Zespół PSSD-dysfunkcje seksualne spowodowane zażywaniem SSRI

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Zespół PSSD-dysfunkcje seksualne spowodowane zażywaniem SSRI

Avatar użytkownika
przez bedzielepiej 28 cze 2016, 19:35
PSSD jest dobre i pożyteczne, bo nie chce wam się seksić i nie spłodzicie dzieci z waszymi wadliwymi genami

poza tym niedawno psychiatra widząc że biorę paroksetynę pouczyła mnie, że lek szkodzi płodom i biorąc go trzeba stosować podwójną antykoncepcję. Widzicie ile można zaoszczędzić dzięki brakowi libido?
Avatar użytkownika
Offline
Posty
1541
Dołączył(a)
02 wrz 2013, 19:49

Zespół PSSD-dysfunkcje seksualne spowodowane zażywaniem SSRI

Avatar użytkownika
przez lopez69 28 cze 2016, 20:09
może / ktoś z was przetestuje \
Prognolane
niby podobny do dhea ale może działać inaczej
Avatar użytkownika
Offline
Posty
50
Dołączył(a)
07 wrz 2007, 12:36

Zespół PSSD-dysfunkcje seksualne spowodowane zażywaniem SSRI

Avatar użytkownika
przez *Monika* 28 cze 2016, 20:36
bedzielepiej, co za bzdury!
Obrazek
Avatar użytkownika
Offline
Główny Moderator
Posty
18813
Dołączył(a)
16 paź 2009, 19:20
Lokalizacja
Ślązaczka z krwi i kości

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zespół PSSD-dysfunkcje seksualne spowodowane zażywaniem SSRI

Avatar użytkownika
przez bedzielepiej 28 cze 2016, 20:54
*Monika* napisał(a):bedzielepiej, co za bzdury!


to miał być sarkazm chyba nie wyszło
Avatar użytkownika
Offline
Posty
1541
Dołączył(a)
02 wrz 2013, 19:49

Zespół PSSD-dysfunkcje seksualne spowodowane zażywaniem SSRI

Avatar użytkownika
przez chojrak30 28 cze 2016, 23:10
Podobno plemniki i jądra też uszkadza paroksetyna ale po terapii tym czymś poczęła się na świat moja córka i ma się dobrze narazie nie choruje na nic
i ma trzy latka, tak na pocieszenie ale to było krótko po odstawieniu leku około miecha jak jeszcze mogłem lol.
Avatar użytkownika
Offline
Posty
127
Dołączył(a)
21 lis 2010, 19:39

Zespół PSSD-dysfunkcje seksualne spowodowane zażywaniem SSRI

przez oko.grzegorz 29 cze 2016, 09:39
Ja robilem badanie nasienia wyszlo bardzo duzo nieprawidlowych plemnikow. Dziwne jak na moj wiek. Na nic nie chorowalem procz brania lekow na depresje.
Offline
Posty
169
Dołączył(a)
03 sty 2016, 20:21

Zespół PSSD-dysfunkcje seksualne spowodowane zażywaniem SSRI

przez multikonto_666 29 cze 2016, 09:51
Zeby Twoja wypowiedz miala jakikolwiek sens musialbys sobie zrobic badanie przed braniem lekow przeciwdepresyjnych -> nastepnie brac LPD (najlepiej jeden tylko) -> znowu zbadac po wyjsciu substancji z organizmu. Tak to nie wiadomo, czy po prostu nie miales tak od zawsze.
Offline
Posty
14
Dołączył(a)
23 cze 2016, 12:18

Zespół PSSD-dysfunkcje seksualne spowodowane zażywaniem SSRI

Avatar użytkownika
przez chojrak30 29 cze 2016, 10:06
Całkiem możliwe że to od leków kiedyś wrzucałem tu na forum linki z badań jąder i nasienia, teraz pewnie te linki już są nieczynne bo cenzura i zła reklama dla firm farmaceutycznych ale uszkodzenia były te potwierdzone badaniami na 100% przynajmniej podczas brania SSRI ale nie doczytałem bo to po angielsku było
co się dzieje po odstawieniu leków. W wieku średnim warto sprawdzić czy nie tworzą się żylaki jąder (może to trochę nie na temat) ale podwyższona temperatura torby też powoduje słabą jakość żołnierzy :-) wielu facetów to ma ale nie zdaje sobie sprawy ja to odkryłem u siebie przez przypadek ale dopiero początki nie ma potrzeby narazie usuwać operacyjnie i przeważnie po lewej stronie to się zaczyna.
Avatar użytkownika
Offline
Posty
127
Dołączył(a)
21 lis 2010, 19:39

Zespół PSSD-dysfunkcje seksualne spowodowane zażywaniem SSRI

przez oko.grzegorz 01 lip 2016, 13:18
Czytałem opinie ludzi o dwóch antydepresantach które jeszcze uważam warto spróbować czyli mirtazapinie i buproprionie i niestety mniej jest ludzi którym te leki pomogly, aczkolwiek jest kilka osób które twierdzą np że buproprion im przywrócił sprawy seksualne na swoje miejsce.
Myślę że jeśli jeszcze jakieś leki zostały do wypróbowania to te dwa. CHoć tak na prawdę to jestem załamany. Obecnie biore fluoksetyne 2,5 tygodnia, dziś spóźniłem się z dawkowaniem o jakąś godzinę i już libido trochę skoczyło . Poczułem na chwilę jak to jest znowu być normalnym...Niestety wyczytałem też jakoś przedwoczraj że taki wzrost libido nie jest trwały, że mózg stara się unormować dopaminę która jest obniżona ponoć przy braniu SSRI. No i generalnie bardzo mało osób jest którym fluo przywróciło chęć do życia i seks. Biorąc pod uwagę że mam 26 lat to krótko mówiąc aż mi niedobrze się robi jak pomyślę że mój stan jest raczej nieodwracalny.
Offline
Posty
169
Dołączył(a)
03 sty 2016, 20:21

Zespół PSSD-dysfunkcje seksualne spowodowane zażywaniem SSRI

przez anonimowyjjj1994 01 lip 2016, 19:43
Witam. Czy jest tutaj ktoś kto sie wyleczył z tego gówna? Kilka lat temu brałem przez 2 miesiace fluoksetyne, później paroksetyne i nic nie odczuwałem po tych lekach więc powoli odstawiłem. W czasie przyjmowania leków nigdy nie wypiłem ani grama alkoholu(Po tych lekach nie miałem pssd). Ponad rok temu lekarka namowiła mnie na Elicea (escitalopram). Brałem przez miesiac i kolejny raz nie odczuwałem pozytywnych efektów oprócz totalnej impotencji jak to przy lekach SSRI. Powoli zszedłem z leku i od ponad roku mam bardzo słabe libido tzw chce mi sie ale nie mam porannych wzwodów (chyba, ze sie sikać chce z rana), nie moge utrzymać erekcji która i tak jest w 60%. Podczas seksu oralnego prawie nic nie czuje. Nie ma reakcji na bodźce, prawie go nie czuje. Bez sidenafilu nie jestem w stanie nic zrobic...no chyba ze flakiem. Nie mam od tamtego czasu normalnego wytrysku, nasienie ledwo co wypływa, orgazm też jest duzo gorszy. Poszedłem do psychiatry/seksuologa, który przypisał mi WelbutrinXR. Brałem przez miesiąc w dawce 150mg i nic nie ruszyło, drugiego opakowania nie wykupiłem bo jest zajebiscie drogie i nie było nawet minimalnego efektu. Teraz bede próbował ze Spamilanem(buspiron). Ktoś sie z tego wyleczył? Od ponad roku jestem zablokowany przez te skurwysyństwo. Lekarze mówili, ze takie rzeczy sie dzieją tylk ow trakcie przyjmowania leków a później jest jeszcze lepiej jeśli chodzi o seks a teraz usłyszałem "Nooo takie rzeczy sie zdarzają ale bardzo rzadko" i rozkładają ręce. Ja /cenzura/. Wydałem duzo kasy na badania i wszystko jest wporzadku, testosteron(wysoki) ,testosteron wolny (wysoki), SHGB wysokie, prolaktyna w normie, estradiol w normie, progesteron w normie, kortyzol zawsze troche podwyższony. Od razu mowie, ze nigdy nie brałem żadnych sterydów ani nic nie ćpałem.
Posty
10
Dołączył(a)
01 lip 2016, 19:24

Zespół PSSD-dysfunkcje seksualne spowodowane zażywaniem SSRI

przez anonimowyjjj1994 01 lip 2016, 19:50
To jest jakaś k u r w a porażka. Kiedyś stał mi sprzęt nawet jak jechałem samochodem, pod prysznicem, jak zobaczyłem jakies fajne zdjecie a teraz !? Nawet jak ogladam porno to jest lipa, z dziewczyna jeszcze gorzej, nawet jak zapodam sildenafil i sie bzykam to seks nie sprawia mi przyjemności jak wcześniej. DOPIERO TERAZ PISZE I ROBIE JAKIES KONTA NA TAKICH FORACH BO MYSLALEM, ZE TO K U R W A PRZEJDZIE a mineło juz jakieś 14 miesięcy. JA MAM 21 LAT !!!
Posty
10
Dołączył(a)
01 lip 2016, 19:24

Zespół PSSD-dysfunkcje seksualne spowodowane zażywaniem SSRI

przez anonimowyjjj1994 01 lip 2016, 20:37
Dodam jeszcze, ze jak wziąłem fluoksetyne 2 miesiace po Elicea (bo chciałem sie odblokować...) to miałem znowu przez chwile takie libido jak wcześniej, normalny wzwód, wytrysk, poprostu było tak jak przed braniem SSRI.
Posty
10
Dołączył(a)
01 lip 2016, 19:24

Zespół PSSD-dysfunkcje seksualne spowodowane zażywaniem SSRI

Avatar użytkownika
przez chojrak30 01 lip 2016, 20:45
Siema anonimowyjjj1994 Welbutrin byś musiał wcinać po 300mg żeby coś poczuć, ja tak brałem i było dużo lepiej w sferze seksualnej wracało mi odczuwanie bodzców ale musiałem przerwać bo jest zajebiscie drogi po 200zł na miesiac bez gwarancji czy pozytywny efekt się utrzyma a drugi skutek uboczny to drżące ręce co w mojej pracy to jest porażka i trzeci skutek uboczny podnosi noradrenalinę i nasilał mi momentami lęki także dupa blada.
Avatar użytkownika
Offline
Posty
127
Dołączył(a)
21 lis 2010, 19:39

Zespół PSSD-dysfunkcje seksualne spowodowane zażywaniem SSRI

przez anonimowyjjj1994 01 lip 2016, 21:24
leczyłem sie na fobie społeczną, miałem tachykardie i inne takie "głupoty". Po Wellbutrinie miałem gorsze lęki, fobia sie zaostrzyła. Stary ja juz nie chce sie leczyć, zależy mi tylko na tym abym mógł normalnie znowu bzykać. Na widok gołej fajnej laski juz mi nie staje. Biorąc te leki nie miałem żadnych pozytywnych efektów w trakcie brania oraz po, jedyny efekt jest taki, ze jestem impotentem od roku czasu. Przy dawce 300 mg tez by nie było efektów, Wellbutrin działa na tą sfere ale u kobiet, bynajmniej jest tak napisane na zagranicznych forach.
Posty
10
Dołączył(a)
01 lip 2016, 19:24

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

Przeskocz do