Chyba znalazłem leki dla mnie...

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Re: Chyba znalazłem leki dla mnie...

przez miko84 07 sty 2010, 09:17
Obniża bo rozluźnia mięśnie gładkie i początkowo zmniejsza poziom noradrenaliny.
miko84

przez kuzyn 15 sty 2010, 19:43
Acetylocholina to przekaźnik, który działa długo-jak przedobrze z lecytyna znaczy wezmę za dużo to podły, depresyjny nastrój utrzymuje się kilka dni.
MIKO ditropan można nabyć bez recki? Czytałem o ditropanie(ulotka), że zaburza czynności psychofizyczne, można po nim prowadzić autko?
Tak obserwując siebie, to przy stymulacji acetylocholiny ciągle myśle o seksie, a dodatkowo neuroprzekaźnik ten ogranicza działanie, zajmuje się bardziej myśleniem niż działaniem, a życie ucieka.

Kiedyś pewien człowiek związany z nurtem suplementacji i żywienia pisał, że lecytyny nie należy podawać ludziom o napiętej konstrukcji psychicznej, chorym na depresje czy chorobe afektywną dwubiegunową, dzisiaj wychwala się zalety prekursorów acetylocholiny, lecz już o tych faktachpodanych przeze mnie nie wspomina-wiadomo pieniądz rządzi.

Lecytyna(prekursor acetylocholiny) może sprawdzić się dla osób chcących stłumić przeszłość, uspokaja, tłumi nerwy, rozdrażnienie, spłyca traumatyczne przeżycia.

W jakiej cenie ten ditropan?
mirtazapino ojczyzno moja

gdzie Ty jesteś?

przez realista 16 sty 2010, 01:25
desperat napisał(a)::( ;( ;(

Bez sensu chyba ta bromokryptyna :( Obniza cisnienie, chce mi sie po niej spac. Libido jest wysokie, ale performance wcale nie jest lepszy :( Chyba się powieszę :(

w ramach performance'u :):)
realista

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez miko84 16 sty 2010, 19:36
Ditropanu nie dostaniesz bez recki, to lek na pęcherz, więc jak masz babcię to .. ;) Czy można po nim prowadzić chyba musisz ocenić sam. Ja nie miałem większych problemów z koordynacją i refleksem. Jak będzie za mocno działać to możesz brać pół tabletki.
miko84

przez zCienia 17 sty 2010, 20:53
miko84 napisał(a):zawierający Ropinirol o nazwie ADARTREL 0,25 mg 12 tabletek, za 6 zł i spróbuj wziąść te 12 tabletek, po 2 tabletki na dzień.

Miko chciałbym wypróbować ten lek o którym piszesz. Możesz dokładnie opisać jaki efekt jego działania odczułeś i po jakim czasie? Czy mogę go brać biorąc 300mg Moklobemidu i w jakiej dawce? Chcę sprawdzić czy może i moim problemem jest brak dopaminy.

przez miko84 17 sty 2010, 21:40
Z mao to mało co można łączyć, więc nie wiem czy możesz go połączyć. Ze skutków ubocznych ropinirolu to na początku senność i uczucie osłabienia, które mija po paru dniach. Inni mają nudności i zawroty głowy i to jest główny powód przerywania kuracji. Z pozytywów to opanowanie i spokój, nie ma przymusu nerwowego poruszania stopami (nie wiem czy mam zespół niespokojnych nóg, ale to jest właśnie lek na to), zmniejsza anhedonie - czerpię większą przyjemność z rzeczy codziennych.
miko84

przez karina200 18 sty 2010, 20:57
tylko tyle? a czy on otwiera czlowieka na swiat i ludzi ? zmniejsza leki? czy nie?

przez miko84 19 sty 2010, 16:02
Tylko tyle, czy aż tyle? Przy nie działających żadnych lekach psychotropowych działanie tego leku jest jak cud. A czy podziała na Twój problem? Sprawdź sama.
miko84

przez karina200 20 sty 2010, 18:56
aha ciekawe

przez pete_27 20 sty 2010, 20:39
miko84 napisał(a):Tylko tyle, czy aż tyle? Przy nie działających żadnych lekach psychotropowych działanie tego leku jest jak cud. A czy podziała na Twój problem? Sprawdź sama.

Tak ostatnio zacząłem myśleć po lekturze Twoich postów, czy czasem tego nie spróbować. Brałem kiedyś paroksetynę, a później sertralinę i mam wrażenie, że paro coś we mnie popsuła. Czytałem trochę, że podniesiony długotrwale nienaturalnie wysoki poziom serotoniny po prostu potrafi rozpieprzyć gospodarkę dopaminową i doprowadzić do chronicznej down-regulacji receptorów. Po odstawieniu SSRI mam wrażenie, że nie jestem już do końca taki jak byłem-mam problemy z koncentracją i pamięcią oraz jakieś czasem takie dziwne bóle,niepokoje i napięcie mięśniowe, niespokojne nogi. Oczywiście można to wszystko zrzucić na karb nerwicy, depresji-jej nawrotu, ale mam wrażenie, ze coś tu nie gra. Biorę agomelatynę właśnie i pomoga. Jej działanie polega na wyrzucie dopaminy właśnie (i adrenaliny). Jest jednak droga i nie ma stabilnego działania. Tak sobie gdybam głośno właśnie czy agoniści to mógłby być krok w dobrą stronę skoro coś "prodopaminowego" dobrze działa.
pete_27

przez zdesperowany1 20 sty 2010, 21:00
nie strasz z tymi ssri;/ bo jezeli ja tez rozregulowalem sobie gospodarke serotoninowa-dopaminowa to bedzie nieciekawie..;/.Poki co 8 dni jestem od odlozenia lekow a napiecie miesniowe ,niespokojne nogi pozostały i to mnie dobija;(
zdesperowany1

przez Freddie Mercury 20 sty 2010, 21:23
nie panikujcie organizm sam potrafi sie zregenerować ,potrzebuje troche czasu ale poradzi sobie sam nawet z depresją bez leków..prawda po co się katować i czekać miesiące kiedy mozna tygodnie ... ale strażnik równowagi biochemicznej naszego mózgu i wogóle całego organizmu nigdy nas na szczęście nie opuści...
Freddie Mercury

przez pete_27 20 sty 2010, 21:26
Freddie Mercury napisał(a):nie panikujcie organizm sam potrafi sie zregenerować ,potrzebuje troche czasu ale poradzi sobie sam nawet z depresją bez leków..prawda po co się katować i czekać miesiące kiedy mozna tygodnie ... ale strażnik równowagi biochemicznej naszego mózgu i wogóle całego organizmu nigdy nas na szczęście nie opuści...

Staram się nie panikować i mam nadzieję, że wrócę do tego jaki byłem kiedyś. Dziś muszę się suplować aniracetamem i brać inny AD, żeby było ok. BTW-widziałeś linę jaką zapodałem w temacie z experymentem seroxatu?Daje do myślenia.

[Dodane po edycji:]

zdesperowany1 napisał(a):nie strasz z tymi ssri;/ bo jezeli ja tez rozregulowalem sobie gospodarke serotoninowa-dopaminowa to bedzie nieciekawie..;/.Poki co 8 dni jestem od odlozenia lekow a napiecie miesniowe ,niespokojne nogi pozostały i to mnie dobija;(

8 dni to nie masz co się nakręcać. Co to za okres czasu:) Przejdzie... Ja odstawiłem paroksetynę z dania na dzień po roku i dopiero było to prze..bane! 100 mg sertraliny ledwie dawało sobie z lękiem radę...Odstawiłem paro półtora roku temu i pamięć i koncentracja nadal nie jest perfekt:/ Boję się chwilami, że tak już zostanie...
Ostatnio edytowano 20 sty 2010, 21:30 przez pete_27, łącznie edytowano 1 raz
pete_27

przez Freddie Mercury 20 sty 2010, 21:28
... przyznaje ze co niektórzy tu na forum choć nie są lekarzami mogliby im udzielać korepetycji z farmakologii
Freddie Mercury

Sortuj wg