[Szczecin]- szukam znajomych

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Szczecin] Spotkanie w pażdzierniku!!!

przez lea_k 02 paź 2009, 19:55
Hehe już sobie wyobrażam te spotkanie :) my merwicowcy wszyscy razem i otwarci do ludzi nowo poznanych hihi
Mam nadzieje ze się uda :-) Jestem chętna oczywiście :) nie pracuję więc pasuje mi prawie o każdej porze :P pozdrawiam :-)
LEA_K

przez Alienated 02 paź 2009, 22:18
Jeśli mnie pamięć nie zawodzi, ludzie ze Szczecina już swego czasu przymierzali się do zorganizowania jakiegoś spotkania "w realu", jak to się teraz zwykło określać, jednak ze skutkiem raczej mizernym. Jeszcze do niedawna pewnie byłbym skłonny w takowym spotkaniu wziąć udział. Obecnie natomiast sam nie wiem co we mnie wstąpiło i zanim zdecyduję się na jakieś konkretne działanie zmuszony jestem stawić czoła wszystkim wątpliwościom, jakie mnie nachodzą. -A nie zagłębiając się w szczegóły, jest tego trochę:)
Zdumiewa mnie otwartość autorki tematu i z początku byłem skłonny przypuszczać, że pomysł zrodził się po kilku lampkach wina na ten przykład;) Z tego co jednak widzę, tutaj wszystko na poważnie:) Gratuluję odwagi i życzę powodzenia oraz dobrej zabawy.
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

przez magdalenabmw 02 paź 2009, 22:24
Hejo, proszę Was abyście poinformowali znajomych i nieznajomych z forum:) Możemy spotkać się w jakimś niezobowiązującym miejscu, gdzie będzie alkohol i tabletki na uspokojenie w razie coś. I oczywiście mozecie przyjść z kimś - razniej zawsze.
Napewno sie uda :) Też się troszke stresuję ale wiem, że nie ma czym bo nie pożałuję, a na miejscu wypiję drinka, posłuchamy muzyki i będzie super :) Michał, wyślę Ci pw z datą. Ważne ze są chętni !
Myślę, że konkretną datę ustalimy w przyszłym tygodniu tak, żeby każdy zdążył temat zobaczysc. Jak dzień to np któryś czwartek około 20 pasowałby Wam? Mi to bez różnicy,ale widzę że wielu/wiele z Was ma czas właśnie wieczorami i bardziej w tygodniu. Dawajcie jakies propozycje dnia tygodnia i godziny, datę konkretną ustalimy jak już każdy bedzie wiedziec o spotkaniu:) A tak wogole to proponowalabym kręgielnię w Galaxy kolo KFC, jest tam w sumie ciemno i przytulnie, alkohol jest i kręgle są, można pograć dla rozrywki, bilard chyba też. Napewno będzie super!
buziaki dla Was, trzymajcie sie cieplo, zabawimy sie i bedzie fajnie :)

Alienated- jestem otwarta na ludzi, jak sie zamknę w czterech scianach zamiast wyjsc i zobaczyc ze SĄ ludzie z tym samym problemem co ja -to umrę na nerwicę.
Spotkamy sie, podzielimy opiniami na temat lekarzy, leczenia, poradni, napijemy sie, pogramy w cos i napewno spędzimy mily wieczor bez lęków. W razie co bedą tabletki, a jak ktos będzie chciał 'uciekac' to spoko, no kto ma to zrozumiec jak nie my :D
Pomysl zrodzil sie na trzezwo. Wyciągnę Was z tej choroby, ale Wy pomozcie mi sie z niej wyciągnąć. Taka terapia grupowa. Damy rade!
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mon08 02 paź 2009, 22:40
Czwartek wieczór jest ok :) Fakt, że jeszcze do galaxy nie odważyłam się wejść od dłuższego czasu ale w końcu trzeba się przełamać, najwyżej pospierdzielamy, ważne że razem :)
''Gdy nie masz perspektyw, to jedyna rzecz
Ruszaj do przodu, obierz drogi cel
Zapamiętaj dzień kiedy odnalazłeś sens...''

przez Alienated 02 paź 2009, 22:41
Może podskoczę jutro do Galaxy i sobie dokładniej tę kręgielnię obejrzę:) Pamiętam, że kiedyś tylko rzuciłem okiem bo była propozycja, aby się właśnie tam z ludźmi spotkać. Co się tyczy uczestników spotkania, przewidujecie jakieś ograniczenia wiekowe?;) Zawsze istnieje też problem rozbieżności zainteresowań, choć w tym wypadku pewnych wspólnych elementów na pewno nie zabraknie:)
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

przez mon08 02 paź 2009, 23:53
Alienated Wszyscy podążamy różnymi drogami, ale łączy Nas to, w jaki sposób przez nie przechodzimy, napewno będziemy się czuć jak w 'swoim' towarzystwie- tego jestem wręcz pewna 8)
Co idzie za tym wiek nie ma znaczenia, im nas będzie więcej tym lepiej :)
''Gdy nie masz perspektyw, to jedyna rzecz
Ruszaj do przodu, obierz drogi cel
Zapamiętaj dzień kiedy odnalazłeś sens...''

przez magdalenabmw 03 paź 2009, 00:00
Kręgielnia Galaxy przyszła mi na myśl bo do Galaxy każdy trafi, a myślałam nad miejscem gdzie można usiąść w przytulnej atmosferze, wypić coś i mieć jakąś rozrywkę - naprawdę wyobrazcie sobie, jak będziemy tam już bez lęku smigać dupą po śliskim parkiecie z kulą od kręgiel w ręku :mrgreen:

Wiem, ze niektorzy z Was mają problemy z wejsciem do centra handlowego. Dlatego proponuje spotkać się przed wejsciem, razem jakos dacie radę (pisze dacie, bo ja nie boje się galaxy). A już w środku będzie dobrze. W razie jak ktos dostanie ataku to przeciez reszta pomoze, no kurde kto jak nie my ma rozumiec i pomoc? Przeciez wszyscy mamy tą samą chorobę.

A ograniczen wiekowych naturalnie nie ma :smile: W kazdym wieku mozna wypic piwo czy pograc w bilarda/kręgle i sie posmiac bo kupa radochy jest przy tym :D
Tematow napewno tez nie zabraknie, będziemy gadac o chorobie, szkole, pracy, uczuciach... a jak popiją co poniektorzy to sami wiecie ze język sie rozwiązuje i tematow nie brakuje :P
Dwie godzinki posiedzimy i tyle, mysle ze kazdy wytrzyma tak krotko :) A komunikacja miejska jest do 23. Gdyby ktos mieszkal w okolicach Drzetowa (Komuny, Stalmacha, Rugianska itp) to moge podrzucic na chate.
magdalenabmw

przez silly angel 03 paź 2009, 00:31
Hejka:) Dawno mnie nie było... Ale fajnie by było sie spotkać (no chyba, że jak magda napisała uciekne z tramwaju....) :)
Ps Gdzie mieszkasz magda bo ja na żelechowie:)
wiersze jedynym moim słowem
nie mówie o swych uczuciach jeżeli nie chce ratunku

przez Anczitka 03 paź 2009, 09:47
Wow, co sie dzieje :lol: , jakie pospolite ruszenie :P chetnie przybede i pobede w towarzystwie nerwuskow:)mi najbardziej pasuja weekendy, w tygodniu pracuje, a zeby sie dobrze bawic, nastepny dzien musi byc wolny, wiekszy komfort psychiczny odczuwam wtedy gdzie?w sumie wszedzie:)weekend 24-25 odpada wyjezdzam, takze tak sobie mysle ze jakby spotkanie bylo w czwartek tez by bylo dobrze:)hmm tylko wtedy troszke wczesniej tak o 18, bysmy sie umowili, co?
Anczitka

przez silesiaster 03 paź 2009, 11:32
magdalenabmw napisał(a):Gdyby ktos mieszkal w okolicach Drzetowa (Komuny, Stalmacha, Rugianska itp) to moge podrzucic na chate.

znaczy się Ty nie będziesz piła:) ?

przez carlos 03 paź 2009, 13:50
Chętnie bym się wybrał, ale moim na kręgielnie nie mam ochoty iść. Wolałbym najzwyklejszy pub. Boston. Olimpic czy Champion chociażby. Jednak nie mam nic też przeciwko temu, by piwko spić gdzieś poza pub'em, jeśli ktoś ma problemy z przesiadywaniem w nim.

przez Venus 03 paź 2009, 14:29
Ja jak najbardziej jestem za kręgielnią :mrgreen:
Bla bla bla...

przez silesiaster 03 paź 2009, 14:50
Venus napisał(a):Ja jak najbardziej jestem za kręgielnią :mrgreen:

też jestem za tym pubem nad kregielnią - bo same kręgle odpadają - tam wyżej jest bilard na tej antresoli i bar

przez magdalenabmw 03 paź 2009, 14:59
No wlasnie chcę takie miejsce zeby i bar byl, i zeby bylo gdzie usiąść i zeby jakas rozrywka byla co by sie nam nie nudzilo po piwie, a w Galaxy są i kręgle i bilard, i bar ;) Wy juz zdecydujcie czy Galaxy, czy Olipmic czy lawka w parku :mrgreen:

Ja będę pic, ale mam zamiar zabrac ze sobą mojego chlopaka (czuje sie z nim bezpieczniej), a on ma auto więc jak cos to moge zabrac :) Mieszkam na ul.Stalmacha, to jest przystanek za Stocznią.

Anczitka- dla mnie moze byc nawet 18, bez roznicy, niewiem jak reszta? :)

p.s. To nie musi byc TEN czwartek, tak rzucilam ze dzien tygodnia czwartek, ale termin onkretny ustalimy jak juz kazdy bedzie poinformowany, nie? ;)
magdalenabmw

Sortuj wg