Suchość w ustach

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Suchość w ustach

przez margat 12 mar 2010, 15:42
Witajcie Wszyscy! Znacie pewnie ten mankament antydepresantów - suchość w ustach. Jak sobie z tym radzicie?

Re: Suchość w ustach

przez linka 12 mar 2010, 17:17
margat, hmm obowiązkowo przy łóżku butelka z wodą mineralną, przy sobie w ciągu dnia też butelka z wodą, gumy do żucia, częstsze mycie zębów..... wszystko to raczej doraźne sposoby.... mi suchość w ustach przechodzi po jakimś miesiącu na antydepresantach.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Re: Suchość w ustach

przez Gringo 12 mar 2010, 20:28
Wiecie, nie wiem, czy to wina leków. Ja odkąd mam nerwicę, to z butelką wody się nie rozstaję. Gumy do żucia również (ale to, żeby móc się skoncentrować) mam zawsze przy sobie.
Jeśli przed pójściem spać nie wypiję wody, to nie tylko mam sucho w ustach, ale często zdarza się, że budzę się w środku nocy rozpalony, jakby cała woda ze mnie wyparowała, z uczuciem, jakbym był na ciężkim kacu. Leków nigdy nie brałem, to od napięcia.
Gringo

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg