CHLORPROTIKSEN (Chlorprothixen Zentiva)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy chlorprotiksen pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
35
59%

Nie
12
20%

Zaszkodził
12
20%

Liczba głosów : 59

przez exodus! 15 gru 2014, 19:20
joaszy, no pewnie nie wolno się poddawać, odganiaj złe myśli i będzie wszystko OK! pzdr.
exodus!

przez my_name 15 gru 2014, 22:51
joaszy napisał(a):Też ma ktoś tak, że Chlor nie pomaga w zasypianiu, tylko rano trudno się obudzić? Mam tak przy 15mg. Biorę juz na 3h przed snem w nadziei, że pomoże mi zasnąć, ale nic to nie daje... Nie czuję żadne senności. Leżę godzinami i czekam na sen. Za to rano nie jestem w stanie się wybudzić.
Biorę to od tygodnia i mam podobnie. Dostałam 15 mg (ewentualnie 30 mg jak tyle nie pomoże) na lepsze spanie. Za pierwszym razem mnie uśpił i na następny dzień byłam przymulona. Potem spróbowałam pół tabletki i nic nie poczułam. Wróciłam więc do całej, a wczoraj nawet dwie tabletki łyknęłam, ale już mnie nie usypia. Za to rano miałam problem, żeby się zwlec z łóżka, chociaż już od dawna nie spałam, tylko jakaś zdechła byłam. Zastanawiam się, czy to nie kwestia zmiany antydepa, który od razu zaczęłam brać w sporej dawce - może się za bardzo ożywiłam przez to:) I nie wiem co teraz. Może by spróbować brać to o jeszcze wcześniejszej porze?

przez agusiaww 17 gru 2014, 12:21
my_name, to moze zamienic na inny?
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez my_name 19 gru 2014, 22:44
Chyba tak zrobię, bo nie podoba mi się ten lek. Nawet nie śpię po nim dobrze i mam jakieś dziwne jazdy jak się budzę w ciągu nocy. Muszę tylko przetrwać do następnej wizyty u lekarza :(

przez slow_down 20 gru 2014, 21:30
Mnie ten lek bardzo leży. 25mg i śpi się fajnie, a do tego pomaga na rzyganie z nerwów ;)
slow_down

przez agusiaww 21 gru 2014, 21:23
slow_down, dobrze wiedziec :mrgreen:

przez my_name 25 gru 2014, 02:35
Już lepiej jest, mogę to łykać. Te początkowe atrakcje były pewnie związanie z połączeniem chlorprotiksenu z wenlą, która początkowo bardzo mnie pobudziła. Z perspektywy czasu to całkiem fajna przygoda była - np. budziłam się i wydawało mi się, że coś lata po pokoju albo ktoś po nim łazi chociaż nikogo nie było:)

przez exodus! 30 gru 2014, 10:47
trochę ochów i achów :D, lek jest rewelacyjny, bardzo dobrze mi służy (2-2-2)90mg jestem spokojny, bardzo dobrze śpię, poprawił moje życie sexualne a łykam też paro (a wiadomo :P), wyciąga z błędu alkoholowego (w sumie po to łykam), niezrównany uspokajacz - odstawiłem nikotynę, aż tak silnie się czuje :yeah:
exodus!

przez joaszka 30 gru 2014, 14:10
Świetnie to słyszeć, exodus! :great:
joaszka

przez agusiaww 30 gru 2014, 22:29
exodus!, mi on dziala super na sen, zasypiam naturalnie i spie dobrze...rano sie budze wypoczeta.

przez exodus! 31 gru 2014, 10:34
sen twardy, nieprzerwany, wiele zależy od tego jak śpimy polecam wszystkim, świetny lek!
exodus!

przez slow_down 31 gru 2014, 12:51
Też dobrze na nim śpię. Nie wybudzam się w ogóle. Biorę 25mg. Ale już 50mg działa na mnie depresyjnie na drugi dzień.
slow_down

przez exodus! 31 gru 2014, 14:31
slow_down napisał(a): Ale już 50mg działa na mnie depresyjnie na drugi dzień.
mnie to spory czas muliło przy (90mg od początku później krótko 105mg ale to było za dużo) a byłem praktycznie nie dożycia, z pełną świadomością potwierdzam bo nie zaburza, lek zadziałał na mnie prawidłowo, z czego jestem zadowolony, taki mały pozytywny aspekt z moim życiu, ale takie małe też są bardzo ważne. pozdrawiam
exodus!

przez Petek 31 gru 2014, 21:55
Tak chlor to bardzo dobry lek nie powiem ale na mój organizm działa destrukcyjnie.
Pusta przestrzeń przypomni ci o błedach
Chciałeś ognia to z piekła ogień cie dosiega

Sortuj wg