[Warszawa] Nasza Stolica

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

przez CzarnaZebra 14 kwi 2008, 17:46
Środa mi pasuje ale najwcześniej o 19. Gdzie proponuję? Ja bym preferowała przechyły, ale jeśli komuś to niezbyt odpowiada, to moze być inne miejsce, chociażby nawet i na polach mokotowskich, ale może raczej Tola, nie lubię lolka i wiekszosci tamtejszych knajp. Tylko prosze ustalmy coś konkretnego bo mi się tydzień zdezorganizuje jak nie podejmiemy jakoś spójnie decyzji.
"Gdy gubię sny, jakby nigdy nie były, wysycha źródło mojej wielkiej siły"
Obrazek

przez pracownik 14 kwi 2008, 18:49
środa 19mi odpowiada, mogą być przechyły lub Tola, ktoś jeszcze chce/może, ruchy ruchy....

przez seigi 14 kwi 2008, 19:26
może być i środa najchętniej Pola Mokotowskie. Co do Przechyłów to nawet nie wiem gdzie się znajdują ale że zapewne w Warszawie to mogą być, co do godziny to po 19.30
To, co za nami,
i to, co przed nami,
to drobnostka
w porównaniu z tym,
co tkwi w nas samych.
Ralph Waldo Emerson

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nierzeczywista 14 kwi 2008, 20:55
Mnie środa nie odpowiada, ale mną się akurat nie przejmujcie.
black flowers blossom
feathers on my breath

przez pracownik 15 kwi 2008, 12:51
no to co pola mokotowskie może pod zieloną gęsią się umówimy?, o 20stej pasuje?

przez CzarnaZebra 15 kwi 2008, 13:51
jasne że pasuje - tylko moją osobistą sugestią dla wspólnego dobra jest żebyśmy wybrali inny lokal - w gęsi piwo drogie i rozwodnione, obrzydliwe... nie mówiąc już o tym że w środku duszno i głośno a na zewnątrz roztacza się piękny widok na skrzyżowanie :/ Ale żeby się zebrać miejsce jest ok - dalej mogę robić za przewodnika, wychowałam się praktycznie na tych polach ;)
Obrazek

przez SebastianWaWa 15 kwi 2008, 19:56
Ja na pola niestety niewiem czy dotre.

A nie chcieli byście pójść do Hulakula ma Dobrą 56 tam jest wszystko od kręgielni po bilard,lotki i piwo po 6-7 zl oraz fajna muzyka ?

Bardzo fajne miejsce we wtorek jest karaoke zawsze.

http://www.hulakula.com.pl/

przez pracownik 15 kwi 2008, 22:38
Zielona to tylko propozycja gdzie się spotkać a potem możemy iść gdzie chcemy..., CzarnaZebra przejmij dowództwo ja się dostosuję... Jutro robię trochę badań ale o 13stej będę przy internecie to mam nadzieję że już ustalimy co i jak... Seigi to jesteś jutro?... Sebastian nie dasz rady pod gęś?.

przez seigi 16 kwi 2008, 11:22
Ok może być Gęś. A jaki dajemy sobie margines na ewentualne spóźnienie bądź zmianę planów wieczornych zanim ruszymy w Pole lub może ustalmy dla zapóżnionych docelową lokalizację nie wiem co tam teraz fajnego jest ale może Merlin bądź Tola bądź Lolek czy tam inny lokal nowszej generacji :smile: ? Sebastian Z Dobrej do na Pala jest już tylko rzut berecikiem. Na Polach kula co prawda nie hula :D ale my jak najbardziej możemy tak więc dołączaj !

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:29 am ]
a w ogóle to co z resztą forumowiczów neina scrat sbb88 ewene itd wyleczyło ich nagle czy co :?: :!:
Ostatnio edytowano 16 kwi 2008, 14:56 przez seigi, łącznie edytowano 1 raz
To, co za nami,
i to, co przed nami,
to drobnostka
w porównaniu z tym,
co tkwi w nas samych.
Ralph Waldo Emerson

przez CzarnaZebra 16 kwi 2008, 13:27
proponuję docelowo Tolę, a dla spóźnionych podam swój kom:
605 728 828. Nie kasujcie tego posta do wieczora proszę, potem sama usunę, a to nam bardzo życie ułatwi.
Obrazek

przez pracownik 16 kwi 2008, 13:56
ok ja będę, nie byłem jeszcze w toli..., długo jednak nie zabawię bo mnie coś dziś ostro pęcherz napindala... chyba że mi przejdzie do wieczora :)

przez sbb88 16 kwi 2008, 16:33
ja tez bede ale tak około 20.40 gdzies i nie wiem gdzie te pola mokotowskie .. ale jakoś sie dowiem .. wiec spoks.. :) ma mumer do Czarnej Zebry więc .. do zobaczyska..
-----------------------------
w tym tłumie doskwiera mi samotność.
Choć .....coraz mniej...

przez pracownik 17 kwi 2008, 12:04
więc spotkanie się odbyło, było miło, choć krótko :). "solenizant się spóźnił" czyli ja ;), towarzystwo bardzo fajne :). Potem jednak nastąpiła ciekawa sytuacja niczym z filmów sensacyjnych... otóż wjechaliśmy w ślizgiem na znak drogowy OoO, akurat przed strażą miejską - ból. Następnie pojawiły się 2 radiolki + tajniak.. przebadali i przewertowali wzdłuż wszystko na szczęście wszystko ok, nic się nikomu nie stało i tak o 3am ogólna jazda się skończyła. Najedliśmy się z Panem sbb88 trochę strachu :). Co by nie mówić spotkanie z adrenaliną.... jestem zadowolony - a teraz czas na naprawę zderzaka.

przez seigi 17 kwi 2008, 15:16
O kurcze, to sie nazywa ukoronowanie dnia. Dobrze że nic się wam nie stało.
Ja też jestem zadowolona że sie z Wami spotkałam. do następnego razu. A i do zobaczyska w Botaniku na Magnoliach, bądź na Gotyk - Party w któryś weekendzik. Sbb88 popytam wśród znajomych o wokal dla Was dobrym pomysłem są też ogłoszenia w sklepach muzycznych typu Hołdys
(przy Marszałkowskiej) lub w szkołach muzycznych na wydziałach wokalu, trzymam kciuki i powodzenia. A i mam zapytanie czy ty się dobrze znasz na wywoływaniu zdjęć tz fotografii amatorskiej artystycznej i moze potrzebujesz ucznia :mrgreen:. Fajnie było was poznać Czarna Zebero, Sbb88, Pracowniku.
To, co za nami,
i to, co przed nami,
to drobnostka
w porównaniu z tym,
co tkwi w nas samych.
Ralph Waldo Emerson

Sortuj wg