Leki a wzrost/spadek wagi.Wątek zbiorczy.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez Daria Sz. 17 kwi 2008, 23:07
a ja po seronilu tyję :( już 7 kg :( , myslę że to kwestia indywidualna.....
poprostu depresja nie sprzyja wysiłkowi fizycznemu i to główna przyczyna tycia (tak jest przynajmniej u mnie)
memento mori...

przez depresyjny86 19 kwi 2008, 14:16
Kurcze szkoda że Efectin tak na mnie nie działa :( ja mam odwrotnie chyba mam zwiekszony apetyt....
:)

przez depresyjny86 19 kwi 2008, 16:55
Coś mi się przypomniało że w pierwszych tygodniach brania efectinu apetytu nie miałem....a teraz od kilku mie sięcy mam apetyt bardzo zwiększony..biore efectin od ponad roku<1,5roku>

I jeszcze coś takiego czasami mam że jak pije to ppowiedzmy że woda zatrzymuje mi się w jelitach...nie iwem jak to opisać.Tak mam na przykłąd jak wypije coś w dużej ilości.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Marzanka 19 kwi 2008, 19:06
kiedy zadalam to pytanie mojemu lekarzowi - zapytal ; chce byc pani zdrowa czy chuda :shock: ... poczulam sie glupio- bo jasne, ze chcialabym te dwie rzeczy na raz :D ...zapisal mi Bioxetin - spadlam na wadze, ..ale lek mi nie pomogl w ogole . Milam takie jazdy, ze dalam spokoj temu specyfikowi. Personalizacja - bo o tym mowie- byla ponad moje sily :?

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 6:15 pm ]
czlowiek nerwica - chcialabym zapytac,czy pomogl Ci effectin?... czy to eliminuje lek paniczny ?... w srode ide do lekarza i chce wiedziec jak to dziala - bo juz mam dosc eksperymentow na sobie :cry: ...dziekuje i pozdrawiam
jesli jeszcze nie zwariowales, to znaczy, ze jestes niedoinformowany:)

przez depresyjny86 20 kwi 2008, 01:23
Mi Effectin bardzo pomógł i pomaga przede wsystkim dlatego że eliminuje lęk paniczny,pierwsze dni stosowania Effectinu są najgorsze<człowiek czuje się słaby itp.>...ale potem jest coraz lepiej.Dla mnie to bardzo dobry lek moge spokojnie powiedzieć że najlepszy jaki miałem<a brałem już sporo>
jedyne co mi teraz przeszkadza to właśnie to zatrzymywanie wody w jelitach....<ale to nie każdy musi mieć>,no i problemy z hormonami chyba jakieś mam<ale nie wiem czy z powodu tego leku>

Mam takie pytanie do kogoś kto bierze lub brał Effectin: czy branie Effectinu może spowodować kłopoty hormonalne???
Bo mam coś takiego ostatnio ze kiedy się denerwuje to nagle czuje takie dziwne uczucie eee....pod bruchem....a potem taki gorąc mi do głowy uderza i robi mi się słabo<albo takie uczucie potrafi się tak po prostu znienacka pojawić>....a czasami mam tak że rano budze się czuje coś takiego i na dodatek jestem tak słaby że ledwo otwieram oczy,oddycham i w ogole ledwo ręke podnosze...ledwo widze itp.
Kurcze nie wiem czy może coś takiego się robić od leków ....
.

przez OneGirlRevolution 20 kwi 2008, 10:52
A ja mam pytanie takie nietypowe... ile schudliście i z jakiej wagi?
Mi nie zależy na tym by schudnąć.... Ale wiecie... chciałabym wiedzieć
Citalopram mnie czeka
No pain, no game

przez Alexandra 21 kwi 2008, 19:57
laven napisał(a):Zdecydowanie fluoksetyna. Po tym przeraźliwie schudłam. W dodatku nie miałam kompletnie apetytu. Ale nie dość, że mi ten lek nie pomógł to tylko pogorszył stan. Ale na każdego inaczej działa. Ale na pewno po nim się nie przytyje.

Ja właśnie strasznie przytyłam po fluoksetynie,chyba jako jedyna na świecie :lol:
na początku nie wiązałam tego z fluoksetyną, ale odkąd zaczęłam ją brać zaczęłam stopniowo tyć, tak że teraz sie odchudzam
Ola. Jeszcze będzie przepięknie,jeszcze będzie normalnie.

przez depresyjny86 21 kwi 2008, 23:23
a ja sie odchudzam ale mi nie wychodzi bo mam bardzo duży apetyt :D

przez OneGirlRevolution 22 kwi 2008, 14:23
łaaa wiecie co :D
Biore dzis pierwszy dzień cital i taaaki mam apetyt :D A wiecie co to oznacza? Że bez jedzenia to mnie zobaczyć nie można :D LoL ;P Ahh dobrze że mam bzika na punkcie sportu :) właśnie idę się sportować :)

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 1:25 pm ]
człowiek nerwica, wiesz te dolegliwości to nie chce straszyć ale identyczne są przy przekwitaniu u kobiet
może trzeba coś z hormonami popróbować... tak myśle
No pain, no game

Re: Po których lekach się NIE tyje?

przez mariogangsta 12 cze 2008, 12:08
Fluoksetyna(prozac) zdecydowanie chudłem!!!

Re: Po których lekach się NIE tyje?

przez kabaretka 16 cze 2008, 12:32
wiele osob napisalo ze sie chudnie to zolofcie. ja biore zoloft od dwoch dni (przstawilam sie po lerivonie) i jakos nie czuje zmniejszenia apetytu. a moze to dziala po jakims czasie dopiero? czy ktos moglby mnie oswiecic? :smile:

cos innego na sen...- UTYŁAM!!!-prosze o rady

przez jaaa 30 lip 2008, 21:39
:( moze to nie tragedia bo narazie 4 kg ale dla mnie to duzo ,fakt nie cwicze ,siedze na dupie - bo narazie w pracy jestem -praca siedzaca

ale to raczej po Mirzatenie...

co moge innego brac na sen? neuroleptyki na mnie nie dzialaja
Lerivon bralam ale tolerancja sie wyksztalcila

czy cwiczenia i dieta i jakies srodki kupione w aptece na odchouzanie pomoga? czy musze leku innego szukac? jesli wogole jakis jeszcze bedzie na sen inny....

Re: cos innego na sen...- UTYŁAM!!!-prosze o rady

przez mariogangsta 31 lip 2008, 12:16
Ja biore estazolam(ale to benzo i uzależnia), po którym napewno nie przytyjesz!Biore kilka miesiecy i narazie nie zwiększałem dawki a śpię jak dzidziuś.Daje efekt naturalnego snu-robisz sie senny ,zamykają Ci sie powieki i zasypiasz jak niemowlę.W nocy prawie wogóle sie nie przebudzam,a na następny dzień jestem całkowicie wypoczęty!

A ja miałem po mirzatenie całkiem odwrotny efekt, byłem niesamowicie pobudzony a o spaniu to nawet nie było mowy...

Re: cos innego na sen...- UTYŁAM!!!-prosze o rady

przez eligojot 31 lip 2008, 13:31
Imovane (uzaleznia), Afobam (uzaleznia), Chlorprothixen, Pernazyna
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

Sortuj wg