ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez lunatic 05 lut 2014, 20:51
Gradrec napisał(a):Lunatic nie ma Cie cos od kiedy odstawiles leki. Co tam jak tam panie :o Jak trzeci dzien bez lekow?

nie będę ściemniał, nie jest dobrze

przez Gradrec 05 lut 2014, 20:53
No, to akurat kazdy, nawet Ty, wiedzial ze tak bedzie. Ale co dokladnie czujesz?

przez lunatic 05 lut 2014, 20:57
lunatic napisał(a):
JużTuByłem napisał(a):Tak lunatic ,ale co jeśli czuje się dobrze ,naprawdę przez większość czasu odczuwam radośc,satysfakcje ze swojego życia...Oczywiście pojawia się czasami gniew złość ,ale niema lęków.

Tzn ze w tym momencie działają chyba dobrze i nie przerzucają ze skrajności w skrajność, z nadwrażliwości do dużego zobojętnienia

Albo to tylko pozory, ponieważ radośc, satysfakcja może wynikać z tego ze leki odcięły Cię od tego wszystkiego dziadostwa które działało na Ciebie negatywnie. Jeżeli odstawisz leki i dalej stwierdzisz ze tak się czujesz to będzie znaczyło, że nie były to pozory tylko prawdziwa rzeczywistość. Po wielu latach odstawiłem leki i to co dawniej sprawiało ból wróciło jak bumerang, chociaż moge sie mylic bo to mogą byc tylko efekty odstawienne jeszcze które mogą dawać identyczne objawy jak choroba, więcej będę wiedział za 2-3 tygodnie

-- 05 lut 2014, 19:58 --

Gradrec,
jest za krótki czas zebym powiedział coś konkretnego a nie chce się dodatkowo nakręcac negatywnie

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez elmopl79 05 lut 2014, 21:01
Lunatic
Dzielny chlopczyk....:)

przez Ellora 05 lut 2014, 21:02
Ukłony dla silnego charakteru :uklon:

przez lunatic 05 lut 2014, 21:03
najkrócej mówiąc-energia chyba wróciła do poziomu normalnego (nie jest obnizona jak po SSRI ani jakoś sztucznie za wysoka jak po aktywizatorach), ale wrócił tez smutek, żal i przygnębienie, czego nie czułem przez ostatnie 2 lata

-- 05 lut 2014, 20:04 --

tak sie zastanawiam czy nie napisac bloga o swoich spostrzezeniach dotyczacych tego całego pokręconego leczenia i nie tylko ale nie wiem czy by to ktos w ogole czytał

przez Ellora 05 lut 2014, 21:11
Myślę że napewno ktoś by się skusił..jest wielu ludzi z takimi problemami

przez Luki_Nerwusik 05 lut 2014, 21:12
lunatic
Masz jakiś kontakt z lekarzem, który wie o odstawieniu leków przez Ciebie? Kontroluje ktoś to, czy wszystko robisz na własną rękę?

Sam mam ochotę zasugerować lekarce odstawianie paro, ale stopniowo. Chcę zobaczyć, jak będę ciągnął bez leków. Jakoś dałeś mi impuls do takiego działania. Wizyte u doc mam za tydzień i tak mnie korci zejść z leków.
Luki_Nerwusik

przez elmopl79 05 lut 2014, 21:14
Lunatic
Pewnie,ze by ludzie czytali...dobry pomyśl,bo moglbys "wyrzucić" z siebie,to co najbardziej namueszalo w Twoim zyciu-leki.Ba najbardziej na nich skupiles swoja uwagę i swoja energie :nono:

przez lunatic 05 lut 2014, 21:15
Luki_Nerwusik,
a jak sobie wyobrażasz kontrolę lekarza przy odstawieniu leków? zeby mowic o jakiejs kontroli to musiałbym byc na oddziale tak jak kiedys, w innym przypadku nie ma mowy o jakiejkolwiek kontroli czegokolwiek

przez elmopl79 05 lut 2014, 21:16
Luki
A jak dlugo bierzesz leki?Nie ma co schodzic zbyt wcześnie....

przez Luki_Nerwusik 05 lut 2014, 21:17
A nie było możliwość zrobić tego na oddziale? Nie prosiłeś o to lekarza?
Luki_Nerwusik

przez lunatic 05 lut 2014, 21:17
ok, musze to jeszcze skonsultowac, ale jakbym sie zdecydowal to zapraszam na pierwszy rozdział pt. "Niedźwiedź polarny w tropikach", dziś przez moją głowę przeleciało więcej myśli niz przez ostatnie dwa lata i akurat treść takiego rozdziału ułożyłem w myślach w kilka minut

-- 05 lut 2014, 20:19 --

Luki_Nerwusik,
na pewno by była, ale nie wyobrazam sobie reakcji w domu na moje kolejne jak to określili kiedyś "wakacje" w szpitalu

przez Luki_Nerwusik 05 lut 2014, 21:19
elmopl79 napisał(a):Luki
A jak dlugo bierzesz leki?Nie ma co schodzic zbyt wcześnie....

4 miesiące będzie jak zacząłem je ćpać. Lekarka mówiła, że min. 6 m-cy będzie trwało leczenie. Ale i tak zanim zejdę do 0 to z 2 miechy miną.
Luki_Nerwusik

Sortuj wg