[Białystok]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Białystok]

przez jatoja 20 lis 2013, 14:52
hm... myśle że pomaga,ale musisz też dać dużo z siebie. samo nic za Ciebie sie nie zrobi :) ale bądz dobrej myśli :)

[Białystok]

przez coralina 22 gru 2013, 09:12
Witam,
widzę że wątek umiera śmiercią naturalną, ale mam nadzieję, że jednak ktoś tu zajrzy i uda się tchnąć w niego ciut nowości.

To może dla tych którzy ponownie odwiedzą:
Mam 30 lat, męża i dwoje dzieci. Od ponad roku leczę się psychiatrycznie na Leszczynowej u dr Sidun z rozpoznaniem depresji i ChaD. Przyjmuje (Alvente 150 mg x 2, Lamotrix 100 mg x 2 i na sen Trittico CR 150 mg).
Obecnie po roku leczenie pierwszy raz skorzystałam z propozycji dr i jestem na L4.
Będę podejmowała terapię (chyba grupową... bo wolałabym indywidualną) w Centrum na Leszczynowej. Mam za sobą dwa spotkania z psychologiem Markiem Dawidowiczem (wzbudził moje zaufanie, ale nie umiem się otworzyć). W poniedziałek 23.12 mam kolejną wizytę u niego i mam podjąć decyzję co do rozpoczęcia terapii gr.

Denerwuje się tą formą bardzo. Ciężko jest mi rozmawiać z ludźmi których nie znam oraz mówić o sobie na ich forum. Podjęcie terapii będzie kosztowało mnie wiele nerwów, już dziś źle spałam, wstałam b.wcześnie, od rana tylko kawa i papieros.

Mam nadzieję, że ktoś odwiedzi wątek i doda mi otuchy.

Pozdrawiam Serdecznie Coralina.
Po co warto żyć?

Efectin 150mg x 2
Lamotrix 100mg x 2
TritticoCR 150mg x 1

[Białystok]

przez Chaotic 26 gru 2013, 21:15
coralina, Powinnaś spróbować terapii grupowej. Wiem, że to strasznie stresujące, ale ludzie z grupy są bardzo wyrozumiali, starają się zrozumieć co czujesz, nikt cie nie ocenia. Oni tez maja problem i są ogromnym wsparciem. Na początku będzie ciężko, ale to naprawdę dobra forma terapii. Powolutku spróbuj sobie poradzić. Trzymam kciuki, daj znać czy się zdecydowałaś ;)
Szaleństwo to niemożność przekazania swoich myśli...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Białystok]

przez Darreque 02 sty 2014, 20:23
Ja mieszkam między białymstokiem a hajnówką. Chciałbym poznać kogoś sympatycznego z mego regionu.

[Białystok]

przez magnolia84 02 sty 2014, 20:24
Darreque, mówisz i masz :mrgreen:
magnolia84

[Białystok]

przez Chaotic 02 sty 2014, 22:23
W tych rejonach same sympatyczne osoby :mrgreen:
Szaleństwo to niemożność przekazania swoich myśli...

[Białystok]

przez Darreque 13 sty 2014, 18:28
:-( :-( :-(

[Białystok]

przez Piotrek22 17 sty 2014, 22:37
Witam :!: Mam na imię Piotr, mam 22 lata i również jestem z Białegostoku. Od czasu do czasu będe sie tu udzielał. :great:

[Białystok]

przez magnolia84 17 sty 2014, 22:38
hej :)
magnolia84

[Białystok]

przez gamecubegirl 21 sty 2014, 20:43
Proszę o pomoc. Potrzebuję kontaktu do specjalisty, z którym będę mogła rozpocząć indywidualną terapię. Najlepiej jak najszybciej. Z góry dziękuję za pomoc

[Białystok]

przez jatoja 23 sty 2014, 17:41
coralina spróbuj grupowej... mysle że napewno warto !!

-- 23 sty 2014, 18:21 --

gamecubegirl napisał(a):Proszę o pomoc. Potrzebuję kontaktu do specjalisty, z którym będę mogła rozpocząć indywidualną terapię. Najlepiej jak najszybciej. Z góry dziękuję za pomoc

na leszczynowej raczej nie załapiesz sie na indywidualna, z tego co sie orientuję na ul.radzymińskiej prowadza indywidualne. a czas oczekiwania okolo 4/6 m-ce

[Białystok]

przez Sandy-B 25 sty 2014, 21:07
Ja prawdopodobnie w maju zacznę terapię grupową na Leszczynowej. Nie wiem jak to będzie, jeszcze nigdy w takim czymś nie uczestniczyłam, na dodatek będę musiała przeprowadzić się do Białego na trzy miesiące i radzić tu sobie całkiem sama :?

[Białystok]

przez Dezyder 12 lut 2014, 21:38
Na wstępie chciałbym się przywitać. Jestem 37-letnim facetem ( w sumie to chyba strasznie starym na tym forum) i od dłuższego czasu mam ze sobą problem. Miewam okresy kiedy czuję że jestem kompletnie do niczego, że świat mnie przerasta, nic mnie nie cieszy, chodzę cały czas smutny. Nie potrafię cieszyć się niczym. Moje poczucie wartości jest bardzo niskie.Wydaje mi się że kiedyś myślenie przychodziło mi z łatwością, teraz stałem się jakiś otępiały. Codziennie gdy się rano budzę zmuszam się do wstania z łóżka i podjęcia codziennych czynności. Moja sytuacja rodzinna jest jak najbardziej normalna, mam kochającą żonę i syna. Mam podejrzenia że te moje stany są poniekąd spowodowane moją pracą. Pracuję na stanowisku kierowniczym i tak naprawdę mam wrażenie że wszyscy są moimi przeciwnikami, od szefa po pracowników. Przebywam wśród ludzi a jestem cholernie samotny. O urlopie i odpoczęciu nie mam co marzyć. Ostatnio podjąłem decyzję że muszę skorzystać z porady specjalisty i tak właśnie trafiłem na to forum. Jestem z Białegostoku i szukam tu pomocy. Czytając jednak jakie formy ona może przybierać nie wiem czy się odważę na terapię grupową. Na L4 też nie mogę pójść, chociaż myślę że po prostu brakuje mi odpoczynku.
Może rozmowa z kimś kto by mnie wysłuchał by mi pomogła.....

[Białystok]

przez magnolia84 12 lut 2014, 21:43
o jakim specjaliście myślisz?
Wcale nie jesteś strasznie stary na tym forum :)
magnolia84

Sortuj wg