MIANSERYNA (Lerivon,Deprexolet,Mianserin,Miansec,Norserin)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy mianseryna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
70
62%

Nie
26
23%

Zaszkodziła
17
15%

Liczba głosów : 113

Re: Lerivon

przez miko84 26 maja 2009, 15:53
Lek ma działanie antyhistaminowe i blokuje 5-HT2, oba te czynniki zwiększają apetyt. U mnie ogromnie.
miko84

przez vanderlei 26 maja 2009, 18:15
kasia000 napisał(a):to czemu tk sie tyje po tym lerivonie?tu chodzi tylko o te żarcie?

[Dodane po edycji:]

to co ty jesz?

lerivon spowalnia metabolizm + ogromny apetyt mi przyszło 8 kg w 3 miesiace pamietam
vanderlei

przez Anna R. 26 maja 2009, 21:40
Miko, ja nie mam szczegolnego apetytu przy Lerivonie. Takie jazdy byly tylko podczas brania Mirzatenu- jadlam do uczucia mdlosci i nie potrafilam przestac :?

Mam wrazenie, ze Lerivon faktycznie spowalnia przemiane materii i do tego organizm wykorzystuje weglowodany maksymalnie.

Kasiu jem proteinki :lol:
Jajka, chude mieso (zadnej wieprzowiny),wedliny, nabial (jogurt, maslanka, odtluszczony ser bialy i mleko) ryby, podroby i okresowo warzywa (ale bez ziemniakow, burakow, kukurydzy i gotowanej marchewki), do tego siemie lniane, drozdze piwne i otreby. Pyszota :P
Heimat ist kein Ort, Heimat ist ein Gefühl
Herbert Grönemeyer

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kasia000 27 maja 2009, 08:20
TERAZ BARDZO WAŻNE DLA MNIE PYTANIE:
CZYM MOGĘ PRZYŚPIESZYC METABOLIZM?SKUTECZNIE?????
kasia000

przez Anna R. 27 maja 2009, 14:56
Najskuteczniejsze sa produkty bialkowe o niskiej zawartosci tluszczu (patrz wyzej ^)
Trzeba jadac male porcje co trzy,cztery godziny i uprawiac sport- minimum pol godziny dziennie. Skutki gwarantowane :lol:
Herbert Grönemeyer

przez miko84 27 maja 2009, 18:51
Kasiu chcesz schudnąć? Mogłabyś spróbować tzn fat burnerów, ale nie wiem czy to skuteczne i bezpieczne.
miko84

przez Anna R. 27 maja 2009, 21:18
Niezbyt bezpieczne w naszym przypadku. Depresja lub sklonnosci do niej sa jednym z przeciwkazan, jest to nawet umieszczone na ulotce. Raz probowalam i skonczylo sie drastycznym spadkiem nastroju mimo brania lekow :?

Natomiast dieta proteinowa bardzo mi sie podoba, bo dodaje sporej energii i checi do dzialania.
Herbert Grönemeyer

Re: DEPREXOLET

przez tygrys79 21 cze 2009, 11:35
Ja na początku brałem Deprexolet (1 raz w życiu) 3 razy dziennie (1 rano,1 popołudniu i 2 na wieczór)miał mnie wyciszyć i pomóc w zasypianiu.Na początku czułem się tak śpiący i zmęczony że nie byłem w stanie nic robić,musiałem się zmuszać,ciągle spałem,wyglądałem jakbym się naćpał,oczywiście dołączone mam co miesiąc inne leki a biorę już pół roku.Na początku była poprawa a teraz od jakichś 2 miesięcy jest wyraźne pogorszenie-zwiększył się znaczenie niepokój i przez większość dnia nie jestem w stanie nic zjeść a jestem pod ścisłą kontrolą lekarza,proponuje mi bym położył się na oddział psychiatryczny co jej śmieszne bo w życiu tam nie pójdę ale już nie wiem co robić...

Re: DEPREXOLET

przez RafQ 21 cze 2009, 19:57
Pierwsze dawki dosłownie ścinały mnie z nóg i ledwo mogłem doczołgać się do łóżka :D .
Po 2 dniach już było ok.Obok mirtazapiny to chyba jeden z lepszych leków na sen.Zażywałem go w połaczeniu z Efectinem 150.W tej chwili odstawiłem i zastąpiłem go mirtazapiną.Nie wiem jednak czy nie wróce do tego leku.

Pozdr.
RafQ

przez zenio 05 lip 2009, 13:26
Witam
Dłuższy czas zażywam Lerivon -obecnie 45mg. Chcę go odstawić ponieważ mam problemy z przybieraniem na wadze, jednak
zawsze kiedy próbuję go odstawić i przechodzic na cos innego zaczynaja sie problemy z spaniem, szczególnie z wcześniejszym budzeniem.Oczywiście czuje sie wtedy do "bani". Jakie macie doświadczenie przy odstawianiu Lerivonu, czy mieliście podobne problemy? Jakie inne leki u Was dobrze działają na sen?

przez kaede 05 lip 2009, 14:05
Ja odstawiałam stopniowa lerivon z dawki 90 mg na 60 mg potem 30 mg i 10 mg. Ale dodatkowo zażywałam zalaste i Pani doktor zamiast lerivonu przepisała mi doxepin 25 mg x4 dziennie. On nie powoduje tycia i ułatwia zasypianie, ma umiarkowane działanie przeciwdepresyjne i silniejsze uspokajające. Stosowałam też na bezsenność imovane ale tylko 4 tyg bo uzależnia.

przez kasia000 06 lip 2009, 22:12
zenio a odstawiasz stopniowo???

zenio a odstawiasz stopniowo???

Kurcze tak bardzo zadowolona jestem z tego lerivonu-biorę sobie rok i zapomniałam co to bezsenność,depresja-działał swietnie i działa--ale.....mam problem-strasznie pojawił sie mlekotok-piersi bolą...chyba sie załamie
kasia000

przez miko84 07 lip 2009, 07:25
To nie od Lerivonu pojawił się mlokotok, on działa dopaminergicznie. Bierzesz jeszcze jakiś SSRI?
miko84

przez kasia000 08 lip 2009, 08:02
biore seroxat jeszcze 4 lata
ale pisze na ulotkach,że moze wystapic po lerivonie nawet u mężczyzn!
kasia000

Sortuj wg