KLORAZEPAN/KLORAZEPAT (Cloranxen,Tranxene)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy klorazepan pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
23
70%

Nie
6
18%

Zaszkodził
4
12%

Liczba głosów : 33

TRANXENE (Klorazepan-Cloranxen)

przez namiestnik 06 lip 2011, 21:48
Są osoby których "powali" jedna tabletka. A mocno zmuli nawet ta mała 5 mg.

CLORANXEN (Klorazepan-Tranxene)

przez Potwór28 08 lip 2011, 18:30
Efectin faktycznie jest lepszy od zamiennika. Kiedyś przy moim 2 piodejsciu, lekarz zaproponował mi zamiennik - tańszy. Po pierwsze nie mogłem go nigdzie prawie zdobyć. Objeździłem połowę aptek w warszawie, a jak zacząłem go stosować, wyraźnie dawało się odczuć "braki". Lekki szum, splątanie czasem ból głowy. Generalnie nieprzyjemne uczucie. Powróciłem do Efectionu- wszytko wróciło do normy.
Mam pytanie po jakim czasie u Was Efectin zadziałał tak że poczuliście się znowu w pełni sił. Ja dostaję 75

przez Miss Worldwide 09 lip 2011, 04:25
Potwór28, na mnie efectin o wiele slabiej dzialal niz seroxat, nie dal zadnego kopa ale wyeliminowal panike itd. raczej po kilku juz tygodniach nie ma nawrotow panik. pierwsze 2-3 tygodnie to tak jakby nie dzialal. on zaczyna dzialac po 2-3 tyg.
http://www.youtube.com/watch?v=XiCrniLQGYc

Pristiq 100mg
Lorazepam okolo 3-4mg na dobe, staram sie teraz aschodzic powoli, doszlam do 2.5mg
Tramadol na bol. Staram sie nie brac, chyba ze juz mocno kregoslup boli

Wczesniej: rozne benzo, seroxat, wenla, duloksetyna.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Korba 09 lip 2011, 12:50
klaudia napisał(a):
hej tu chyba jest temat cloranxen a nie efectin :P

otóż to
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez okularnica 15 lip 2011, 19:07
5 mg to najmniejsza dawka?
Rok temu wzięłam dwa dni pod rząd Tranxene i zadziałało super... Tylko potem było chyba gorzej jak przestałam brać...

czy ktos bierze tranxene , po jakim czasie zaczyna dzialac?

przez jadzia8 16 lip 2011, 14:34
u mnie lęk pojawial sie na poczatku w duzych sklepach potem nie moglam odwiedzic bliskiej osoby w szpitalu wejsc na ktores pietro do urzedu czy nawet w odwiedziny teraz to nawet nie moge sw samochodzie stac w korku nie moge wyjsc za daleko od domu gdy tylko sobie pomysle ze jestem sama albo daleko od domu robi mi sie slabo jest mi nie dobrze nogi jak z waty pojawia sie okropny bol w klatce trzesa mi sie rece i cala w srodku tez sie trzese wydaje mi sie ze za chwile dostane jakiegos ataku drgawek albo zemdleje jest to okropne uczucie , ale w takim momencie pomaga jakas rozmowa z kimkolwiek nawet z kims obcym byle tylko nie myslec o strachu. od 2 tyg biore tranxene 5. 1 tabletke rano i hydroxyzyne 2 razy dziennie narazie efektow nie ma , ale za 3 tyg mam pierwszy termin u psychiatry .cala nadzieja w nim , bo sama nie daje rady.chetnie popisze z kims na ten temat jakby ktos chcial daje meila. allegra@amorki.pl
Ostatnio edytowano 16 lip 2011, 14:52 przez Korba, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Połączono ze zbiorczym wątkiem.

przez uzytkownik 16 lip 2011, 17:20
I zapisał Ci tranxene jako lek pierwszego rzutu?
uzytkownik

przez jadzia8 17 lip 2011, 21:53
najpierw bralam afobam ale bciagle spalam po nim i odstawila mi go i zapisala tranxene, a afobam bralam niecaly tydz.

przez err 18 lip 2011, 18:51
Mnie lekarz zapisał tranxene jako pierwszy lek doraźny, ale miał takie działanie jak rutinoscorbin... Dopiero kilka mg xanaxu na mnie działa
err

przez menina 16 sie 2011, 14:04
Hey:)
Troszkę odświeżam temacik. Mam taki problem, że też cierpie chyba na nerwice lękową. Miałam już egzamin na prawo jazdy, który zresztą oblałam, przez te moje lęko-nerwy. Jutro mam poprawkowy o godzinie 7... Wczoraj zaczelam już panikować, więc wzięłam jedną tabletke ok 15 i te nerwy ustały, do teraz czuje się dobrze i przede wszystkim nie denerwuje się. No ale pytanko, jak długo ta tabletka będzie działać? Chciałabym pójść na egzamin bez lęków, w takim stanie w jakim teraz się znajduje. Co radzicie, brać dziś jeszcze jedną?

przez uzytkownik 16 sie 2011, 14:33
Tak swoją drogą, jeśli spowodujesz wypadek lub stanie się jakieś nieszczęście podczas egzaminu, to pamiętaj, że wszystkim (finansowo) będziesz obciążana sama - żadne ubezpieczenie nie obejmuje sytuacji spowodowania szkody pod wpływem benzodiazepin - jest tak samo traktowany jak alkohol czy inne narkotyki... weź to pod uwagę. Oczywiście rzadko robią testy... ale jeśli się przytrafi poważniejsza "kraksa", to z pewnością wszystko sprawdzą, a wtedy nie będzie zlituj.

Okres półtrwania Tranxene jest długi... więc nawet prawdopodobnie po kilku dniach od zażycia narkotesty wyszłyby pozytywnie...
Wiem, że może na wyrost ostrzegam, bo naprawdę rzadko takie sytuacje mają miejsce... ale zawsze jest ALE :)
uzytkownik

przez Michuj 16 sie 2011, 14:38
Z tego co wiem policja ma testy tylko na diazepam i klony...
Michuj

przez menina 16 sie 2011, 14:44
Kurde, zaraz wystraszę się jeszcze bardziej :) Tabletkę wzięłam tą najsłabszą i mam nadzieję, że aż tak bardzo destrukcyjnie nie wpłynie na mnie i na... inne samochodu jadące obok heh:) Jak myślicie, minimalna dawka (która mi pomaga) będzie miała jakieś uboczne działania na mnie?

przez uzytkownik 16 sie 2011, 14:48
Michuj napisał(a):Z tego co wiem policja ma testy tylko na diazepam i klony...

Na testach elektronicznych jest kilka substancji. Robisz patykiem wymaz w buzi i montujesz w test. Wygląda jak alkomat. Jest kilka diod - w tym THC, amfetamina i BENZODIAZEPINY (bez rozróżnienia jakie, więc zapewne wszystkie, bo niby czym mają się różnić? Tak jakbyś powiedział, że Żywca można wypić przed jazdą, ale Tyskiego już nie).

PS. Ostatnio to widziałem dokładnie w programie "Gliny" na TVN Turbo - kontrolowali samochody w nocy łącznie z kierowcami, alkomat + narkotest z wyraźnie opisaną diodą BENZODIAZEPINY
Ostatnio edytowano 16 sie 2011, 14:54 przez uzytkownik, łącznie edytowano 1 raz
uzytkownik

Sortuj wg