Leki nasenne.Wątek zbiorczy.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Re: Najlepszy neuroleptyk na sen

przez Wujek_Dobra_Rada 30 gru 2010, 10:52
No i dupa. Haloperidol to jedna wielka poraszka. Miałem wziąść dawkę mikro, skończyło się na standardowej dawce dla schizofrenika. Czułem tylko minimalne uspokojenie i takie wyciszenie w głowie. Na sen to pasuje jak siodło do świni. Załamuje ręce powoli. Chyba klozapol będzie następny.
Wujek_Dobra_Rada

przez kasia000 30 gru 2010, 13:22
moze za duzo benzo brałeś i organizm sie benzo domaga!
"Nastał nowy dzień, dziś swe życie zmień....."

przez agnieszka.m 30 gru 2010, 14:27
Wujek_Dobra_Rada, tisercin próbowałeś? Mnie zamulał bardziej niż chlor i ketrel razem wzięte ;)
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co ma dla nas — Władysław Stanisław Reymont

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Wujek_Dobra_Rada 30 gru 2010, 14:33
nie próbowałem...
Wujek_Dobra_Rada

przez agnieszka.m 30 gru 2010, 14:40
no cóż, mnie nie usypiał chlor w żadnej dawce, a brałam tego naprawdę sporo - chyba max 200 mg. Zatkał mi tylko nos, a ze spania nici. A dwie tabletki tisercinu spowodowały dwudziestogodzinny, błogi sen... :smile: Jak widać, co organizm - inna reakcja.
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co ma dla nas — Władysław Stanisław Reymont

przez kasia000 30 gru 2010, 18:27
ja spie na chlorprotixenie 30mg i lerivonie 15 mg jest ok oby tak dalej!acha i rano 25 mg sertraliny plus 5 mg paroxetyny-(do odstawki!moze ta sertralina już cos wniosła ? oby..

[Dodane po edycji:]

marek 77- jak spałeś dzis?
"Nastał nowy dzień, dziś swe życie zmień....."

przez Wujek_Dobra_Rada 30 gru 2010, 18:43
Łyknąłem sobie właśnie dawkę przeciwpsychotyczną haloperidolu. Działanie hydroksyzny. Dosłownie. Następnym razem zamiast Hydroksyzyny bedę prosił o Halo, bo jest za darmo. :pirate: Nie jestem sobie w stanie wyobrazić zwalanie z nóg. Może jakąś trefną partie dostałem? Data ważności do 2013...
Wujek_Dobra_Rada

Najlepszy neuroleptyk na sen

przez Zenonek 22 lut 2011, 08:58
piotrek_d04,

Hę ?? Te leki to nie "gowna" tylko cos co wielu osobom ratuje zycie i zdrowie. To nie sa cukierki, bierze sie takie leki w razie koniecznosci.

Leki na sen - Po których jak się czuliście? Opinie.

przez lot_nad_kukulczym 13 mar 2011, 15:08
ja brałam Nasen. Radzę aby brać go już leżąc w łóżku bo jest niezły odjazd. Zwala z nóg dosłownie, wszystko wiruje i nie da się po nim chodzi, chyba że na czworaka. Dobrze mi się po nim śpi.

Leki na sen - Po których jak się czuliście? Opinie.

przez agniesia01 13 mar 2011, 15:24
lot_nad_kukulczym napisał(a):ja brałam Nasen. Radzę aby brać go już leżąc w łóżku bo jest niezły odjazd. Zwala z nóg dosłownie, wszystko wiruje i nie da się po nim chodzi, chyba że na czworaka. Dobrze mi się po nim śpi.

Jak najbardziej potwierdzam. Niestety uzależnia.
" W życiu piękne są tylko chwile..."

przez paradoksy 21 mar 2011, 10:43
piotrek_d04 napisał(a):nie rozumiem jak można brać neuroleptyki na sen i jeszcze komuś to polecać... głowa mała... i jeszcze sobie wmawiacie, że neuroleptyki nie uzależniają, jakbyście popracowali trochę w szpitalu to byście wiedzieli, że każde cholerstwo uzależnia... nazywacie benzodiazepiny gównem, zgadzam się ale neuroleptyki to jeszcze większe gówno i każdy rozsądny lekarz czy farmaceuta wam to powie... a najbardziej boli, że istnieją konowały, które to przepisują.... mój lekarz w życiu by mi tego nie przepisał...

przepraszam, ale masz tytuł lekarski? magistra, doktorat, cokolwiek?
bo ja też mogę powiedzieć, że rutinoscorbin to gówno i trzeba być debilem, żeby to jeść :roll:
neuroleptyki nie uzależniają.
niektórzy chyba myślą, że pozjadali wszystkie rozumy :lol:
paradoksy

przez zaqzax 22 mar 2011, 23:33
nie wiem po co neuroleptyk, lepiej cos na histamine, np. Hydroxyzyna, ew. Diphergan, oraz dodatkowo naturalną Melatoninę i Benosen a jak nawet to nie pomaga w co wątpie to można pół Zolpidemu przywalić.
nie ma sensu babrac sie w neuroleptykach i benzo tylko na sen.
neuroleptyki nie są obojętne dla nastroju, dlatego nie powinno sie ich przyjmowac skoro ma sie problem tylko ze snem, tak samo jest z benzodiazepinami.

-- Wt mar 22, 2011 11:34 pm --

Wujek_Dobra_Rada napisał(a):Łyknąłem sobie właśnie dawkę przeciwpsychotyczną haloperidolu. Działanie hydroksyzny. Dosłownie. Następnym razem zamiast Hydroksyzyny bedę prosił o Halo, bo jest za darmo. :pirate: Nie jestem sobie w stanie wyobrazić zwalanie z nóg. Może jakąś trefną partie dostałem? Data ważności do 2013...

Halo na sen, ja pier* co za bezsens.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

przez miś wesołek 23 mar 2011, 18:54
Slodki_malin napisał(a):Zgadzam się z Tobą Olanzepina(Zolafen)w dawce 5mg bardzo korzystnie wpływa na sen a przede wszystkim uspokojenie pozwalające zasnąć.Chociaż dla nerwicowców nie jest refundowalny przez NFZ idzie załatwiać recepty od lekarza rodzinnego tak jak ja robię.

Dokładnie, Zolafren kapitalnie wpływa na sen. Nie znam nic lepszego na sen.
miś wesołek

przez anitka135 24 mar 2011, 22:48
Witam !
Ja od tygodnia biore promazyne 25 mg, chciałabym odstawic nieszczesny lerivon od ktorego tak tyje, ciekawa jestem jaka macie opinie na temat tego leku, troche mnie tylko niepokoja skutki uboczne... to prawda ze nie mozna przebywac na sloncu, w czerwcu na urlop jade gdzie slonce jest non stop ;/

Sortuj wg