MOKLOBEMID (Aurorix,Mobemid,Mocloxil,Moklar)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy moklobemid pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
21
42%

Nie
20
40%

Zaszkodził
9
18%

Liczba głosów : 50

przez marti27 01 gru 2015, 20:44
wiem, ze nie powinnam, ale ma ktos moze na zbyciu opakowanie Aurorixu? Moj psychiatra jest na urlopie do swiat, mialam plan isc do niego w przyszlym tygodniu. NIe chce isc do kogos nowego i musiec opowiadac od nowa cala historie :(

przez białystorczyk 02 gru 2015, 19:33
Witam
Właśnie dostałam od lekarza Moklar.
Aktualnie biorę Xetanor (paroksetynę) od ponad roku, lecz poprosiłam lekarza o zmianę leku ze względu na tycie, problemy z cerą i ciągłą ospałość i zmęczenie.
Od jutra przez następne dwa tygodnie mam brać po pół tabletki Xetanoru a w weekendy w ogóle i po tym czasie zacząć łykać Moklar (1 tabl.).
Obawiam się, że w trakcie odstawiania paro i przejścia na nowy lek nie będę w stanie funkcjonować. Próbowałam pół roku temu odstawić Xetanor i czułam się jak pijana (bóle zawroty głowy, prądy przeszywające ciało, dreszcze) no i powrót depresji.
Boję się, że znów sie to powtórzy, a tu święta idą...

przez coccinella 02 gru 2015, 20:55
białystorczyk napisał(a):Witam
Właśnie dostałam od lekarza Moklar.
Aktualnie biorę Xetanor (paroksetynę) od ponad roku, lecz poprosiłam lekarza o zmianę leku ze względu na tycie, problemy z cerą i ciągłą ospałość i zmęczenie.
Od jutra przez następne dwa tygodnie mam brać po pół tabletki Xetanoru a w weekendy w ogóle i po tym czasie zacząć łykać Moklar (1 tabl.).
Obawiam się, że w trakcie odstawiania paro i przejścia na nowy lek nie będę w stanie funkcjonować. Próbowałam pół roku temu odstawić Xetanor i czułam się jak pijana (bóle zawroty głowy, prądy przeszywające ciało, dreszcze) no i powrót depresji.
Boję się, że znów sie to powtórzy, a tu święta idą...

Spróbuj odstawiać lek bardzo stopniowo, podziel sobie na ćwiartki. Odstawienie zajmie Ci dłużej, ale może dzięki temu będzie łatwiej.
Nie chce mi się.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez xsydney 09 gru 2015, 21:45
marti27 napisał(a):wiem, ze nie powinnam, ale ma ktos moze na zbyciu opakowanie Aurorixu? Moj psychiatra jest na urlopie do swiat, mialam plan isc do niego w przyszlym tygodniu. NIe chce isc do kogos nowego i musiec opowiadac od nowa cala historie :(

priv

przez coccinella 17 gru 2015, 22:39
17 dzien na Moklobemidzie, 300 mg (rano 150 i po poludniu 150) i nie czuję nic. Kompletnie.

-- 28 gru 2015, 22:55 --

ponad miesiac na Moklo i nadal nic :(:(
Nie chce mi się.

przez marti27 28 gru 2015, 23:31
pewnie juz nie zaskoczy...

przez Adriana83 09 sty 2016, 11:08
Dołączam teraz i ja do tego wątku.Biore >>Mobemid<< od wczoraj 1x dziennie.
Mam tylko pytanie... wiem że nie można go łączyc z przeciwbolowymi tabletkami, ale ja mam okropna migrene, niedobrze mi. Czy nawet połówka Apapu moglaby w tej sytuacji zaszkodzić ?? :( :cry: :?

przez deoodeoo 30 sty 2016, 15:45
witam wale 60 paro ile moge maksymalnie moklo przy tym walbnac ?

przez Dark Knight 01 lut 2016, 16:42
Ma ktos moklo ?? Skonczyloo mi sie a wizyta dopiero za miesia pisac priv

-- 01 lut 2016, 16:44 --

Ma ktos moklo ?? Skonczyloo mi sie a wizyta dopiero za miesia pisac priv

przez warning 10 lut 2016, 03:40
Adriana83: jak oceniasz moklobemid po tych kliku tygodniach?

przez Adriana83 14 lut 2016, 12:13
warning napisał(a):Adriana83: jak oceniasz moklobemid po tych kliku tygodniach?

Biore go już ponad miesiąc, częsciowo nerwica jak i depresja minęły..ale tylko częsciowo.Psychiatra mówi, że bedzie dobrze, bo Mobemid sie diopiero "rozkręca", jak to ujął.
Zniknęly lęki. Wrócily niektore nerwobóle.Ale jest plus że jak np kłuje serce to ja sie tym nie przejmuje :) a wczesniej z tego powodu nawet z domu nie wychodzilam, panikowałam. :P
Zniknęła płaczliwośc. :) Juz mi sie nie chce plakać :) częsciej wychodze w domu choc to jeszcze nie jest to co chcialabym:P że wychodze z domu na pełnym luzie.
:D

przez on23 17 lut 2016, 02:20
Witam biorę od 12 dni Mobemid w dawce 2 x 150mg wspomagamy się od czasu do czasu benzo
Narazie nie widzę żadnej poprawy jeśli chodzi o depresję wiem też że za krótki czas pewnie biorę.
Moje pytanie brzmi czy mogę podnieść dawkowanie do 2 x 300mg ?

Czekam na odpowiedź
Chciałem Ci powiedzieć tyle o tęsknocie o samotności o wspomnień potopie. O tym wszystkim czego mi brakuje i o pustce którą teraz czuje

przez Vengence 17 lut 2016, 02:38
on23 napisał(a):Witam biorę od 12 dni Mobemid w dawce 2 x 150mg wspomagamy się od czasu do czasu benzo
Narazie nie widzę żadnej poprawy jeśli chodzi o depresję wiem też że za krótki czas pewnie biorę.
Moje pytanie brzmi czy mogę podnieść dawkowanie do 2 x 300mg ?

Czekam na odpowiedź
/cenzura/ z takimi pytaniami to do lekarza, ludzie z forum cię prowadzą w leczeniu??, tak możesz podnieść nawet do 900 mg. :pirate:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez on23 17 lut 2016, 08:59
Raczej chodziło mi czy nie będzie to jakaś za dużo dawka i miały być sugestie jak bbym miał okazję się teraz spytać lekarzy,a na pewno bym to zrobić. Na wizycie tylko wspomniała że będzie trzeba podwyższyć dawkę jeśli coś nie zadziała
Chciałem Ci powiedzieć tyle o tęsknocie o samotności o wspomnień potopie. O tym wszystkim czego mi brakuje i o pustce którą teraz czuje

Sortuj wg