Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez nerwa 17 lut 2014, 02:15
92znerwicowana, ehhh, tez nie wiem jak to zatrzymac.
Bo takie zwyczajne racjonalizowanie chyba na niewiele sie tu zdaje :-/
Mi kolega pare dni temu powiedzial, ze on ma takie podejscie... ze po prostu co ma byc to bedzie, ze na pewne rzeczy nie mamy wplywu (jak jakies wypadki czy nagle rzeczy), wiec po prostu nie ma co o tym myslec i sie zamartwiac bo to myslenie nic nie zmieni.
No wlasnie, tylko to wszystko nie zmienia faktu, ze sie boimy tak czy siak :-/

No jedno jest pewne- wszystkie te reakcje ktore masz, pasują jak ulał do reakcji na stres. Dodatkowo masz ciagle takie myslenie, wiec to jest dość jasne, ze to tylko psychika.
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez księżniczka 17 lut 2014, 02:18
znerwicowana ;) mam tez tak :((( i klucie brzuszka jak w dole biodrowym od dlugego czasu, to dla mnie rak :(((
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez myszka1984 17 lut 2014, 09:27
co do zdrowego odżywiania to mogę wam z czystym sumieniem polecić codziennie 2łyżki oleju lnianego ( działa cudownie na jelita), łyżeczka ostropesu zmielonego - popijając wodą, ja rano zawsze piję zielona herbate, a kawe zamieniłam na zbożową + kozie mleko + łyżeczka ksylitolu. Naprawde polecam, poczytajcie sobie o tym. Tez kiedyś miałam problem z jelitami - dokładnie taki jak wy opisujecie plus luźne stolce z rana...

A i zrezygnujcie z kurczaków - chyba że swoje!! a jeżeli ze sklepu to Już lepiej indyka - kurczaki są faszerowane najwięcej chemią, antybiotykami i hormonami a to podobno najgorsze... pozdrawiam :)

Jeżeli macie jakies zdrowe nawyki to piszcie :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez księżniczka 17 lut 2014, 09:49
kurczaki??? a wszedzie odradzają czrewone męso.... zostaja rybki :d

Ja na AXN ogladalam ostatnio o zdrowym jedzeniu :) I Pan robił takie danie :
RYŻ ugotować i wyjac zgrnk i przyprawić kurkumą.
A co do mieśa własna marynata : Tymianek i Rozmaryn olej , pieprz sól i troche papryki w proszku
zalac tym czymś^miąsko ( kurczaka) i na 30 min odstawic
Potem podsmazyc na patelni i jak zostanie ta "marynata" to na niej papryke surowa obsmazyc :D pycha było i w brzuchu nie bylo rewolucji :D
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez marta80 17 lut 2014, 10:43
witajcie

myszka ostropest zajdam...dodaje sobie go do obiadu jest bardzo zdrowy i swietnie regeneruje watrobe....a co to jest ten ksylitol??
ja pilam dlugo siemie lniane i byly efekty....nie jets moze dobre ale trzeba sie przyzwyczaic.....

jak dzis u was??mnie swedzi cialo...wykoncze sie....((((:a powiedzcie czy drapiecie sie po glowie twarzy tak odruchowo??siedze i nagle sie lapie na tym ze sie drpie jak psychol....hahah....albo szczekoscisk..zaciskam szczeke...odruchowo...niby tez to objaw nerwicy..gdzies czytalam...Boszee tyle tego jzu nie mam sillllllllllllllllllll(((:

przez nerwa 17 lut 2014, 11:42
Ja po glowie i twarzy nie, ale po nogach to drapalam sie bez opamiętania.
A z tą szczęką to tez coś mam - co prawda w dzien chyba nie, ale wiem, ze w nocy na bank zaciskam zęby bezwiednie. A raz obudzilam sie rano z zacisnietmi piesciami! :)))))

-- 17 lut 2014, 11:40 --

Kurde no! obiecalam sobie juz dzisiaj jak najmniej myslec o chorobach i tych bólach.
A tu czytam sobie pudelka i tam tekst, ze jakas dziewczyne zaczal brzuch mocno bolec i zaraz zemdlala. Karetka ją zabrala i okazalo sie, że pękła jej torbiel :( I zagrozenie zycia od razu i operacja oczywiscie.
I juz schizuje, ze moze tez mam te bole od torbieli, i co jak pęknie? ja dodatkowo sama mieszkam wiec zemdleje i w ogole nikt mnie nie znajdzie.
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez myszka1984 17 lut 2014, 14:09
ksylitol jest bardzo zdowy, jest to cukier z brzozy. Ja używam go do wszystkiegowyglada jak cukier, no może jest bardziej biały, ale co do słodkości to tez prawie idento, niestety cena 38zł za kg. I tylko z firmy AKA, bo inne sa podrabiane i produkowane z kukurydzy gmo ,,brrr...

Uzywajcie tez pasty do zębów bez fluoru - jest on rakotwórczy!!! Z ziaji jest pasta bardzo fajna, właśnie bez fluoru, ja jej używam od pewnego czasu i jestem zadowolona bardzo..

marta80, ja się drapie, jest to moja udreka, swędzi mnie czoło, nogi, i brzuch ... :bezradny:

przez Ellwe 17 lut 2014, 14:13
kurczaki??? a wszedzie odradzają czrewone męso.... zostaja rybki :d

Podobno ryby też niezbyt, mają dużo metali ciężkich, ze względu na zanieczyszczone wody:D

Trzeba sie na warzywa przerzucić ;) Chyba, że jakiegoś pstrąga z czystego, górskiego strumienia:D

-- 17 lut 2014, 18:32 --

http://ksesi.wsiz.rzeszow.pl/calc/indexx1_pol.html dziewczyny, moje szaleństwo osiągnęło apogeum:) znalazłam sobie zabawę :evil:
I was looking for a breath of a life
A little touch of heavenly light
But all the choirs in my head sang, no oh oh oh

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez scooby 17 lut 2014, 19:07
Dziewczyny pomocy!!!
Boli mnie strasznie pod żuchwą przy dotyku ;((( CO to może być?

przez AddictGirl21 17 lut 2014, 19:12
scooby, Szczerze nie mam pojęcia cóż to może być. Może od zęba a może jakiś nerwoból. Spokojnie, z pewnością to nic poważnego.
...and I will pay for my sanity...<Efevelon 75mg, Perazin 200mg>

przez scooby 17 lut 2014, 19:26
Boli mnie tu gdzie dotykam. Co to może być ? Już się naczytałam, że ból w tym miejscu powoduje rak ślinianki...
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

przez AddictGirl21 17 lut 2014, 19:36
scooby, Kochanie, nie denerwuj się to z pewnością nie jest rak. Nie nakręcaj się. Odczekaj, jeżeli po paru dniach nie przejdzie, skonsultuj się z lekarzem. Moim skromnym zdaniem może to być zwykłe zapalenie węzłów chłonnych spowodowane lekkim nadziębieniem...
...and I will pay for my sanity...<Efevelon 75mg, Perazin 200mg>

przez scooby 17 lut 2014, 19:40
Wczoraj dostałam opryszczkę wargową, myślicie, że to może być od tego ?

przez marta80 17 lut 2014, 19:43
ja mam czesto opryszczke wargowa...wynika to tez oslabienia organizmu...a nasza nerwica oslabia nam go na maxa....moze cie przewialo...dlatego cie boli pod zuchwa,,,?

Sortuj wg