Skocz do zawartości
Nerwica.com

nn w ciąży :((((((((((((((


monietta

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, widze ze I tu moglam napisac to co zrobilam w innym watku. Zaraz przekopiuje.. Watek chyba na chsile obecna bardziej odpowiedni, pozdrawiam.

 

 

Witajcie, od dawna czytam to forum, ale pierwszy raz wypowiadam sie teraz.. Nie zagladalam tu juz jakis czas, gdyz zaczelo sie ukladac, leki w koncu fajnie dzialaly.. Pozniej dowiedzialam sie o ciazy, radosc ogromna. Odstawilam wszystkie leki od razu gdy test wyszedl dodatni. Od 2 tygodni jednak nie daje rady.. Jak z depresja I lekami jakos sobie radze tak ani trochu z natretnymi myslami.. Mam potworne paranoje, ze wszyscy w kolo znowu mnie oszukuja, chca dla mnie I malenstwa zle, nikt nas nie potrzebuje tylko jestem jednym wielkim problemem.. Moj maz, ktory dba o mnie jakby nie bylo bo leze ciagle w lozku to jest dopiero klamca I oszust, znowu mysle o rozwodzie, bo nie moge z kims takim zyc.. Pozniej uswiadamiam sobie, ze to moja wina, wraca depresja, nerwica, sa ataki. To 11 tydz. Czekam jeszcze 2 tyg. Az skoncze pierwszy trymestr I wracam na leki. Nie ma innego wyjscia, wiem, ze tak sie wykoncze a chce cieszyc sie szczesciem jakie nas spotkalo. Mamy corke 8 letnia, ona tez nie moze patrzec na szalona mamuske.. Mieszkam w UK. Opieke mam swietna. Dostalam juz nowa psychiatryczke, byla zdziwiona ze pozowolilam sobie na odstawienie lekow. Przeszlam juz kilka rodzajow, ostatnio bralam setrizine - dobrze pisze? :) odstawilam hydro I relanium. Dzis plakalam od rana.. Przed chwilka sie uspokoilo.. Nie wiem jak sobie radzic przez te dwa tygodnie, cos strasznego.. W dodatku mam leki, ze jak moi wychodza z domu to juz nie wroca.. Ze wypadek, ze cos sie stanie strasznego.. Znowu nie moge pozwolic, by dziecko nie moglo wyjsc z powodu mego samopoczucia.. No cos okropnego..

 

-- 12 sty 2014, 14:38 --

 

Hmm nie wiem jak edytować swój post, nie mam takiej opcji. Lek pomyliłam, chodziło o sertraline :) Brałam w dawce 150mg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bojawiem, przestan panikowac i sie nakrecac. i przyjmij do wiadomosci ze teraz to nie Ty juz jestes najwazniejsza tylko dziecko, skup sie na nim nie na sobie. Mam to samo a nawet gorzej, przeczytaj posty powyzej. ja do lekow nie wroce za rzadne skarby, czytalas o tym jak zly wplyw maja na rozwijajce sie dziecko?wogole szału dodaje jak angielscy lekarze maja to w dupie. ja mieszkam w au i moj gp tez jest angolem, ale sam twierdzi ze mam wytrzymac bez lekow do porodu a potem dostane cos przy karmieniu

 

 

 

nie panikuuuuuuj przede wszystkim , to tylko nerwica a po 11 tyg w twoim organizmie jest jeszcze duzo leku, ja wytrzymalam 7 mcy bo tyle potrzeba aby wyplukac psychotropy z organizmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej chcialam napisać co dzieje się obecnie ze mną. Jestem w ciąży z drugim dzieckiem. Pierwsze dziecko ma 6lat jest odchowane, kochane i dobija mnie myśl po co mi było drugie dziecko. Bylam samotną mamą, w każdej chwili moglam wziąć córkę za rękę i jechać gdziekolwiek. Teraz będę uwiazana. Drugie dziecko, chłopak który na każdym kroku mnie drażni. Boje się że zostane samotną mamą z dwójką dzieci. Jest mi wstyd że byłam taka bezmyslna. Nie chcę tej ciąży :(

 

-- 30 sty 2014, 12:10 --

 

Hej chcialam napisać co dzieje się obecnie ze mną. Jestem w ciąży z drugim dzieckiem. Pierwsze dziecko ma 6lat jest odchowane, kochane i dobija mnie myśl po co mi było drugie dziecko. Bylam samotną mamą, w każdej chwili moglam wziąć córkę za rękę i jechać gdziekolwiek. Teraz będę uwiazana. Drugie dziecko, chłopak który na każdym kroku mnie drażni. Boje się że zostane samotną mamą z dwójką dzieci. Jest mi wstyd że byłam taka bezmyslna. Nie chcę tej ciąży :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×