[Częstochowa] Święte miasto... ;)

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Częstochowa

przez Arasha 10 gru 2014, 16:09
cheiloskopia, tu masz link do potencjalnych częstochowian ;) wi-te-miasto-t24193.html Nie da się ukryć, że dużo wpisów tam nie ma i większość dość stara jest ...
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Częstochowa

przez cheiloskopia 12 gru 2014, 14:45
patryk_22, o jak miło :-). Może mijamy się codziennie na ulicy i o tym nie wiemy ;-)
Walka z samym sobą jest najtrudniejsza.

Częstochowa

przez zagubionapwr 16 gru 2014, 14:30
Może się mijamy:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Częstochowa] Święte miasto... ;)

przez Olivandera89 01 sty 2015, 15:42
Słuchajcie mam pytanie czy w czewie jest jakos ośrodek leczenia nerwic? Chodzi mi o zamknięty oddział albo tak gdzie można zostac na troche. Lecze się w egomedica ale nie czuje poprawy aktualnie mam przepisany asertin 50 i zomiren 0,25 ale asertinu nie biorę bo okropnie zle się czułam po nim zadzwoniłam do mojej psychiatry i wsisnela mnie na 8 stycznia a ja juz powoli wariuje. Ewentualnie slyszalam ze w Lublincu leczą ale jak to wygląda? Chyba balabym się iść tam gdzie ludzie wariuja

Sortuj wg