[Szczecin]- szukam znajomych

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Szczecin]- szukam znajomych

przez mahiko 01 lip 2009, 11:14
Witam rowniez mam nerwice natrectw jakby co zglaszajcie sie 8)

przez eovo 21 lip 2009, 09:16
Paweł 30 lat depresja z przerwami od 4 lat gg3381937

przez MagdaŻ 21 lip 2009, 23:42
Witam!! jestem Magda ze szczecina mam 23 lata.. lecze sie od listopada 2008 - Aurex, miałam napady lekkiej agresji, nagłe emocjonalne wybuchy.. podobno to depresja... ale mi wydawało sie ze tak po prostu czasem jest dołujący dzien... w zasadzie do dziś pewne rzeczy mnie nie cieszą... i nie mam oparcia w najbliższych bo oni i w sumie ja sama nie rozumieją na czym ta choroba polega....

mam równiez pytanie czy znacie na prawde dobrego psychologa w Szczecinie?? bo chciała bym spróbowac rozmawiac... przestac brac leki...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lea_k 22 sie 2009, 15:49
Lea 27 lat - nerwica lekowa - chętnie poznam osoby z podobnymi problemami gg 10151014

p.s. polecam Tejchert Hubert - psycholog - super!! długo się czeka ale warto
LEA_K

przez pantalon83 22 wrz 2009, 22:09
czesc wszystkim...
Nie wiem czy i jak skutecznie dziala to forum ale probuje.
Podobno mam nerwice. nie wiem jaka, ale mam. nie bede tez zaprzeczal bo wiele na to wskazuje.... :)
Mam 26 lat i lubie zartowac... a mimo wszystko nerwica.

Wiec tak niesmialo tylko sie integruje, chetnie wymienie sie spostrzezeniami albo poznam kogos u kogo warto sie leczyc...

dziekuje

[Szczecin] Spotkanie w pażdzierniku!!!

przez magdalenabmw 01 paź 2009, 23:01
Heja! No dobra, wiem, że głupotą jest umawiać się z lękowcami na spotkanie bo i tak połowa nie dojedzie bo sie wystraszy i ucieknie z autobusy w drodze na spotkanie itp :mrgreen: :lol:
Ale zaryzykuję...
Np na piwko możemy skoczyć, bo wiem że przy alkoholu lęk znika ! Jeśli ktoś z nas dostanie wymiotów z nerwow to spoko, reszta zrozumie i pocieszy tabletką na uspokojenie albo uraczy drinkiem :smile:

Proponuję pazdziernik. Jeśli znajdą się jacyś chętni desperaci chcący poznać ludzi równie chorych i nienormalnych to zapraszam d pisania w temacie, ustali sie dokładną datę i miejsce co by każdemu pasowało. A jak ktoś sie umówi i wymięknie to ma kopa w du... :) Pisać!

p.s. Jeśli boicie sie klubów, parków (co by można piwo spić na ławce :roll: ;) ) to spoko, można do mnie wpaść na chatę, pomieszczę Was na moich 29metrach kwadratowych i nikt nam przeszkadzać nie będzie ;)
magdalenabmw

przez magdalenabmw 02 paź 2009, 00:22
Dawajcie na moj temat - spotkanie w pazdzierniku ! !!!!!!!!!! :)

[Dodane po edycji:]

spotkanie-w-pa-dzierniku-t17471.html
magdalenabmw

Re: [Szczecin] Spotkanie w pażdzierniku!!!

przez mon08 02 paź 2009, 00:36
:) Dziś udało mi sie pojechac na miasto, wiec zrobie to po raz drugi :) moj dom tez moze sie nadac na tymczasowy pub, ale najpierw proponuję ustalić konkretną datę co może jeszcze troche potrwać ze względu, że każdy z nas ma na codzień jakieś zajęcia. Na moją sytuację najlepszymi dniami są:

piątki i weekend,
ewentualne godziny późnowieczorne w śr i czw.

Piszcie kiedy znaleźlibyście chwilę na spotkanie, jakoś to rozegramy i skupimy nerwicowców ze Szczecina w jednym miejscu 8)

PS Magda, nie wiem jak Ty, ale przy alko sie czuje znakomicie, dopóki ze mnie nie zaczyna wietrzeć, wtedy jest dopiero jazda z lękami :lol:
''Gdy nie masz perspektyw, to jedyna rzecz
Ruszaj do przodu, obierz drogi cel
Zapamiętaj dzień kiedy odnalazłeś sens...''

przez magdalenabmw 02 paź 2009, 02:12
Monia, dlatego dobrze by było abyśmy kolejny dzień po spotkaniu mieli w miarę lużny, w razie kaca ;) Ale nie no, po 2-3 drinkach kaca nie powinno być a przeżyjemy miły, lajtowy wieczór :) Acha, jeśli chcecie naturalnie możecie wziąść osobę towarzyszącą, wiem że czasem ciężko nam iść samotnie w obce towarzystwo, a z chłopakiem/przyjacielem/siostrą rażniej:) Spoko.

Ja po alko też czuję sie bosko! :twisted:

A czas mam od poniedziałku do piątku i niektóre weekendy, albo każde weekendy po 21 bo do 21 mam zajęcia w niektore weekendy :/ pisac pisac kto chętny! Datę sie ustali potem :)
magdalenabmw

przez Venus 02 paź 2009, 13:50
Ja chętna...tylko niestety ja po alko nie czuję dobrze, no i przy lekach wolę nie pić :? ale soczek owocowy wystarczy :mrgreen:
Bla bla bla...

przez pantalon83 02 paź 2009, 15:17
u mnie z terminami słabo, za to lęków po alkoholu brak.
Wolałbym godziny wieczorne w tygodniu, żeby za długo nie przymędzić co by do pracy wstać. Zawsze później spotkanko można powtórzyć.

przez silesiaster 02 paź 2009, 17:09
Witam

Ja z miłą chęcią się z Wami spotkam, bylebyście mi tylko krzywdy nie zrobili ;)

pozdrawiam

przez magdalenabmw 02 paź 2009, 18:00
O, już doczytałam wszystko :) Fajnie, już trochę nas jest, poinformujcie znajomych z nerwicą moze też wpadną :) Wolicie sie spotkać w domu czy na mieście gdzies? Czas sie ustawi tak, aby kazdemu pasowało :)
magdalenabmw

przez michalszcz 02 paź 2009, 18:04
po wakacyjnej terapii problem mam chyba w duzej mierze za soba, ale chetnie bym sie spotkal i pogadal :D ja na forum rzadko, takze jakby cos sie krecilo i jakas konkretna data to bylbym wdzieczny za pw tak jak teraz. u mnie piatki najlepiej, ew. sobota :)
pozdrawiam :)
michalszcz

Sortuj wg