BROMAZEPAM (Sedam,Lexotan,Lectopam,Lexilium,Rekotnil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy bromazepam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
17
81%

Nie
2
10%

Zaszkodził
2
10%

Liczba głosów : 21

przez buubi 16 cze 2015, 14:23
Kalebx3 napisał(a):
po prostu masakra

a jak u Ciebie sie ta masakra objawia , tzn ta odstawka benzo ?

Po sedamie tak jak pisałem wyżej: w dzień senność, w nocy 2-3 godz. spania potem kotłowanie się, terepanie, niepokój, deprecha, myśli samobójcze, powrót bóli somatycznych ( u mnie kręgosłup i brzuch) - ogólnie nie nadawałem się do niczego, z łóżka się nie mogłem poderwać żeby się wykąpać nawet

Teraz gdy odkładam tranxene (też benzo tylko słabsze) to niepokój, osłabienie, znowu objawy somatyczne, splątanie - ale jakoś sobie radzę: na noc biorę Trittico i ładnie śpię, a od 3 miesięcy biorę wenlofaxynę antydepresant co poprawiło mi sporo psyche

przez Lu_80 16 cze 2015, 14:32
Jestem na 2mg Zomiren przy wdrażaniu Esci SSRI. Też się boję uzależnienia..
Lexapro /Escitalopram/ - 10 mg

przez Kalebx3 16 cze 2015, 14:34
buubi,
to co ja mam zrobić jak codziennie jak tylko otworzę oczy napieeer-dala mnie lęk ?
biorę 0,8 mg lorafenu i puszcza ,,, do połódnia , w lepsze dni do wieczora ,,, kuuuuur-wa maaaać !!!
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez buubi 16 cze 2015, 14:38
Kalebx3 napisał(a):buubi,
to co ja mam zrobić jak codziennie jak tylko otworzę oczy napieeer-dala mnie lęk ?
biorę 0,8 mg lorafenu i puszcza ,,, do połódnia , w lepsze dni do wieczora ,,, kuuuuur-wa maaaać !!!

Mi na lęk pomogła wenlafaksyna - antydepresant. Tyle że zaczęła działać po miesiącu od startu, a po trzech jest naprawdę dobrze. Benzo długofalowo nie wolno brać, daje tylko ułudę poprawy, za to uzależnia, więc trzeba to odstawić a wtedy potrafi sprawić iż czujesz się gorzej niż na początku. Jest dobre doraźnie albo jako start dłuższej terapii antydepresantami lub neuroleptykami.

Na noc mam trittico które biorę i kładzie mnie na całą noc

przez Kalebx3 16 cze 2015, 14:41
buubi,
masz świętą rację ,,, tylko ja juz naprawde dorażnie 14 miesięcy prawie dzień zasuwam ten syf . teraz pytanie , czy nerwica lękowa tak silna , czy to juz objawy odstawienne .
Niedługo spróbuje na Afobazolu zupełnie zrezygnować z benzo .

przez slow_down 16 cze 2015, 20:23
Sedam to najgorsze benzo jakie brałem. Ostatnio wpadłem w ciąg alprazolamu i pomogl mi w odstawce akineton.
slow_down

przez horr 19 sty 2016, 16:32
Ponad tydzień temu odstawiłem Sedam (po kilku miesiącach brania 24mg dziennie). Przez kilka dni miałem straszną depresję i ataki lęku. Psychicznie jest obecnie lepiej, ale fizycznie ciągle masakra: ospałość, potliwość, dreszcze, dzwonienie w uszach etc. Jest szansa, że to wkrótce przejdzie, czy powinienem już rozważyć wizytę lekarską?

A może jest coś (bez recepty) czym mógłbym złagodzić ten stan?

przez buszujacywtrawie 20 sty 2016, 10:37
horr napisał(a):Ponad tydzień temu odstawiłem Sedam (po kilku miesiącach brania 24mg dziennie). Przez kilka dni miałem straszną depresję i ataki lęku. Psychicznie jest obecnie lepiej, ale fizycznie ciągle masakra: ospałość, potliwość, dreszcze, dzwonienie w uszach etc. Jest szansa, że to wkrótce przejdzie, czy powinienem już rozważyć wizytę lekarską?

A może jest coś (bez recepty) czym mógłbym złagodzić ten stan?

Bez recepty to raczej nic :( Ja bym poszedł na Twoim miejscu do lekarza.

przez achino 21 sty 2016, 23:20
Czyli ile, 4 tabletki 6 mg na dobę? To dość dużo. Ja bym pojechał na SOR.
Fevarin 100, Trittico 15 mg (okruszek), Alpragen 0,5
Zolpidem, Phenibut
(to jest tragedia ! jeszcze po łbie mu chodzą GBL , kodeiny i inne odrdzewiacze ! Szok !Wóda go za mało niszczy. )

przez horr 22 sty 2016, 10:22
achino napisał(a):Czyli ile, 4 tabletki 6 mg na dobę? To dość dużo. Ja bym pojechał na SOR.

Tak, cztery tabletki, jednorazowo rano. Interwencja chyba nie będzie konieczna, czuję się znacznie lepiej. Problem tylko taki, że nie umiem sobie wyobrazić, bym nie miał do tabletek wrócić. Wiele rzeczy, tych przykrych, które przytrafiły mi się podczas brania, nie miało dla mnie wielkiego znaczenia - byłem spokojny, racjonalny i naprawdę silny psychicznie. Obecnie - już bez tabletek - wraca do mnie ciężar emocjonalny tamtych zdarzeń i przeżywam je na nowo, zadręczam się jakby dopiero co się wydarzyły. Jest to tak nie do zniesienia, że pierwsza myśl to: muszę wrócić do Sedamu.

przez Kalebx3 22 sty 2016, 15:08
Jest to tak nie do zniesienia, że pierwsza myśl to: muszę wrócić do Sedamu.

przykre ,,, spróbuj złagodzic te objawy carbamazepiną . Mi to trochę pomaga , jak schodzi ze mnie benzo .

przez horr 26 sty 2016, 22:00
Mały update co do mojego stanu. Ostatnie dwa dni czułem się już zupełnie dobrze, jakbym nigdy nie brał. A dziś wstałem po baaardzo długim śnie, zalany potem, i znowu dreszcze, otępienie, cały zestaw. Czy fakt, że przez dwa dni było dobrze to dobry znak, czy może się to tak ciągnąć jeszcze przez długi czas: raz w porządku, a potem nawroty - i tak w koło Macieju?

przez achino 26 sty 2016, 22:58
Masz nerwice lekowa, wiec będzie tak cały czas.
Fevarin 100, Trittico 15 mg (okruszek), Alpragen 0,5
Zolpidem, Phenibut
(to jest tragedia ! jeszcze po łbie mu chodzą GBL , kodeiny i inne odrdzewiacze ! Szok !Wóda go za mało niszczy. )

przez Kot_ 01 mar 2016, 00:27
Dziś spróbowałem pierwszy raz broma w dawce 6 mg i chyba ma bardziej nasenny profil. Jednak klon mi najbardziej pasuje, brak senności i działanie prospołeczne, aż do ludzi lgnę. Alpra też mi nie podchodzi zbytnio.
W ogóle trafiłem na jakąś benzofobke dzisiaj. Nie chciała przepisać ani klona ani alpry, ale broma przepisała. A nie widzę żeby ten brom był jakiś łagodniejszy.

-- 01 mar 2016, 01:19 --

Dobra, minęło kilka godz. od przyjęcia dawki broma i mogę śmiało stwierdzić, że jest dużo lepszy od alprazolamu, oczywiscie w mojej subiektywnej opinii.
U mnie ranking najlepiej działających benzo wyglada tak: Klonazepam -> bromazepam -> daleko za nimi alprazolam. Tranxeny nie licze nawet bo chyba bym musiał zjeść tego ze dwa opakowania aby coś poczuć: > Rolki kiedyś jadlem, ale nie pamietam juz ich działania. Reszty nie próbowałem. Aha jeszcze zolpa próbowałem, ale to już inny profil dzialania.

-- 01 mar 2016, 01:23 --

PS jeszcze lorazepam mnie ciekawi, posmakowałbym :)
Kot_

Sortuj wg