Natręctwa myśli...

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Natręctwa myśli...

przez agatriczeee 24 gru 2012, 16:19
wifi....u psychiatry leczę się od 15 lat....borę CITAl....a te pioruństwo wraca........wkręcam sobie takie jazdy do łba....ę to w pale sie nie miesci....całymi dziami drązę i analizuję całe swoje życie......głowa boli od tego myślenia......obecnie zastanawiam się czy żyję czy nie....ale jazda prwada....jem, palę papierosy.....ubrałam choinkę....i wogóle wszystko a we łbie mi siedzi jedna myśl.....czy ja napewno żyję???....kur...przecież to jest chore!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jak tak można...wogole myślec i zasanawiac się na tym...kurki do gazu które sprawdzam od lat i czy wyłaczyłam żelazko...i czy zamknęłam dzwi to do lat sparwdzam.......to już bagatela...co teraz wymyśliłam....jestem wariatką....to pwene...Boże jak tu dalej żyć...??

-- 24 gru 2012, 15:20 --

:hide:

Natręctwa myśli...

przez fionaona7 24 gru 2012, 16:32
jestes filozofka,nie od dzis,wielcy filozofowie zastanawiali sie czy zyjemy naprawde ,czy nie,a pamietasz film"matrix?":)
http://gwiazdy.com.pl/component/content ... w-matrixie

Natręctwa myśli...

przez vifi 25 gru 2012, 01:37
agatriczeee, Staraj się podejść z dystansem do tych myśli. Czytałaś jakieś książki nt. nerwicy? np. Poradnik dla chorych cierpiących na zespół natręctw dr-a Żerdzińskiego. Co psychiatra na to że leki nie pomagają? Dobrze by było jakbyś poszukała psychoterapii.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Natręctwa myśli...

przez sleepwalker 25 gru 2012, 16:40
agatriczeee napisał(a):obecnie zastanawiam się czy żyję czy nie...
Ja ostatnio często zastanawiam się, najczęściej w nocy albo nad ranem, czy porażenie prądem by bolało? Albo inne podobne scenariusze, mimo że wiem, że jeszcze masa wspomnień mnie czeka, że jeszcze chcę żyć, że nawet nie potrafiłabym sobie zrobić krzywdy... Ale te myśli są i nie mogę ich wywalić z głowy. Mam je nawet gdy budzę się rano, a obok mnie leży mój chłopak i mnie przytula.
Saying all I know is I gotta get away from me.

Natręctwa myśli...

przez pollock 09 sty 2013, 11:32
A widzieliście ostatnią amerykańską produkcje o nerwicy natręctw? Filmik znalazłam na onecie, po prostu masakra co ci ludzie robią!! Oto moje top 3:

1. Jedzenie proszku do czyszczenia ceramiki
2. Jedzenie papieru toaletowego ;/ ta kobieta zjadała z 2-3 rolki dziennie i mówiła ze najbardziej lbui papier dwuwarstwowy
3. od 8 lat kobita śpi z suszarką ;/

Moje drobne natręctwa przy tym co widziałam to pan pikuś. Ameryka ich naukowcy i społeczeństwo "rządzi" Dlaczego jeszcze Amerykańscy naukowcy nie dowiedli ze ich kraj jest przesiany "głupimi ludźmi
Podczas druku przewodników turystycznych korzystamy z tanich ulotek Warszawa.

Ci co mają natrętne myśli niech sobie to przeczytają!!

przez painforever 09 sty 2013, 18:19
Miał ktoś takie myśli jak: ''co jeżeli ten świat jest nie prawdziwy'' lub ''co jeżeli ci wszyscy ludzie dookoła nie istenieją?'' .. -.-

przez Jei 09 sty 2013, 19:28
painforever napisał(a):Miał ktoś takie myśli jak: ''co jeżeli ten świat jest nie prawdziwy'' lub ''co jeżeli ci wszyscy ludzie dookoła nie istenieją?'' .. -.-
Byłem niedawno u lekarza z dokładnie takimi myślami i pogadaliśmy trochę o tej możliwości matrixa. Potraktował to jako element nerwicy lękowej i zapisał lek z grupy SSRI.
Jei

przez painforever 09 sty 2013, 20:00
Oo.. czyli mogę odetchnąć tak jakby, że nic gorszego to nie jest :)
Bo mi się głównie od samego początku utrzymuje jakby strach 'a co jezlei to jest nie prawdziwe' i choc swiadomosc mam to tak jak bym ne była pewna :P ale trochę sie uspokoiłam już :) da się z tego wyjśc prawda..?

przez ala.maj90 09 sty 2013, 20:05
oczywiście, że się za z tego wyjść. psychika musi nam pomóc, jak we wszystkim.

przez painforever 09 sty 2013, 20:57
Bo właśnie, na ten moment cięzko mi wyobrazić siebie 'normalną', ale już raz z tego wyszłam... tzn daaaaawno to byłoo i troche inaczej :)

przez zannia 09 sty 2013, 21:09
painforever napisał(a):Miał ktoś takie myśli jak: ''co jeżeli ten świat jest nie prawdziwy'' lub ''co jeżeli ci wszyscy ludzie dookoła nie istenieją?'' .. -.-

Tak! Albo coś w stylu "co jak jestem chora psychicznie i tak na prawdę robię teraz coś innego?" Haha chyba przestaje czytać to forum bo w każdym temacie jest coś co mnie dotyczy, to nienormalne ale autentycznie co 2 temat jest o mnie.
zannia

przez painforever 09 sty 2013, 21:56
Kurczę męczy to.. w sumie jak kiedys miałam taie mysli to pilam ten 'melisal' i no pomogło mi, po prostu tym razem wydaje mi się jak bym bardziej sie, bała, że tak może byc, w tym momencie naszedł mnie lęk, ze sie serio boje -.- a ja nie chcę w to uwierzyć >.<
'

przez refren 10 sty 2013, 11:34
Kosiarzhh, ale jaką masz diagnozę ? Nerwicę natręctw czy inną ? Bo nie wszystkie dziwne myśli są natręctwami. Z tego co piszesz, to wygląda to na jakąś grubszą sprawę.

Natręctwa myśli...

przez Viii 10 sty 2013, 13:17
"wifi....u psychiatry leczę się od 15 lat" - może go zmień.. skoro nie pomaga
"borę CITAl....a te pioruństwo wraca" - bo z tym walczysz zamiast zaakceptować i zrozumieć jak działa
"wkręcam sobie takie jazdy do łba....ę to w pale sie nie miesci....całymi dziami drązę i analizuję całe swoje życie......głowa boli od tego myślenia......obecnie zastanawiam się czy żyję czy nie....ale jazda prwada....jem, palę papierosy.....ubrałam choinkę....i wogóle wszystko a we łbie mi siedzi jedna myśl.....czy ja napewno żyję???" - żyjesz :) Tylko skupiasz się na czarnowidztwie. Zapominasz o wszystkim co świadczy o Twoim piękne, życiu, dobru - skupiasz się i skupiasz i skupiasz na negatywnych rzeczach dodając im realności.
"jak tak można...wogole myślec" - można - ja też tak myślałem... już tego nie robię :)
"jestem wariatką....to pwene..." - to Twoja diagnoza, według mnie nie wydajesz się być wariatką - natręctwa o tym nie świadczą
Boże jak tu dalej żyć...?? - czy wiesz czym są natręctwa? Kompulsje? Nerwica? z czego się bierze? jakie są przyczyny? Czy czytasz książki na temat wychodzenia z niej?
Stwierdzasz że coś Ci jest... a wiesz co dokładnie?

-- 10 sty 2013, 13:20 --

Viii napisał(a):"wifi....u psychiatry leczę się od 15 lat" - może go zmień.. skoro nie pomaga
"borę CITAl....a te pioruństwo wraca" - bo z tym walczysz zamiast zaakceptować i zrozumieć jak działa
"wkręcam sobie takie jazdy do łba....ę to w pale sie nie miesci....całymi dziami drązę i analizuję całe swoje życie......głowa boli od tego myślenia......obecnie zastanawiam się czy żyję czy nie....ale jazda prwada....jem, palę papierosy.....ubrałam choinkę....i wogóle wszystko a we łbie mi siedzi jedna myśl.....czy ja napewno żyję???" - żyjesz :) Tylko skupiasz się na czarnowidztwie. Zapominasz o wszystkim co świadczy o Twoim piękne, życiu, dobru - skupiasz się i skupiasz i skupiasz na negatywnych rzeczach dodając im realności.
"jak tak można...wogole myślec" - można - ja też tak myślałem... już tego nie robię :)
"jestem wariatką....to pwene..." - to Twoja diagnoza, według mnie nie wydajesz się być wariatką - natręctwa o tym nie świadczą
"Boże jak tu dalej żyć...??" - czy wiesz czym są natręctwa? Kompulsje? Nerwica? z czego się bierze? jakie są przyczyny? Czy czytasz książki na temat wychodzenia z niej?
Stwierdzasz że coś Ci jest... a co dokładnie?

Sortuj wg