Masturbacja

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Masturbacja

przez BladzacyAniolek 09 mar 2011, 00:36
polakita chodzę na psychoterapie, jeszcze nie doszliśmy do tego, w jaki sposób mogłabym zmniejszać te napięcie. Napewno doszliśmy do wniosku, że masturbacja mniej mi szkodzi niż okaleczanie - bo z tym również mam problem. Czy mam nerwice, to nie wiem, psychiatra mi tylko powiedział, że depresja, a ja zresztą o nic więcej nie pytałam.

Teraz do Krzysia. Powiedz mi, co mi da przesiadywanie w dziale o zaburzeniach? Chyba nic. Nie chce być dreczona, bo mnie to wkurwia. całe życie byłam kozłem ofiarnym, i marze o tym, aby to się w końcu skończyło, aby ludzie mnie szanowali.

-- 09 mar 2011, 00:40 --

polakita, jeszcze jedno. Ludzi staram się unikać, boję się ich, i nie umiem z nimi rozmawiać.
F34.1, F43.2, F60.3

BladzacyAniolek = pssyche

http://samotnadusza-psyche.blogspot.com/

Masturbacja

przez CichoCiemny 09 mar 2011, 19:12
Kościół i ogólnie religie zostały wymyślone przez ludzi tylko dla władzy, nie warto się tym przejmować, osoba szczęśliwa będzie sama wiedziała do jest dla niej dobre i będzie wierzyła w to co chce, a nie w to co jej ktoś wmawia.

Co do masturbacji to zwykła potrzeba fizjologiczna, nie ma sensu się rozwodzić nad tym czy to jest złe czy dobre, bo to tak jakby mieć dylemat czy iść się wysikać czy nie, bo ktoś powiedział, że to złe jest. :lol:
Jak ktoś z nerwów sika co pół godziny, albo wali rzadką kupę to będziecie wmawiać im, że źle robi i powinien trzymać? :P
CichoCiemny

Masturbacja

przez Thazek 09 mar 2011, 19:19
Ja rozumiem jak ktoś jest sam... nie ma kobiety to normalne bo
sam w ten sposób robiłem sobie dobrze ;)
No ale jak ktoś ma kobietę i to robi to dziwne... :roll:
Chociaż... No ale jeśli chodzi o kościół to moim zdaniem nie powinien się wtrącać...
ja chodząc do spowiedzi nigdy "Batmanowi" o tym nie mówiłem... :twisted:
Thazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Masturbacja

przez CichoCiemny 09 mar 2011, 19:21
Thazek, wiadomo, że z kobietą zawsze jest lepiej, ale z nimi jest taki problem, że nie zawsze są chętne, albo komplikują sprawę bez specjalnego powodu. :P A Pani Renia zawsze jest w pogotowiu. ;)
Ostatnio edytowano 09 mar 2011, 19:22 przez CichoCiemny, łącznie edytowano 1 raz
CichoCiemny

Masturbacja

przez Thazek 09 mar 2011, 19:22
KeFaS, Zależy ,która kobieta... ;)
Thazek

Masturbacja

przez BladzacyAniolek 09 mar 2011, 20:52
No tak, Wy to wszystko widzicie z punktu widzenia mężczyzny. Ja jestem kobietą, i katoliczką, i nie umiem koło tego przechodzić obojętnie.
F34.1, F43.2, F60.3

Masturbacja

przez lukasz1 09 mar 2011, 21:00
BladzacyAniolek
Wszystko na spokojnie, każdy jest tylko człowiekiem.

Masturbacja

przez refren 09 mar 2011, 22:49
Ja bym zmieniła terapeutę, seks nie jest do rozładowania napięcia, bo to i tak pomaga tylko na chwilę.Jeśli oni dają Ci takie rady,a jeszcze tym bardziej jak wiedzą, że jesteś wierząca, to bym posłała na drzewo. Moim zdaniem nie można się cofnąć w rozwoju duchowym, jeśli jesteś na pewnym etapie: tzn masz wątpliwości czy to ok, to droga jest wprzód i trzeba sobie stawiać poprzeczkę. Nie mówię, że nagle przestaniesz się zupełnie zaspokajać, czy że masz żyć potępianiem się, ale nie można temu nadawać znaczenia terapeutycznego, mówić sobie, że to pełni jakąś rolę w Twoim życiu i że tego potrzebujesz. Równie dobrze można sobie walić wódę, bo rozładowuje napięcie, tylko co dalej? I powtarzam, nie chodzi o to, żeby się obwiniać, bo jeżeli się to robi z nerwów, to nie ma się nad tym prawie kontroli, więc odpowiedzialność jest bardzo mała.
Chodzę na studia z arteterapii, zawsze jestem tam na maksa rozluźniona, zostawiam wszystkie napięcia. Robimy różne fajne rzeczy: malujemy, tańczymy, muzyka relaksacyjna, pracujemy z różnymi dźwiękami, uczymy się rozluźniającego masażu a też spędzamy czas razem, gadamy. To naprawdę pomaga, bo jest twórcze i wzmacnia to co, w nas cenne i co chcemy wzmacniać, wyrażamy własne uczucia przez to co robimy. A masturbacja... sorry. Ja miałam wiele konfliktów sumienia i najbardziej pomogła mi psycholog o podobnym do mojego systemie wartości, poukładałam się ze wszystkim. I wiem, że zawsze trzeba iść ku górze, a nie ku dołowi, bo wtedy w końcu konflikty rozwiązują się w sposób pozytywny. Ale wszystko co cenne i trwałe wymaga czasu i wysiłku.
refren

Masturbacja

przez Anna Maria 09 mar 2011, 23:04
no,właśnie to choroba,ja nie jestem tej wiary,ale uważam że bóg jest miłosierny i się nie boje że trafie do piekła iż jestem innej wiary bo ogólnie staram się być dobrym człowiekiem i nikogo nie krzywdzić to jest moim zdaniem najważniejsze
a to jest ewidentnie objaw choroby i też mi się nie wydaje żeby bóg miał za to karać,tak samo jak samobójców przy ciężkiej depresji

BladzacyAniolek jest osobą cierpiącą,bóg by musiał nie mić serca żeby Cię ukarać-przynajmniej to moje zdanie i moje patrzenie na tą sprawe
zaufaj raczej psychologowi,jeśli to Ci pomaga potraktuj to jako tabletke

rozumiem że jesteś wierząca i rady poganki do Ciebie nie docierają,ale pogadaj z księdzem który jest za razem w formie psychologa,to są bardzo rosądni kompetętni księża i jego się poradź ;)
Anna Maria

Masturbacja

przez BladzacyAniolek 09 mar 2011, 23:15
refren przeczytaj moje poprzednie posty. Terapeuta tylko stwierdził, że masturbacja nie jest taka zła, jak okaleczanie się, gdyż nie wywołuje u mnie żadnej fizycznej szkody, i lepiej w ten sposób odreagowywać, póki nie znajdzie się lepszego sposobu.

-- 09 mar 2011, 23:15 --
kasiątko
Nie ma znaczenia jakiej jesteś wiary. Szanuje Ciebie, bo jesteś człowiekiem. :) Nie boję się potępienia, czy kary nadanej przez Boga. Boję się z tego spowiadać, gdyż ciągle słuchałam jaka to jestem egoistka, i że w ogóle się nie staram, nic z tym nie robię, aby zakończyć ten proces. To jest męczące, bo czuję się przez to gorsza. Z Księdzem na ten temat rozmawiałam, przez rok u jednego kapłana. Chyba stracił już cierpliwość do mnie, tak jak wyżej napisałam, mówił, że nic nie robię w tym kierunku, że moja wiara jest słaba itp. No nic, poczułam się jak śmieć. :/ Łatwo jest oceniać cudze grzechy, nie zważając w ogóle na swoje...
F34.1, F43.2, F60.3

Masturbacja

przez Anna Maria 10 mar 2011, 00:09
BladzacyAniolek szczerze mówiąc to Cię rozumiem,też bym się bała z tego spowiadać,ogólnie nie ufam księżom bo zbyd dużo rzeczy nagatywnych wiem bo mój krewny był księdzem,a tych innych których spotkałam to na pewno nie są dla mnie autorytetem,nawet bardziej ich potępiam niż zwykłych ludzi bo jeśli twierdzą,że mieli powołanie to czemu tak notorycznie grzeszą i nie wytrzymują celibatu a później takich ludzi potępiają,im bardziej grzeszy tym bardziej krzyczy na parafian
ale nie rozmawiaj z byle jakim księdzem,oni tacy są porozmawiaj z kompetętnym ,często tacy pracują w hospicjach,albo porozmawiaj z księdzem w ze szpitala psychiatrycznego,słuchaj ja tak trafiam w ślepo bo nigdy kogoś takiego nie spotałam,ale słyszałam od innych że są tacy księża którzy są psychpologami tylko nie wiem czy z wykształcenia czy tylko pełnią taką funkcje bo się do tego nadają
Anna Maria

Masturbacja

przez CichoCiemny 10 mar 2011, 01:02
słowik, ale bzdury piszesz. Odstaw lepiej fetę. I zainwestuj w słownik ortograficzny. ;)
CichoCiemny

Masturbacja

przez ghost73 10 mar 2011, 01:25
do masturamcji można się przyzwyczaić podobno jak do Rapu Lub EMINEMA to jest mój idol muzyczny .....

Masturbacja

przez Shadowmere 10 mar 2011, 10:40
lepiej-co ma masturamcja do Eminema? :mrgreen:
Shadowmere

Sortuj wg