[Bielsko-Biała]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Bielsko-Biała]

przez małaMI25 13 gru 2011, 09:24
kasiekk91, koleżanko witaj. Ja jestem ciut starsza-mam 26,ale chętnie z Toba pogadam czy tu czy na żywo :)
Trzymaj sie
Przyjaciel- to osoba przy której można myśleć głosno

[Bielsko-Biała]

przez Thazek 13 gru 2011, 10:48
Wszyscy możemy pogadać :D ps. też mam 26 lat :P he he ;)
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

[Bielsko-Biała]

przez BERTA 13 gru 2011, 16:22
kasiekk91 -WITAJ! :uklon: !Ja również przyłączam się do rozmowy,,:) :yeah:
Every moment is good to change

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Bielsko-Biała]

przez kasiekk91 13 gru 2011, 20:47
Cieszę się że są osoby chętne do rozmowy:)
Hmm po pierwsze to chciałam zapytać jak objawia się u Was problem nerwicy? Jak sobie z tym radzicie? Czy chodzicie na psychoterapie?
W moim wypadku nie jest najlepiej choć nie mogę też powiedzieć że jest beznadziejnie. Najgorzej jest w pracy, szkole, spotkaniach rodzinnych. Moje główne objawy to uczucie straszliwego, nieuzasadnionego niepokoju, który potrafi trwać całymi dniami, dławienie w gardle. Ciągłe poczucie zagrożenia, duszności, kołatanie serca, drżenie rąk, pocenie się, bóle brzucha, mrowienie i dretwienie nóg, nieuzasadniony niepokój kiedy wstaje rano z łóżka. Może się uśmiejecie ale mam zaspół jelita drażliwego. Kurcze, to pewnie nie wszystko, ale to są na pewno te najważniejesze. CO byście poradzili? Dodam że byłam u trzech psychologów ale nigdy konsekwentnie nie starałam się uczęszczać na spotakania. Jednak myslę że to już najwyzszy czas.

[Bielsko-Biała]

przez Thazek 13 gru 2011, 20:50
kasiekk91, Najważniejsze to zapisać się do psychiatry. DOBREGO psychiatry. Wtedy lekarz stwierdzi czy masz brać leki i do tego uczęszczać na terapię czy nie brać leków i uczęszczać na terapię. To najważniejsze. Chodząc na terapię trzeba słuchać i coś z tego wynosić.
JAk tego nie będziesz robiła to tak jakby "w wodzie pierdział" ;)
z tych objawów to normalka. Nerwica i lęki. ;) zacznij od lekarza i zajmij się sobą. Pozdrawiam ;)
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!

[Bielsko-Biała]

przez małaMI25 13 gru 2011, 20:55
popieram,żeby sie nie rozpisywać :D

[Bielsko-Biała]

przez kasiekk91 13 gru 2011, 20:55
Thazek A mógłbyś polecić jakiegoś dobrego psychiatre? Myślisz że psycholog nie wystarczy? A powiedz.. chodziłeś albo chodzisz na terapie? Ty też masz ten problem czy poradziłeś sobie z nim?
Dziękuję za radę:)

[Bielsko-Biała]

przez Thazek 13 gru 2011, 21:04
kasiekk91, Tak chodzę na terapię. Od początku mojego pierwszego ataku. :smile:
na samym początku nawet z domu nie wychodziłem... A teraz chodzę do pracy. Chodze na imprezy, wychodzę normalnie na miasto i w miarę dobrze się czuję choć czasem mnie coś dopada ale nie zwracam na to uwagi ;)
Reszta odpowiedzi na PW 8)

[Bielsko-Biała]

przez kasiekk91 13 gru 2011, 21:13
Dzięki Wielkie!:) Na pewno to rozważę:)

[Bielsko-Biała]

przez Kasiaczek26 15 gru 2011, 21:41
Witam wszystkich. Jestem tu nowa. Mieszkam niedaleko Bielska-Białej. Jestem osobą zamknięta, cichą, nieśmiałą. Nie umiem wyrażać swoich uczuć tych pozytywnych jak i negatywnych. Stresuje się każdą nową sytuacją, wtedy odczuwam dolegliwości żołądkowe typu brak apetytu, ból żołądka, drżenie rąk, kołatanie serca. Utrudnia mi to funkcjonowanie prawie w każdej dziedzinie życia. Chciałabym podjąć jakomś terapie może grupową ale najlepiej na nfz bo u mnie krucho z pieniędzmi. Jednak oddział dzienny odpada bo muszę pracować, jest coś takiego żeby przykładowo chodzić raz czy dwa razy w tygodniu na terapie najlepiej na terenie bielska? Proszę pomóżcie.

[Bielsko-Biała]

przez małaMI25 15 gru 2011, 22:35
ja chodzę na terapię indywidualna na NFZ ale raz na 2tyg.zwykla30min rozmowa.chodze w bielsku na ul.olszówka tam jest por.Leczenia Nerwic.jak dla mnie ok

[Bielsko-Biała]

przez kasiekk91 17 gru 2011, 22:56
Kasiaczek26 ja też muszę podjąć się terapii. Może spiszemy się ze sobą i podzielimy swoimi problemami i obserwacjami? 31828987 To jest mój nr gg jeśli masz ochotę to napisz:) Myślę że w dwójkę byłoby raźniej:)

[Bielsko-Biała]

przez BERTA 18 gru 2011, 22:32
Kasiaczek26 Witaj ;)
Every moment is good to change

[Bielsko-Biała]

przez Thazek 18 gru 2011, 22:43
Coraz więcej nas ale przeważają kobiety w Bielsku a ja sam rodzynek :P

Sortuj wg