[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

przez Depakiniarz 12 lut 2014, 22:32
Tylko pytanie jak ja mam zacząć kurs kiedy chodzę na terapię?

przez Freak696 13 lut 2014, 07:57
Depakiniarz napisał(a):Tylko pytanie jak ja mam zacząć kurs kiedy chodzę na terapię?

Kursy są przeważnie do 16 00 (mój taki był). Na kurs taka sam kolejność jak na staż :( .
Na grafice komputerowe nic się nie dowiedziałem, skakanie z programu na program :( z Adobe Photoshop-a można by zrobić 60 godzin i pewnie nikt by nic nie wiedział :( .

przez Steviear 13 lut 2014, 20:55
Freak696 napisał(a):Kursy są przeważnie do 16 00 (mój taki był). Na kurs taka sam kolejność jak na staż :( .
Na grafice komputerowe nic się nie dowiedziałem, skakanie z programu na program :( z Adobe Photoshop-a można by zrobić 60 godzin i pewnie nikt by nic nie wiedział :( .

Ale super! :D Photoshop to bardzo prosty program. Potrzebowałeś tego papierku po kursach? Czy chciałeś studiować grafikę?
Steviear

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Freak696 13 lut 2014, 21:17
Steviear napisał(a):
Freak696 napisał(a):Kursy są przeważnie do 16 00 (mój taki był). Na kurs taka sam kolejność jak na staż :( .

Ale super! :D Photoshop to bardzo prosty program. Potrzebowałeś tego papierku po kursach? Czy chciałeś studiować grafikę?

Co najwyżej mogłem nim sobie t...k. podetrzeć :D Photoshop nie taki łatwy chyba że w nim siedzisz kilka ładnych latek :D . Ale jak się ma omówić pięć czy nawet sześć podobnych programów to wtedy zostaje tylko czas na jakieś ćwiczenia po łepkach :( . Polazłem z ciekawości że czegoś się nauczę a tu zonk :P . Photoshopa używałem do obróbki swych amatorskich zdjęć :) .

przez Steviear 13 lut 2014, 21:22
Jakie programy jeszcze przerabiałeś? :D
Kiedyś to było moje hobby. Potem zrobiłam sobie przerwę. A teraz na zajęciach korzystam czasem :P Nie mam problemów. Naprawdę do wszyskiego można dojść.. Tyle narzędzi.. Tyle eksperymentów.. Choć dosyć rzadko bo to troszkę prowizorka.
Jedynie plusem jest to,że mam w domku Portable :D I mogę cały czas korzystać.

Do zdjęc jak najbardziej się przydaje :P Choć Bridge jest wygodniejszy z tego pakietu, kiedy obrabiasz zdjęcia. Chyba że robisz fotomontaże..
Moglabym godzinami w tym siedzieć :D
Steviear

przez Freak696 13 lut 2014, 21:45
Cicho bo jeszcze ktoś mnie zakabluje ze mam pir...a :P . Uczono nas jak robić folder reklamowy i jak zatapiać postacie w w np kryształku lodu :) uczono nas "po łepkach" jak w dreamweaver robić stronę :P coś tam z tego skumałem ale tylko dzięki nagraniom audio na mym starym telefonie :D jakieś skaczące jajka robiliśmy we flashu :P

Niestety kuleje z angielskim i wkurzam się jak czasami program nie jest intuicyjny :( po prostu chyba koleżanka mnie słusznie osądziła, :( do niczego się nie nadaje i przysłowiowy ze mnie "Dziad" wiec przerzucam ciężary do tego zbytnio głowy nie potrzeba.

przez Depakiniarz 13 lut 2014, 21:54
Oj tam dziad od razu. Poszukaj rozwiazania u podstaw, czyli przede wszystkim ćwiczenia, potem powiesz sobie "jakie to było łatwe"

przez Steviear 13 lut 2014, 21:56
Spoko ;) Ciekawe ale na yt znajdziesz dużo takich instruktaży :P Dreamweaver też nie znam.
Flash.. Cudownie..Chciałabym się tego nauczyć.Można na tym nawet zarobić :twisted:

Angielskiego za bardzo nie ogarniam xD Cieszę się, kiedy są polskie wersje :D
Poza tym korzystałam z CS2, CS3, CS4,CS5,CS6 chyba ?Wszystkiego próbowałam-bo wiadomo.. 30 dniowy Trial :P no i jakaś wcześniejsza wersja też. Także już pamięciowo pamiętam opcje :P
Raz był polski... Jednak często angielski.. I wtedy lipa :P Bo się denerwowałam,że nie wiem co coś znaczy xD Bo nie wszystko ma swoje odpowiedniki w polskim.
Szczerze to mi się trochę przejadł ten program :P Teraz zafascynowana jestem narzędziem modelowania w ArchiCadzie, który jak wszystko dobrze pójdzie i mój komputer wytrzyma, to będe mieć na 30 dni :yeah: 7! najnowszą :D Chyba nie opuszczę pokoju xD
Wczesniej byłam zafascynowana możliwościami w Corel Draw i jak wiele ciekawych rzeczy można tam zrobić. Też cudowny program ale czasem się wyłączał ale na szczęście wykonywał co jakiś czas kopie zapasowe :twisted:

Fotografia? No nie gadaj. Pochwal się !
Też lubię fotografię :D

Sorry za ten nieogar. Idę lepiej ochłonąć
Steviear

przez Freak696 13 lut 2014, 22:56
Obrazek

Obrazek

Obrazek

przez Steviear 13 lut 2014, 23:04
Świetne ;)
Żadna amatorszczyzna.Profesjonalista :great:
Przepraszam jeszcze raz. :?
Ostatnio edytowano 13 lut 2014, 23:12 przez Steviear, łącznie edytowano 1 raz
Steviear

przez Depakiniarz 13 lut 2014, 23:07
Popieram, bardzo efektowne i niemal profesjonalne, no i przede wszystkim trzymasz się zasady "od lewej do prawej" jesli wiesz co mam na myśli :) Jak masz ochotę to zaglądnij tutaj, ale to zdjęcia reporterskie bardziej.

zdj-cia-z-planu-filmwego-czarny-czwartek-t47622.html?hilit=czarny%20czwartek

przez Candy14 13 lut 2014, 23:14
Freak696, wow :great:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Harry Haller 13 lut 2014, 23:22
Freak, bardzo fajne...

przez Freak696 14 lut 2014, 06:29
Obrazek

Coś dla wszystkich Pań na Walentynki ;) .

Sortuj wg