[Łódź]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[ŁÓDŹ-łódzkie] -Nowy wątek

przez paquarette 24 paź 2012, 21:27
Keji jak poszło? spotkałaś się ze zrozumieniem czy mur..? btw. bardzo dobra jesteś w czymaniu kciuków ;D to tak à propos rozmowy o pracę (trwała ponad 3 godz. - test z logiki, matematyczny, z excela, pisania pism, prawa pracy i bhp) - jak na stanowisko w NASA a to mała zwykła firma.. stanowisko sekretariat / administracja same papiery.. i to ponoć nie koniec. Wybrańcy staną twarzą w twarz z dyrektorami.. ale się boję.. :P

Na terapii wcale nie jest tak źle jak mi się wydawało. Powoli się wkręcam, układam 1000 elementowe puzzle ;) , jest super gimnastyka z panią psycholog która jednocześnie zna aikido i wprowadza z niego elementy albo ze samoobrony itd. to mi się podoba najbardziej :)
Piesek labrador należy do kierownika oddziału i ponoć ma być na chwilę jutro :D :D :D (pies, nie kierownik) :P

przez Keji 24 paź 2012, 22:19
Jestem. Babka konkretna, rzeczowa, zaangażowana, ze zrozumieniem się spotkałam, owszem. Godzinę przegadałam, wiadomo- prywatnie zawsze inaczej ;) Poleciła mi ośrodek terapeutyczny ( w nurcie psychodynamicznym,ale ponoć zacnie przeprowadzają terapie), z tym że już na nfz i zapisała Cital i Zomiren. Wzięłam już jedną dawkę i trochę mnie zmuliło jak po avio oraz strasznie w żołądku przewraca, ale mam nadzieję, że na tym się zakończy, coś pomogą i nie będę musiała się bawić w zmiany leków.

Piesek labrador należy do kierownika oddziału i ponoć ma być na chwilę jutro (pies, nie kierownik)

Kierownika też możesz posmyrać, jak przystojny ;)
Keji

przez paquarette 25 paź 2012, 14:50
niestety dopiero po jakimś czasie można stwierdzić, czy te leki działają.. oby było dobrze :)

a kierownik nie w moim guście, więc smyrać to nie tego no ;p ciekawostka - suczkę nazwał Mirka :D:D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Keji 25 paź 2012, 15:48
No tak, wiadomo. Zabiło mnie pytanie mojej matki "No i lepiej ci po tej tabletce?". Ludzie dalej wierzą w pigułki szczęścia? ;) Na razie tylko mnie mdli i nie mogłam spać przez pół nocy. Natomiast benzo, czyli Zomiren, łyknęłam w trakcie ataku na polskim i w sumie jakoś tak dziwnie było: Chwila spokoju, potem znowu atak, potem ból żołądka, dalej tak średnio. Niechże już miną ze dwa tygodnie chociaż...

Mirka...to imię źle mi się kojarzy :mrgreen: I jak ci dzisiaj minął dzień?
Keji

przez paquarette 25 paź 2012, 17:03
powiem Ci, że czuję się tam coraz lepiej, w tym "stadzie" ;) nie ze wszystkimi łapię kontakt, ale nie wszyscy muszą mnie lubić ;p

-- 25 paź 2012, 17:03 --

ale zobacz - przynajmniej się zapytała, prawda?

przez Keji 25 paź 2012, 20:03
Przynajmniej się zapytała, ale to tak 'socjologicznie' było, jakie pojęcie u ludzi panuje :P No to dobrze, ja jak się lepiej poczuję po lekach to dzwonię do ośrodka młodzieżowego terapii psychodynam. na Bardowskiego.
Keji

przez paquarette 26 paź 2012, 14:58
podziel się z nami wrażeniami ;) dziś jak się czujesz?

przez luli2003 26 paź 2012, 18:56
u Keji, BARDZO CIĘ PROSZĘ
UWAŻAJ NA ZOMIREN-TO STRASZNIE UZALEŻNIAJĄCY LEK
JA PO NIM CZUŁAM SIĘ ŚWIETNIE A TERAZ NIE BARDZO MOGĘ GO ODSTAWIĆ......
W nerwicy, której charakterystyczną cechą jest nuda, chory znajduje się w potrzasku między lękiem przed życiem a lękiem przed śmiercią.

przez Keji 26 paź 2012, 19:56
Tak, wiem, wszak to benzo ;) Co tam u was?
Ja dzisiaj po raz pierwszy w życiu wymiękłam totalnie, tak mnie po Citalu przycisnęło złe samopoczucie, zwiałam z lekcji, ze szkoły wyszłam, no i trochę za dużo osób się dowiedziało, poza tym czuję się trochę jak zombie, czyli ogólnie niefajnie.
Keji

przez luli2003 27 paź 2012, 14:24
Keji,
bedzie dobrze jestem z tobą
W nerwicy, której charakterystyczną cechą jest nuda, chory znajduje się w potrzasku między lękiem przed życiem a lękiem przed śmiercią.

przez Keji 27 paź 2012, 15:43
A temu co? Zwoje się przegrzały?

-- 27 paź 2012, 16:22 --

No może się popieprzę, jak mi libido skoczy. Dzięki za troskę, przyjemności nigdy nie za wiele... Ok, niszcz, ja popatrzę <wiem, wiem, nie karmić trolli, ale nie mogłam się powstrzymać :roll: >

Co tam u was, drodzy łodzianie?

-- 27 paź 2012, 16:23 --

Nie no, takiego mesydża szalonemu skasować, nieładnie :P
Keji

przez paquarette 27 paź 2012, 22:01
po hydroxyzynie mam coraz gorsze sny - dziś płakałam przez sen bo niby mój brat zmarł, obudziłam się mokra od łez to było straszne.. w ogóle sny od dłuższego czasu mam bardzo emocjonalne, realistyczne.. :( niefajnie.
w czwartek wieczorem znów pojawił się lęk o zaśnięcie, a wczoraj zasnęłam w ogóle bez żadnego wspomagania (ze zmęczenia fiz. i psychicznego)- w ogóle jak to jest??

Keji - o co kaman bo nie kumam :P może by tak jakieś spotkanie niedługo tak jak ostatnio..?

czy Wy też nienawidzicie zimy? :/

przez Keji 27 paź 2012, 23:01
Odpowiadałam jakiemuś fajnemu trollowi na zaczepki jak to mam w zwyczaju, ale już nie ma jego postów :lol:

Po hydro tak cię bierze?

Co do spotkania- no ja mogę, ale tak dopiero koło 10 listopada, jak się ogarnę z tymi lekami, bo na razie jestem nie do życia.

A zima jest fajna ;)
Keji

przez Minimis 29 paź 2012, 16:49
-8 stopni dzisiaj rano, ha :D

Sortuj wg