ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
135
83%

Nie
15
9%

Zaszkodził
12
7%

Liczba głosów : 162

Re: Afobam

przez kasja 22 wrz 2009, 19:36
biorę od maja bioxetin i spamilan jest dużo lepiej niż kiedyś ale są dni kiedy bez afobamu ni rusz ......średnio teraz biorę 0.25 dwa razy na tydzień. Podczas wakacji nie brałam wcale, teraz wróciłam do pracy, mnóstwo obowiązków i pełna dyspozycja.

Re: Xanax

przez marcjanna 02 paź 2009, 22:47
Ja biorę 0.5 od dwóch tygodni, dopiero od 3 dni Paromerck i czekam na efekty tego drugiego, żeby móc odstawiać Xanax. Od początku jak zaczęłam brać mam poczucie osłąbienia napięcia mięśni w lewej nodze...Może być od tego? W skutkach ubocznych o tym pisali

przez fobia 02 paź 2009, 23:14
zgadzam sie z bliksa- ja tez czuje sie lepiej jak mam go przy sobie, staram sie nie naduzywac bo silnie uzaleznia, ale pomaga sam fakt ,ze jest i w razie czego pomaga jak diabli :twisted: hahaha

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bliksa 03 paź 2009, 10:11
dokładnie Fobia, ja też staram sie go nie nadużywać, ale czasami jak wiem, ze mam jakąś ważną "misję" w ciągu dnia to łykam profilaktycznie :smile:
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

przez maxi171 03 paź 2009, 20:02
Witam bralem wczesniej afoban (ktory z tego co wiem jest dorazny), poprosilem swoja lekarz o zmiane na cos co bedzie dzialac od rana do wieczora caly dzien. Przepisala mi xanax ale z tego co czytam to tez jest dorazny czyli na chwile ?? (dodam ze mam go brac o 18 i niby dcaly dzien bedzie git) Zostalem oszukany przez pania lekarz??
Życie niemal na pewno ma sens.
Albercik

przez bliksa 03 paź 2009, 20:20
bierzesz xanax czy xanax SR?
Przyjaciel forum

przez maxi171 03 paź 2009, 21:24
wlasciwie nie biore niczego, znaczy niczego na nerwa mam przepisane kupilem ale szczerze toboje sie jak to zadziala i nie wzialem ani jednej tablety a to jest xanax zwykly chyba o,25mg
Albercik

przez bliksa 04 paź 2009, 15:17
SR sie bierze doraźnie, czyli profilaktycznie, jak wiesz, ze masz coś waznego do załatwienia w ciągu dnia a jest to ponad Twoje siły, lub też gdy Cie juz dopadnie to w ciągu godzinki od zażycia powinno przejść. Zwykły xanax z tego co tu czytałam, mozna łykać codziennie, niektórzy lekarze przepisują go też na sen. nie wiem czy to dobry pomysł bo ja po nim jestem strasznie nakręcona, ale ja biorę SR a moze zwykły działa inaczej. tak czy tak obydwa mogą uzależniać, wiec uważaj ;)
Przyjaciel forum

przez maxi171 04 paź 2009, 16:26
Damy rade, Afoban tez uzaleznia a wciagalem po 2 dziennie przez 2 miesiace i nie bylo problemu z odstawka. Tak jak pisalem wczesniej mam go brac o 18:00 i niby nastepny dzien ma dzialac cos mi sie wierzyc nie chce ale sprubuje dzisiaj wziac i zobaczymy co bedzie jutro. Podziele sie refleksjami
Albercik

przez magdalenabmw 04 paź 2009, 17:42
Bliksa ja Xanax bralam SR 0,5 mg dwa razy dziennie przez miesiąc. Odstwilam z dnia na dzien bo mi sie skonczyl. bez skutkow odstawiennych. Teraz tez sie po niego wybieram do lekarza, ale na mnie brany doraznie lepiej dziala niz na stale. Mozna brac na codzien czyli na stałe i SR i zwykly, SR rozni sie tym od zwyklego ze dluzej dziala i tyle.

Maksi- 0,25 mg to jest tak malutka dawka Xanaxu ze niewiem czy WOGOLE ją odczujesz. Ja 1 mg dziennie praktycznie nie czulam.
Acha, i jak lekarz Ci przepisal to bierz to, no chyba ze masz doktorat z psychiatrii i znasz sie lepiej od lekarza???

p.s. Maxi zapraszamy do Szczecina na spotkanie :)

I faktycznie, Xanax uzaleznia -ale brany kilka lat, a nie dwa miesiące ! ludzie !

[Dodane po edycji:]

Acha, i mi tak samo jak Wam pomaga sama mysl ze mam go w torebce :)
Dla mnie lek na 6+, dorażnie.
magdalenabmw

przez maxi171 04 paź 2009, 18:00
No wlasnie sie martwie czy to nie za slabe ale sie okaze wlasnie przyjalem dawke zobaczymy co dalej. Afoban w tej samej dawce byl hmm... lekko nie skuteczny. No z psychologia to nie wiele mam zwiazane ale na noc zeby dzialal na nastepny dzien to juz brzmi "dziwnie" jeszcze w tej dawce:/ pozyjemy zobaczymy, jak bedzie slabe to wciagne 0,5 jutro:)
Albercik

przez magdalenabmw 04 paź 2009, 18:23
No dokladnie 0,25 to strasznie malo. Moze skonsultuj sie z lekarzem, moze karze brac wiecej. A masz jakis lek główny czy Xanax to jedyne co masz? Bo wiem, on raczej nie leczy, jedynie tłumi objawy, zreszta jak wiekszosc lekow. Ja go bralam jako wspomagacz do asertinu (asentra) i clonazepamum.
magdalenabmw

przez maxi171 04 paź 2009, 18:49
Tylko to mam. A do tego dochodzi lek na nadcisnienie ktore niby wzielo sie od nerwicy:| Jak pislalem wczesniej mialem afobana doraznie ale takie branie jak sie cos dzieje to nie dla mnie bo zamin zacznie dzialac to lochocho... dlatego porprosilem o cos co bedzie dzialac od rana do wieczora i tak dostalem xanax 0,25.
Albercik

przez fobia 05 paź 2009, 23:08
ja tez bralam 0,25 -pomaga, chociaz im dluzej biore tym slabiej dziala, ale dziala. kiedys jak wzielam 2 tabletki na raz to doslownie zasypialam na stojaco- a bylam w pacy wiec przezywalam meki zeby sie jakos trzymac

Sortuj wg