KLOMIPRAMINA (Anafranil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
59
62%

Nie
18
19%

Zaszkodziła
18
19%

Liczba głosów : 95

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez ladywind 21 lis 2013, 12:12
depresyjny, nie przerywaj zazywania Anafranilu, teraz jestes na wiekszej dawce, daj temu lekowi się rozkrecić, przy OCD jest to bardzo skuteczny lek. Lekarz aby wzmonic jej działanie mógłby dorzucić Ci mianseryne. Wtedy bedzie doładowanie serotoniny, która jest niezbędna w tej chorobie, ponieważ mamy jej braki.
Te wyłaczenie uczuć, ból w piersiach, który stale odczuwasz przy ludziach, to nic innego jak natrectwa. Spokojnie przejdzie Ci to, tylko poczekaj na tym Anfranilu i tak jak pisałam dobrze byłoby aby lekarz dodał do tego miasne, aby wzmocnić działanie franka i wychwycić serotonine.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez kokos7 21 lis 2013, 12:14
ladywind, jak an Ciebie działał ten lek odczułaś poprawę?

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez depresyjny 21 lis 2013, 12:36
Dobra dzieki za pomoc. Juz chwilami ja sie bardzo irytuje. Wczoraj klient mi bez zaplacenia wyszedl, a ja bylem w stanie takiego napiecia i ograniczenia funkcji poznawczych ze opisac sie tego nie da. Nie da sie ogarnac wiekszej ilosci informacji naraz.

-- 21 lis 2013, 12:42 --

Masz racje z ocd. Bo to jest wlasnie uczucie takiego niedosytu. Czasami jedzenie slodyczy pomaga. OCD wiaze sie z jadrem pollezacym prawda¿ Jak tak to tam sie chyba dopamina tworzy.

-- 21 lis 2013, 12:44 --

Dobrze ze nie mam libido bo chyba bym niewytrzymal.

-- 21 lis 2013, 12:51 --

Ale przyznasz ze prace sobie znalazlem skrajnie niekorzystna dla mojej dolegliwosci.¿ Zasanawia mnie jesz2ze czy ten kortyzol mi nie szkodzi albo metabolit klomipraminy.
depresyjny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez ladywind 21 lis 2013, 13:15
kokos84, jeszcze zbyt szybko by mówić o poprawie, ale odczułam wczoraj różnicę w obsesjach, kiedy do mirtazapiny dołrzuciłam 150mg Anafranilu.

-- 21 lis 2013, 12:18 --

depresyjny, kortyzol Ci nie szkodzi ani metaboli, szkodzi Ci Twoja NN. Poczekaj na Anafranilu i popros lekarza o dołączenie miansy np, aby wzmocnic wychwyt zwrotny serotoniny, której potrzeba Ci dużo.

Jak się leki rozkręcą, to powinny zniknać obsesje jakie Cie do tej pory męczą.

-- 21 lis 2013, 12:23 --

OCD wiaze sie z jadrem pollezacym prawda¿ Jak tak to tam sie chyba dopamina tworzy.
OCD na poziomie biologii jest dość skomplikowane, w występowaniu jej odgrywa udział nawet klkunastu genów, które determinują jej powstanie i niedobory hormonów zwłaszcza serotoniny.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez JERZY62 21 lis 2013, 13:33
ladywind nie masz zaparć po tak dużej dawce? Bo mnie to by całkiem zamurowało :smile: Dobrze że znalazłem ten środek na wypróżnienia, Frutolax działa rewelacyjnie.
♪♪♪

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Lord Kapucyn 21 lis 2013, 13:42
Wśród przyczyn OCD wymienia się-
- mutacje w obrębie genu hSERT- ludzkiego genu kodującego transporter serotoniny, genu GABBR1 (GABAb1) kodującego receptory sprzężone z białkiem G, oraz genów SLC1A1 i GRIN2B- powiązanych z glutaminianem
- nadmiar dopaminy w korze przedczołowej i niedobór serotoniny w zwojach podstawy mózgu, nieprawidłowa transmisja glutaminergiczna
- nieprawidłowości w prążkowiu
- zwiększona ilość istoty szarej w jądrach soczewkowych dwustronnych, aż do jąder ogoniastych, zmniejszona ilość istoty szarej w przednim zakręcie obręczy
- nieprawidłowości w obrębie receptorów H2, M4, NK1, NMDA i innych receptorów glutaminowych
- nadkażenie bakterami gram dodatnimi z rodzaju streptokoków/paciorkowców(PANDAS)- ta teoria ma mocne dowody;
- wtórne nadkażenie wirusem EBV(Epsteina-Barra)- kiedyś podawano to jako możliwy czynnik etiologiczny OCD, obecnie raczej depresji i zespołu chronicznego zmęczenia
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez ladywind 21 lis 2013, 13:46
Tak jak Dark Passenger napisał, to są przyczyny OCD, których jest masa.

LATEK1962, to dopiero drugi dzień brania Anfranilu, wiec narazie jeszcze nie narzekam :mrgreen: . Poźniej sie będe martwić ;)

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez kokos7 21 lis 2013, 14:04
ladywind, wyciszył chyba Ciebie ten lek

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez depresyjny 21 lis 2013, 15:23
No ja nie jestem wstanie cos sugerowac lekarzowi. Jestem tak wycofany do srodka ze sama rozumiesz. Bylem u lekarza dzisiaj. Powiedzial ze polowke moge zwiekszyc. To teraz pytanie czy czekac jeszcze jesli biore 150 mg 7 tygodni, czy juz zwiekszac¿ Poobserwuje siebie i jak bede obserwowal taki odplyw funkcji poznawczych jak to mialo miejsce wczoraj to nie bede mial wyboru.Wlasciwie mozna by zwiekszyc moze jak raz troche mi wylagodzi.

-- 21 lis 2013, 15:27 --

Taki sie czuje wycofany wsrod ludzi...nieprzyjemne to.
depresyjny

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez ladywind 21 lis 2013, 15:36
kokos84, trochę tak.

depresyjny, od kiedy jestes na dawce 150mg? Jesli niedługo, to jeszcze poczekaj może z tydzień,dwa. Dopiero jeśli nie zaskoczy spróbój 200mg.

Szkoda, że nie zasugerowałes tej miansy. Już dawno powinien był Ci coś dorzucić do anafranilu, aby wzmocnić działanie. Już mi się nawet nie chce wypowiadać co do jego osoby:/

Taki sie czuje wycofany wsrod ludzi...nieprzyjemne to.
Znam to uczucie, bo też tak miałam. Grunt że to przechodzi, kiedy leki zaczynają działać.

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez depresyjny 21 lis 2013, 16:18
Ja jestem na 150 mg rowno 7 tygodni. Wczoraj mialem jedne z gorszych objawow od roku.

-- 21 lis 2013, 16:25 --

Sam nie wiem czy mnie nie zwolnia za to, bo zwiesilo mnie na maksa,a napewno moga to zrobic jak sytuacja sie powtorzy.

-- 21 lis 2013, 18:07 --

Dobrze ze wiesz, ze biore anafranil a nie sssraje. jestem na dobrej drodze. Tylko jeszcze trzeba czasu albo sily leku.

-- 21 lis 2013, 20:42 --

No ja zwiekszylem do 185,5 mg, Pierwsze wrazenie to taka jakby ulga. Ladywind to do ilu mozna jechac w gore przy OCD¿ I czy moge brac ta jedna porcje raz dziennie¿ Pytam do ilu moge tak na wszelki wypadek.
depresyjny

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez olcha 21 lis 2013, 21:10
depresyjny, a co leczysz anafranilem? Czy jakikolwiek element choroby uległ poprawie? Bo mnie, np. o pare procent zmniejszył obsesyjne myśli, natomiast irracjonalne lęki, lęk wolnopłynący, fobia społeczna i depresja nie minęły. Ale był zbawienny w kwestii myśli obsesyjnych!
CHAD, OCD, zaburzenia osobowości
Wenlafaksyna 150 mg
Lamotrygina 100 mg
Okskarbazepina 300 mg

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez depresyjny 21 lis 2013, 21:26
Wiesz...chyba jestem jeszcze nowicjuszem. Sam anafranil co prawda biore rok, ale glownie w mniejszych dawkach i faktycznie nie pomagal do konca. Przed chwila zwiekszylem dawke i powiem ci ze jakby mi ktos ciezar ze mnie zdjal. Za wczesnie zeby oceniac, ale jak tak momentalnie cos ulzylo to mysle ze przekroczylem swoj prog.
depresyjny

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez olcha 21 lis 2013, 21:31
Ciesz się, że pomógł choc trochę, najważniejsze jest to uczucie ulgi. Wiadomo, że jeden lek nie wyeliminuje całego skomplikowanego zbioru objawów choroby.
Anafranil zaczyna działac niemal od razu! Od pierwszej tabletki, pełna nadziei, zaczęłam się czuc lepiej.
CHAD, OCD, zaburzenia osobowości
Wenlafaksyna 150 mg
Lamotrygina 100 mg
Okskarbazepina 300 mg

Sortuj wg