyć"

Wkurza mnie:

przez amelia83 04 mar 2014, 15:30
Ahma, :?:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Wkurza mnie:

przez Lusesita Dolores 04 mar 2014, 15:43
Bo w pracy zazwyczaj jest stres i trzeba siedzieć 8 godzin 5 dni w tygodniu a ja mam rente i to mi wystarczy, ale wysyłaja mnie do roboty rodzice :( Udaje, że szukam pracy i zawsze ta prace dostaje ostatnio, ide na jeden albo dwa dni i rezygnuje i wymyślam powód dlaczego ta praca jest zła. I znowu dostałam prace, a raczej czuje ze dostane, bo przeszłam do drugiego etapu :/ kurva
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Wkurza mnie:

przez Dusiorek 04 mar 2014, 16:12
Twój post zabrzmiał trochę jak takiej rozkapryszonej dziewczynki, która jest zbyt leniwa, by coś zrobić ze sobą ;) Nie wiem czy też to widzisz, jak Twoje słowa wyglądają z boku, nie wiem też jakie dokładnie masz problemy/zaburzenia, ale jeśli jesteś w stanie pracować, to jako dorosła osoba, bierz swoje obowiązki na klatę. Spróbuj też znaleźć pozytywne jej strony.

Renta nie da Ci satysfakcji, nie da rozwoju, nie da poznać nowych ludzi, nie da się sprawdzić, nie da pewności siebie i samozadowolenia. Co to za życie nie robić nic> To nie życie tylko przeczekanie do śmierci. Spróbuj znaleźć coś co Cię interesuje i w tym kierunku poszukać pracy, a nie będzie to takie straszne znowuż.
Ostatnio edytowano 04 mar 2014, 16:19 przez Dusiorek, łącznie edytowano 1 raz

Wkurza mnie:

przez Lusesita Dolores 04 mar 2014, 16:14
:( spróbuje popracować troche. a jak sie nie uda tym razem to już nie bede szukać
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Wkurza mnie:

przez Abbey 04 mar 2014, 16:17
Bo w pracy zazwyczaj jest stres i trzeba siedzieć 8 godzin 5 dni w tygodniu

Ojej, zazwyczaj robią to dorośli ludzie ;)
Rozumiem, że masz swoje problemy, ale na tę Twoją rentę pracują ludzie zazwyczaj własnie w tym stresie i siedzą tam po 8 godzin 5 dni w tygodniu. A praca to nie tylko to, o czym wspomniałaś, ale też nowe możliwości, o których pisze Dusiorek. Przemyśl to sobie.
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Sortuj wg