Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez jovana80 16 maja 2013, 11:45
Anka ciesz się, ze tak szybko się załapałaś, czekałaś tylko dzień, a jeraha na przykład musi czekać cały tydzień. Szybko minie i doskonale znam te uczucia, dla mnie osoby czytającej z boku jest jasne, ze nic tam nie masz. Ja też dziś staram sie na spokojnie, obadałam się racjonalnie myśląc i mam tak jak mówisz Anka, w obu piersiach takie same bruzdy i nierówności, węzły sa ledwo wyczuwalne, dopiero jak pogrzebię mocno, bólu żadnego nie czuję przy macaniu piersi, na usg pójdę, ale nie specjalnie przyspieszone, bo w sumie nie mam powodów, musze zachowywać się i nauczyć żyć jak normalny człowiek. Wizytę u ginekologa planowo powinnam mieć na jesieni i wtedy zrobię komplet badań, a teraz muszę przestać o tym myśleć, bo nic nie wyczuwam i nic mi nie jest!!!! Wam obu i innym piszącym na tym forum też nic nie jest!!! Musimy powtarzać to sobie jak mantrę i modlić się, dużo modlić by odnaleźć spokój.

-- 16 maja 2013, 10:49 --

Dziewczyny, tak sobie pomyślałam, że w sumie żżyłyśmy się na tym forum i może warto byłoby ją przenieść na kolejną płaszczyznę i czasem poklikać o czymś innym niż te choroby, bo przecież tyle mamy innych problemów, a że znamy swoje wstydliwe słabości, to byłoby nam prościej, w życiu codziennym raczej się nie przyznaję znajomym, że mam tego typu problem... Jesli macie może jakieś konto na fb, gg itp, to można by było czasem poklikać, jakbyście były chętne to namiary na mnie wyślę na priva :-)

przez anka00 16 maja 2013, 12:15
Wiem ze mam farta ze załapałam sie tak szybko na to usg. Staram sie myslec racjonalnie i sa momenty ze mi sie udaje ale jest to trudne jak cholera. Tak strasznie sie boje. Marze zeby wyjsc z tego gabinetu, odetchnąć z ulgą i wrócic do mojego życia sprzed kilku dni.
Ten czas sie niemiłosiernie dłuży. Niewiem co mam ze soba zrobic....jeszcze ponad 5 godzin :?

-- 16 maja 2013, 11:22 --

W domu bałagan, obiad niezrobiony a ja siedze w pizamie i gram w jakies gry na komputerze bo to mnie uspokaja i czas szybciej leci

przez jovana80 16 maja 2013, 12:32
wykąp się, ubierz, zrób obiad i czas znów poleci!!! Musisz z tym walczyć, potem poczytasz to sobie jako sukces i małymi kroczkami do przodu!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez anka00 16 maja 2013, 12:39
Jak narazie wcisnęłam w siebie kanapke, a to juz cos

-- 16 maja 2013, 17:59 --

Ja juz po usg. Oczywiście wszystko jest ok... uffff.....
Lekarz bardzo fajny ale troche mnie zmartwił. Pytał o moje zaburzenia czyli o PCO , tarczyce, prolaktyne i powiedział ze współczuje mojemu lekarzowi prowadzącemu takiej pacjetntki. Bo leczenie takich zaburzen w pakiecie jest bardzo trudne i zajscie w ciąże tez jest bardzo trudne. Powiedział ze nie spotkał sie jeszcze zeby miec tyle schorzen naraz :(
Zapytał czy mój lekarz juz osiwiał, czy jeszcze nie

przez jovana80 16 maja 2013, 21:20
ojej...to na pewno cię nie pocieszył, ale nie wiem co to za lekarz który takie rzeczy mówi głośno, chyba nie jest to potrzebne do twojej wiadomosci, zwłaszcza, ze natura i życie płatają nie raz figle.

przez anka00 16 maja 2013, 21:50
No własnie, tym bardziej ze to nie był ginekolog tylko taki specjalista od robienia usg ( niewiem dokładnie jak sie nazywa).
Dziekuje wam bardzo dziewczyny za wsparcie

przez jeraha 17 maja 2013, 10:09
no Anka widzisz:)) a pytałas czemu masz tyle guzków? lekarz czy radiolog nie powinien mówić takich rzeczy pacjentowi... no ja jestem za podtrzymaniem kontaktów:)) mam fb ale nie mam gg:(

przez jovana80 17 maja 2013, 10:38
Dajcie spokój, to jest jakaś pomyłka, taki lekarzyna, pewnie chciał się polansować jaką to on ma wiedzę, nie słuchaj takich durnych komenatrzy Anka, bo widać, ze koleś wraz z podejściem nie ma wiedzy do tego, gdyby miał to zamknąłby się, Twój lekarz wie co robi i na pewno nie wpuszcza Cię w maliny, wyrównałaś cykle, robisz postępy w wynikach, przecież wiadomo, ze dziecko z dnia na dzień się nie pojawi, ale w końcu tak się stanie, jestem o tym przekonana. Nie pozwól by jakiś debil odebrał Ci nadzieje i zepsuł humor.

Ja też nie mam gg, tylko fb :-) Fajnie byłoby sobie pogadać czasem nie na forum, tylko na jakimś prywatnym czacie itp... zwłaszcza, ze w 3 mamy kupę czasu... Podeślę Wam namiary na mnie na priv.

-- 17 maja 2013, 09:44 --

wyslałam wam kontakt do mnie na prywatną skrzynke na tym forum :-)

przez jeraha 17 maja 2013, 12:02
jovana wysłalam ci zaproszenie:)

przez jovana80 17 maja 2013, 13:08
Fajnie się dyskutowało :-) Nawet samopoczucie mam lepsze :-)

przez Mightman 17 maja 2013, 14:13
anka00, jovana80, jeraha, Powinniście zostać moderatorkami tego wątku 8) :lol: (Oczywiście proszę się nie obrażać.... ) ;)

przez jovana80 17 maja 2013, 15:19
Hmmm.... Mightman, nie wiem czy jest się czym szczycić :? :mrgreen:

przez anka00 17 maja 2013, 15:21
Dziewczyny moze załozyczy własny topic. hahahaha :smile:
Ja z kolei nie mam fb ale mam gg. Dziewczyny a moze załozymy gdzies na jakims forum nasz wątek, bo faktycznie troche zawalamy ten topic rzeczami nie na temat.
Macie racje, nie bede sie przejmowac tym lekarzem. Wypytywał jeszcze czy lecze sie w jakiejs klinice itp . A co go to obchodzi?!
jeraha nie pytałam o te guzki, byłam tak zestresowana ze nie pomyslałam zeby o cos pytac. Powiedział ze jesli chodzi o piersi to on sie nie ma do czego przyczepic, wszystko jest ok.
Dziewczyny dziekuje wam bardzo jeszcze raz. Gdyby nie wy to niewiem jak bym sobie poradziła w tych najtrudniejszych momentach

przez jovana80 17 maja 2013, 16:24
Anka może załóż lewe konto na fb i wtedy nas zaproś, możemy rownież założyć swój temat, nie ma problemu. Te guzki to chyba mastopatia i wiele kobiet ma tą przypadłość, zapewne jestem jedną z nich, bo mam całe piersi poorane. W ogóle zastanawia mnie czemu ten lekarz nie skupił się na USG a interesował się rzeczami nie leżącymi w jego kompetencjach :? Na zajeciach z psychologii też pewnie spał, bo zdecydowanie nie wie jak podbudować pacjenta... Nie myśl już o tym i tyle.

Sortuj wg