nn w ciąży :((((((((((((((

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez geddes 08 sty 2014, 18:45
hej, chcialabym porozmawiac z kim chorym na nerwice natrectw a wiem ze historia osob chorujacych na ta chorobe, wszystkie objawy i mysli nam towarzyszace to bardzo dluga historia. dlatego podam swoj email; ritaann@wp.pl lub ritaannewp.pl@wp.pl najlepiej prosze pisac na oba ;) licze na rozmowe z innymi osobami zmagajacymi sie z ta choroba. kontakt przez poczte lub telefon moim zdaniem bedzie fajnym pomyslem

przez Mireille 08 sty 2014, 23:57
monietta napisał(a):Tak raz mi sie zdarzylo a na nerwice choruje juz 8 lat z przerwami. ale ten raz wystarczy zeby mi zatruc zycie, u mnie to bylo na granicy snu, czyli nie spala ale nie bylam calkiem przytomna, dodam ze 3 dni wczesniej nadsluchiwalam calymi dniami czy czegos nie slysze. mysle, ze sobie nie wkrecilam ale nie wiem co to bylo. ja do tej pory tez dobrze sie czulam, jazdy sie zaczelo 2 tyg temu a jestem w 7 mcu czyli podobnie.u mnie jest tez to ze nie pracuje, siedze calymi dniami sama w domu w obcym kraju wiec sama rozumiesz.
ja mam tak jak Ty, chce zeby mnie wszyscy dookola zdiagnozowali i jak mi powiedza ze nie mam schizy to jakby mnie na sto koni wsadzili, niestety potem zle samopoczucie wraca.

Czyli to na pewno to o czym pisałam, niepotrzebnie się nakręcasz.
Znajdź sobie jakieś zajęcie, żeby przestać ciągle o tym myśleć.
F21

przez pika30 09 sty 2014, 09:31
Jak boli cię gardło to możesz być przeziebiony, możesz mieć anginę, a możesz mieć np raka krtani, nie wystarczy jeden objaw. Żeby zdiagnozować chorobę potrzeba kilku symptomów, nie wystarczy sam ból gardła by wiedzieć co tak naprawdę dolega. Tak samo jest ze schizofrenią, trzeba mieć kilka objawów bym moc stwierdzić ta chorobę, nie można stwierdzić że się ma schizofrenię bo kiedyś tam z przemeczenia wydawało nam się że nam coś się wydaje :)
Monietta jak tam u ciebie, lepiej trochę?

-- 09 sty 2014, 08:37 --

" znajdź sobie jakieś zajęcie" nie no kocham takie porady...
Nerwica to okropne cierpienie psychiczne, nie jestes w stanie się na niczym skupić, ludzie wtedy nawet porzucają swoje pasje...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez monietta 09 sty 2014, 11:28
taa znajdz se zajecie, wez sie za sibie, nie przesadzaj...masakra
ale u mnie jak cos robie to dziala, zapominam, zwlaszcza jak jestem z kolezankami. wczoraj mialam masakryczna noc, nadlsuchiwalam i juz w myslach slyszalam zlowieszczy smiech ale nie taki jak pierwszy ale jakbym film ogladala , tez przed snem, ale kolezanka mi opowiedziala z godzine wczesniej ze wlasnie taki smiech wydawalo jej sie ze slyszala plus jakies echo glosu czy cos.. kochana jak u psycho, cos ci powiedzial nowego?

przez pika30 09 sty 2014, 12:08
monietta napisał(a):taa znajdz se zajecie, wez sie za sibie, nie przesadzaj...masakra
ale u mnie jak cos robie to dziala, zapominam, zwlaszcza jak jestem z kolezankami. wczoraj mialam masakryczna noc, nadlsuchiwalam i juz w myslach slyszalam zlowieszczy smiech ale nie taki jak pierwszy ale jakbym film ogladala , tez przed snem, ale kolezanka mi opowiedziala z godzine wczesniej ze wlasnie taki smiech wydawalo jej sie ze slyszala plus jakies echo glosu czy cos.. kochana jak u psycho, cos ci powiedzial nowego?
Nic nowego się nie dowiedziałam, mam silną nerwicę, jestem w ogromnym lęku, schizofreni nie mam. Pani doktor jest biegłym sądowym i doskonale rozpoznaje schizofrenię. Jak bym przyszła i przedstawiła się jako schizoftenik to też by mnie rozgryzła że udaję. Ale dla mojego spokoju psychicznego skierowała mnie do psychologa klinicznego na test osobowości, żebym sama siebie była pewna. Powiedziala mi że pschoterapia mi pomoże, z leków zaleciła mi seroxat, ale powiedziala że decyzja należy do mnie, że jeśli dam radę przejść bez lekow psychoterapie to super, jednak gdyby mi było ciężko to można włączyć ten seroxat. Świetna lekarka, wszystko mi wytłumaczyła, dobrze że u niej bylam, w ostatnim czasie byłam u 6 innych lekarzy i tamci to jej do pięt nie dorastają

przez monietta 09 sty 2014, 12:45
jejku to super, ciesze sie z toba, napewno cie to uspokoi troszke a na terapie koniecznie, tylko wypytaj psychoterapeute o wszytsko, naprawde sie skup na terapii a bedzie lepiej. a co to za test osobowosci?

przez pika30 09 sty 2014, 12:55
chodzi o test osobowości mmp-2
http://pl.wikipedia.org/wiki/MMPI-2
ty kobiety schizofrenii też nie masz, kiedy ty się wybierasz do lekarza?

przez monietta 09 sty 2014, 13:07
w srode, no mam nadzieje, ale mam deprsonalizacje, nie caly czas ale jak mam silny lęk..ale teraz mysle bo te glosy...
ten test to w internecie czy u psycho nalezy robic?

przez pika30 09 sty 2014, 13:13
w internecie tego nie zrobisz, tylko u psychologa, po za tym na wyniki czeka się kila dni i może to zrobić tylko specjalista, na studiach się tego uczą i jest to bardzo trudne ponoć. Ale ty sobie wbiłaś do głowy te głosy... ty myślisz o głosach a nie słyszysz, kobieto wykończysz się, zrelaksuj się jakoś bo dzidzia w brzuchu to czuje...uwierz mi , najlepiej jak byś miała hydroksyzynę i od czasu do czasu sobie wzięła tabletkę, to nie zaszkodzi w ciąży, konsultowałam to z nie jednym lekarzem, więc na pewno ludzie na forum by cię za to skrytykowali, ale nawet mój ginekolog który jest specjalistą genetyki klinicznej powiedział że hydroksyzynę można.

przez monietta 09 sty 2014, 13:22
wiem, ze mam nerwice ale boje sie ze dostane schizy albo ze sie nie poznali.tabletek nie chce, chyba ze zaraz po porodzie. a ten test to jak wyglada?ile Ty masz lat pika?czuje jakbysmy byly w podobnym wieku?

przez pika30 09 sty 2014, 13:27
ja mam 30, nie wiem jak ten test wygląda bo dopiero będę na niego jechać, jest tam coś ponoć 560 pytań. Piszesz że lekarze się nie poznali? to samo wczoraj mówiłam tej lekarce, że boję się że jestem źle diagnozowana, że może wszystkiego nie mówię, albo ze się jakoś przed lekarzem kamufluję, o to ci chodzi?

przez monietta 09 sty 2014, 13:32
w 100% o to mi chodzilo i mam te same objawy. ze sie jakos kamufluje.. Boziu masakra a moze to prawda
ja mam 27 wiec podobnie :)

przez pika30 09 sty 2014, 13:36
to nawet jak polecisz do nowego jorku do światowej sławy jakiegoś tam psychologa to mu i tak nie uwierzysz, na bank masz nerwicę. co może to prawda?

przez monietta 09 sty 2014, 13:38
uwierze na jeden dzien a potem zaczne myslec a moze on nie byl taki dobry, moze mnie dobrze po angielsku nie zrozumial itp...

Sortuj wg