Natrętne myśli

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Natrętne myśli

przez frocer 03 mar 2013, 14:11
witam, chodze do 3kl.gim. (a moze nie chodze bo mam nauczanie indywidualne). Nie chce mi sie życ nie mam do niczego ochoty czasami mam taka huśtawke nastrojów. Mam dziwne myśli które mnie wkurzaja i czasami doprowadzają do płaczu. Myśle o rodzinie źle. To normalne? Dobija mnie to jeszcze bardziej. Chodziłem do psychologa teraz przestałem. Jest jakiś sposób na te cholerne myśli?

Natrętne myśli

przez Ivann 03 mar 2013, 18:16
nerwica natręctw - obsesje kontrastowe nic innego. Podejmij terapie i zapisz sie do lekarza
zwalczam głuptaków - w necie i w realuObrazek
zbanowany

Natrętne myśli

przez Ewka23 03 mar 2013, 20:12
Hej!

Te myśli niestety lubią powracać, raczej warto wrócić na psychoterapię i pójść do dobrego lekarza, żeby zrobić porządek. Niestety nie da się tego zapakować do "pudełka". Powraca i trzeba powoli rozwiązać. Może masz teraz trudny czas w szkole? w sytuacji stresu się nasilają, mówię z doświadczenia. U mnie zmiany i wyzwania je powodują. A o rodzinie, jeśli myślisz źle, to cóż z tego? Może byli dla Ciebie nie zbyt dobrzy. Jakaś przyczyna tych myśli jest. Życie rodzinne często wychodzi po czasie. ;-((

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Natrętne myśli

przez frocer 03 mar 2013, 21:50
Skąd! Kocham moją rodzine ponad życie. Tylko mam te myśli nadktórymi nie moge zapanować. Wkurza mnie to, czuje jakby ktoś za mnie myślał

Np. teraz w tej chwili tego nie mam, wróciłem z hali jest dobrze oby było tak dalej ;)

Natrętne myśli

przez kroljulek 04 mar 2013, 12:25
Bez terapii trudno z tym sobie radzić, dlaczego zrezygnowałeś?

Natrętne myśli

przez rikuhod 04 mar 2013, 20:56
Popieram, opinie poprzedników powinieneś pójść do psychiatry.

Wiesz, nerwica pojawia się wtedy gdy ktoś za długo żyje w stresie. Czy nie miałeś takiej sytuacji, że non stop pracowałeś bo wiedziałeś, że musisz to zrobić i wiązało się to z ciągłym stresem. Na przykład uczyłeś się non stop bo musiałeś mieć dobre stopnie?

Co do myśli nie przejmuj się tymi myślami, olewaj je. Na początku jest to ciężkie wiem to :( ale im bardziej będziesz o nich myślał i przejmował się nimi to będą się nasilać. Jeśli będziesz je ignorował to z czasem odejdą. Choćby nie wiem jakie były ignoruj je.

Natrętne myśli

przez yople2001 04 mar 2013, 21:13
Ja też mam podobną sytuację i wiem, że to samo nie mija. Raz jest lepiej i już wydaje się, że choroba sobie poszła, ale ona wraca. Warto szybko się skonsultować z lekarzem. Życzę Tobie oraz wszystkim innym, aby to choróbsko zostawiło nas szybko w spokoju :-)

Sortuj wg