Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Cortezjusz 15 kwi 2016, 22:56
Jutro rana robie mega duze badania z krwi i po weekendzie wyniki i wszystko bedzie wiadomo! Moze jakies niedobory sa i daja objawy...zobaczymy. Jezeli wszystko w normie to lece do psychiatry.

Ja ciagle jakies objawy...dzisiaj leze sobie i nagle jedno szarpniecie serca takie bolące..ma ktoś tak?

przez Radosnek 16 kwi 2016, 00:55
Pewnie, że tak. Przerabiałem już niemal wszystko ;) kłucia serca, omdlenia, drętwienia kończyn, nagłe wzrosty ciśnienia, stany podgorączkowe, bóle mięśni, stawów, głowy, biegunki, brak tchu i tak dalej i tak dalej. I wiesz co? Nadal żyję ;P oczywiście można "chorować" na nerwicę i na inną realną chorobą jednocześnie, dlatego i tak warto się badać. Poza tym każde badanie utwierdza naszą podświadomość, że nic nam nie jest - aż do skutku. To też jakaś droga powrotu do zdrowia.

przez HARY899 17 kwi 2016, 10:34
Ma ktoś z Was może objaw oszołomienia i takiego pływania w głowie OD RANA DO WIECZORA KAŻDEGO DNIA? ???

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez cozicozicozi 17 kwi 2016, 12:23
U mnie atak paniki zaczyna się uczuciem totalnego nieogaru wzrokowego. Wygląda to tak, że wszystko widzę, ale mam uczucie jakby mój mózg nie był w stanie przetworzyć informacji, które dostaje przez oczy. Na początku, jak nie wiedziałem co to, to myślałem, że zwariuję dosłownie. Potem jak zawsze z 15-20 minut migotania przed oczami. I teraz to się na tym etapie kończy, ponieważ mam tę przewagę nad moją chorobą, że nauczony doświadczeniem nie daję się wciągnąć w ten atak paniki. Po prostu czekam aż wszystko samo minie. Dawniej to wiadomo, panika, że oślepnę, od razu szybszy oddech, lekka derealizacja itp. Teraz też by tak było gdybym dawał się temu ponieść. Okuliści nie znaleźli przyczyny w oczach, rezonans głowy też czysty więc są to ataki paniki. Na szczęście zdarzają się stosunkowo rzadko - raz na dwa, trzy miesiące ale wkurwia mnie to mimo wszystko.
Znów cholerne upiory czepiają się mych skrzydeł,
nie chcę groźnych demonów, wolę te dobrotliwe.

przez wiejskifilozof 17 kwi 2016, 12:54
Czasem taki są wewnętrzne.Człowiek,na zewnątrz wygląda normalnie,tak sobie chodzi,czyta,ogląda.Je sobie i pije też.
Ale,co się dzieje w jego głowie,to już on tylko wie.
Te ataki umysłowa są straszne,one zabierają ludziom szczęście.Nie życzę nikomu.

przez mark123 17 kwi 2016, 14:02
Ja gdy doświadczyłem pierwszego ogólnego ataku paniki, byłem już dobrze zapoznany z objawami nerwicy i od razu domyśliłem się, co się dzieje.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Nowa1989 20 kwi 2016, 08:46
Ostatnio od dłuższego czasu mam ból mięśni (uczucie jakby były osłabione, zakwasy, nogi jak waty) nie wiem jak to nazwać :( Cały czas mnie to martwi, wszystko zazwyczaj mija wieczorem a najgorzej jest rano. Czy mieliście coś podobnego? Jak sobie z tym radzić??? :(

przez warrior11 20 kwi 2016, 09:10
Nowa1989,
Ja tak mam po ćwiczeniach;)
Bierzesz jakieś leki lub suplementy diety?
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

przez Nowa1989 20 kwi 2016, 09:23
żadnych suplementów, badanie krwi na magnez ok, a leki Elicea (od nerwicy lekowej) i Beto25zk

przez warrior11 20 kwi 2016, 09:39
Nowa1989,
A na co bierzesz Beto25zk?Przeczytałem teraz w ulotce tego leku,że może on powodować znaczne
obniżenie ciśnienia tętniczego,zmęczenie,zimne stopy itp.
Może te objawy,które opisujesz,to m.in działania niepożądane tego leku?

przez Nowa1989 20 kwi 2016, 09:55
Gdy zaczęły się u mnie objawy nerwicy lękowej lekarz przepisał mi Beto na obniżenie ciśnienia i kołatanie serca. biorę to juz dłuższy czas.

przez warrior11 20 kwi 2016, 10:07
Nowa1989,
Uczucie słabych nóg może być objawem nerwicy,ale leki,które bierzesz też mogą mieć na to wpływ.
Na twoim miejscu pogadałbym o tym z lekarzem.Być może nie musisz tak długo brać Beto25zk.
Lek ten ma naprawdę bardzo dużo działań niepożądanych.

przez Nowa1989 20 kwi 2016, 10:22
Odstawianie tego leku zakończyło się cisnieniem 160/100 dlatego biorę obecnie tylko pół tabletki i będę znowu go odstawiała za jakiś czas. Jest to bardzo mała dawka skoro biorę połowę tabletki 25zk a są dostępne nawet 200zk.,, Nie wiem jak sobie poradzić z tymi mięśniami :cry: Ciągle myślę o tym że to wcale nie z powodu nerwicy lękowej :? Może wcale jej nie mam...

przez warrior11 20 kwi 2016, 11:24
Nowa1989,
Wiesz,trudno wyrokować przez internet,bóle mięśni mogą mieć wiele przyczyn.Być może twój
organizm jest obciążony chemią lub czymś innym,być może twoja wątroba potrzebuje oczyszczenia.
Możliwe też,że po odstawieniu tego leku problemy o których piszesz ustąpią.

Sortuj wg