Problemy z orientacją.

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Problemy z orientacją.

przez chybanerwica 18 cze 2012, 18:03
15 kilo niedowagi co do wzrostu 193 cm wzrostu a waga niecale 70 kg ;/ teraz to pewnie nawet mniej przez ta nerwice

-- 18 cze 2012, 18:04 --

tomci ale tak jest oi kazdy ci to z hocd powie nie dostajesz ereckji ale uczucia ze niby chce ci stanac
Wychowała nas telewizja każąc wierzyć, że pewnego dnia wszyscy będziemy milionerami, aktorami, gwiazdami rocka. Ale tak się nie stanie.
Medytacja + chilloutowa muza najlepsze lekarstwo polecam doktor chybanerwica:)
zok+ narcyzm

Problemy z orientacją.

przez Ukasz 18 cze 2012, 18:09
sadi31, zgadzam sie z tym porównaniem, chociaż sam często mam mieszane uczucia, a raczej ich brak(?..).
chybanerwica,
dobrze że masz motywację do kręcenia z laskami, oby Ci nie przeszło

Problemy z orientacją.

przez chybanerwica 18 cze 2012, 18:11
ukasz ja tez mam brak uczuci gadajac z nieznajomym kolesiem mialbym jedno strach ! i pytanie czy on mi sie podoba a z laska mialbym tez ale bardzo slabe ;< i tez zastanawianie sie czy ona mi sie podoba :) ale WIEM /cenzura/ ZE CHCE DZIEWCZYNY I KIEDYS DZIECKA :)

-- 18 cze 2012, 18:15 --

mam takie 2 znajmoe :< chyba mi sie podobja bo niczego juz nie jestem pewien :< a szczegolnie jedna ;) tylko wiem jak bedzie wygladalo podejscie do niej bede patrzyl jak na przedmiot :< przez brak uczuc :<

ale psychiatra mi powiedzial ze to nic dziwnego jedna mysl zatacza kolo i czlowiek nie potrafi sie skupic na niczym ;)

-- 18 cze 2012, 18:18 --

chcialbym juz wykupic leki ale musze poczekac na matke bo resztki kasy co mialem to wydalem na psychiatre i psychologa jutro na wizyte i na leki jeszcze musze niestety porzyczyc
Wychowała nas telewizja każąc wierzyć, że pewnego dnia wszyscy będziemy milionerami, aktorami, gwiazdami rocka. Ale tak się nie stanie.
Medytacja + chilloutowa muza najlepsze lekarstwo polecam doktor chybanerwica:)
zok+ narcyzm

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Problemy z orientacją.

przez anonimowy997 18 cze 2012, 19:18
to wy nie macie tego uczucia w penisie ? jak by chcial stanac ale nie.staje ... no to /cenzura/ pieknie jestem gejem :( teraz to wgl moje zycie nie ma sensu , wczesniej jakas nadzieja byla , teraz moge sie zabic , bo niechce tak zyc , tylko /cenzura/ brakuje mi odwagi . dojebaliscie mnie . az w glowie mi sie kreci , zaraz jebne z nerwow :cry: no /cenzura/ czemu akurat ja ...
Proszę, pozwól mi żyć, ja chcę żyć,chcę doczekać ,
Nerwico pozwól mi żyć, to ode mnie ten przekaz!

Problemy z orientacją.

przez taklatwobylo 18 cze 2012, 19:41
anonimowy jesteś chory, na pewno, nic poza tym, gwarantuję Ci to. ja też zadaję sobie to pytanie czemu akurat ja mam taki problem, codziennie... najgorsze jest 'a co jeśli to nie nerwica, a co jeśli sobie wkręcam że to nerwica, bo to jest dobre usprawiedliwienie'... dzisiaj od rana nie miałem ochoty na nic, wszystko do dupy. Jedyny dobry moment był w nocy, jak miałem sen z jakąś laską, że z nią uprawiam seks i było zajebiście, obudziłem się i pierwsze co zrobiłem to sprawdziłem czy mam erekcję, i jak się okazało że jest to 1sza myśl 'nie mogę byc gejem, geje na pewno nie mają snów o dziewczynach i do tego na bank nie mają przy tym erekcji' - i wszystko gitara. Ale jak się obudziłem to już stara śpiewka, przegięcie... generalnie mam od rana nastawienie, że chyba jestem bi, ale to idzie sobie w łeb palnąc... Jakbym spróbował z facetem, to bym po tym nie wytrzymał z samym sobą, na pewno :/

Problemy z orientacją.

przez anonimowy997 18 cze 2012, 19:50
no tak , ale nie masz tego hujowego uczucia, to moze ja jestem bi , lepsze niz jakies pedalstwo , oby . chybanerwica i taklatobylo wy macie to uczucie w pale , oby tak. jak jestem bi to bede w stanie sie zakochac w dziewczynie , to super . nigdy nie sprobuje z facetem , wole sie zabic

Problemy z orientacją.

przez Adam Smith 18 cze 2012, 19:55
chybanerwica i taklatobylo wy macie to uczucie w pale

W pale to się nie mieści co ty za głupoty piszesz , to tylko lęk powoduje takie uczucie ...

Zobacz jak to działa , jak się hipochondryk boi guza mózgu , to rzeczywiście zaczyna go boleć głowa , jak się boisz , że jesteś gejem to ... dalej sam sobie dopowiedz
Adam Smith

Problemy z orientacją.

przez anonimowy997 18 cze 2012, 20:02
uff, obys mial racje , przepraszam za takie slownictwo ale jestem strasznie zdolowany ... nie wiedzialem ze psychika tak oddzialowuje na cialo ... dzieki za slowa otuchy ;)

Problemy z orientacją.

przez Adam Smith 18 cze 2012, 20:09
anonimowy997, za słownictwo nie musisz przepraszać , bo tu większość posługuje się takim językiem , łącznie ze mną :P ale uwierz , że poznałem w realu kilka osób z nerwicą , które miały ten sam lęk co ty , a dziś tworzą szczęśliwe związki ... na szczęście , nie z tą samą płcią ;)
Adam Smith

Problemy z orientacją.

przez sadi31 18 cze 2012, 20:26
anonimowy997

ale dajesz czadu
ale ok
przyjrzyjmy sie bliżej twojemu problemowi
1, czego dokładnie boisz sie w byciu gejem? ( konkretnie )
2. teoretycznie stwierdzasz ze jestes gejem - dlaczego uwazasz ze twoje zycie nie bedzie mialo sensui ( tu tez konkrety)
3. skąd taki silny lek przez homoseksualizmem ( obracasz sie moze w srodowisku ktore szydzi wysmiewa i potebia osobu homo?, zbyt rygorystyczna ortodoksyjna rodzina, zbyt silne emocjonalne zwiazanie z religia, przeswiadczenie ze bycie homo jest najgorszym złem? itp... - dokładnie opisz )
4. czy chcesz lub kiedykolwiek chciałes uprawiać sex z mezczyzną?
5. czy kiedys uprawiałes sex mm?
6. czy znasz jakies osoby homoseksualne ?
7. czy znasz jakies osoby homo ktore zyja w zwiazku?
8. jakie wyraźne objawy homoseksualnych zachowan zauważyles u siebie ?

odpisz szczerze jak tylko potrafisz - jesli oczywiście chcesz

Problemy z orientacją.

przez anonimowy997 18 cze 2012, 20:28
hehe , mam nadzieje ze tez stworze ;) tylko musze sie zaczac leczyc a to moze za 3 lata dopiero :(

Problemy z orientacją.

przez sadi31 18 cze 2012, 20:30
chłopaki znam bardzo bardzo wiele homoseksualistów
znam wielu gejów żyjących w związkach po kilka i kilkanaście lat
to o czym piszecie nawet nie ociera sie o homo
tojest wasz deficyt męskości - tak bardzo chcecie byc facetami z
jajami , mskimi którzy wyrywaja tuziny lasek że kazde niepowodzenie lub nawet brak jakiejkolwiek reakcji
od razu kwalifikujecie jako homo.
osoba gej - nawet na kobiete nie spojrzy pod wzgledem erotycznym
pociag fizyczny czuje tylko do mężczyzn
relax panowie

PS - prosze was nie nastawiajcie sie negatywnie do ludzi tej orientacji
sugeruje poznac kogos i zobaczyc ze ci ludzie sa normalni tacy jak my

Problemy z orientacją.

przez Adam Smith 18 cze 2012, 20:35
ojest wasz deficyt męskości - tak bardzo chcecie byc facetami z
jajami , mskimi którzy wyrywaja tuziny lasek że kazde niepowodzenie lub nawet brak jakiejkolwiek reakcji

Ale to normalne , każdy facet tak ma :P

Poza tym zgadzam się całkowicie z tym co napisałaś :great:
Adam Smith

Problemy z orientacją.

przez anonimowy997 18 cze 2012, 20:48
1. wszystkiego... poprostu nie wyobrazam sobie zycia z facetem tym bardziej stosunku bleee. chce miec zone i gromadke dzieciakow , a bedac gejem to niemozliwe .
2. poprostu nie mogl bym zyc z facetem, chce kochac i byc kochanym przez dziewczyne.
3. raczej nie , ale jestem lektorem w kosciele 7 lat , coz tacy ludzie sie rodza nic z tym nie zrobimy, mam ten lek bo chce byc normalnym hetero czlowiekiem i tak dalej jak napisalem w pkt 1.
4 .NIE I NIECHCE bleeee
zaraz dokoncze wypoiedz bo z psp pisze

-- 18 cze 2012, 20:58 --

5.nie rozumiem ,ale jezeli chodzi o seks z dziewczyna to nie ale bylo bardzo blisko .
6. nie znam
7. nie znam
8. to uczucie w czlonku nic pozatym , ale balem sie ostro ze chodze jak gej , i ze sie ubieram jak gej , (a tak nie jest )

jestem rowniez strasnie niesmial do dziewczyn , ale to moze dlatego ze jestem DDA .

Sortuj wg