Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez pika30 13 sty 2014, 01:31
A to chyba że :)

przez neon 13 sty 2014, 01:33
Łoś superktoś!
świat lubi znieczulić
trzeba żyć nieustannie goniąc sny.

przez nova_2013 13 sty 2014, 01:34
kurcze, tez nie wiem jak opisac te dziwne smaki, zapachy i muzyke. One så bardzo delikatne, takie.... anielskie ? Tajemnicze ? Nigdy nie wzbudzaly we mnie niepokoju, raczej ciekawosc skåd mogå pochodzic i dlaczego tylko ja je czuje.
Mc zestaw Citalopram 20mg Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez neon 13 sty 2014, 01:38
Ludzie po exstazy potrafią zmysłem smaku czuć muzykę :D Odlot.
świat lubi znieczulić

przez pika30 13 sty 2014, 01:42
Ja mam wrażenie że zaraz oszaleje, że będę gadać bez sensu, że stracę panowanie. Nie mogę się uspokoić

przez neon 13 sty 2014, 01:45
pika30, A dlaczego nie możesz gadać bez sensu? słuchaj w tobie gromadzi się napięcie i ono musi gdzieś znaleźć ujście, lepiej je wygadać, niż ma je absorbować ciało. A kto słyszy że Ty gadasz?
świat lubi znieczulić

przez nova_2013 13 sty 2014, 01:47
nigdy nie bralam tego typu uzywek, ani narkotykow ani wåchania kleju, butaprenu czy innych "aromatycznych" cieczy.
Natomiast pamietam, ze kiedys bardzo chcialam zdobyc ziarenko marychy i zasadzic sobie w doniczce. Zabraklo mi jednak wiedzy i odwagi, by do kogos sie zwrocic po pomoc w udostepnieniu tego uroczego zielska. Mam na mysli oczywiscie widok pieknych lisci.

Obrazek

przez pika30 13 sty 2014, 01:48
Ja mam wrazenie że zeświruję zaraz i będę gadać bez sensu jak wariatka psychicNie chora

przez nova_2013 13 sty 2014, 01:49
pika30 napisał(a):Ja mam wrażenie że zaraz oszaleje, że będę gadać bez sensu, że stracę panowanie. Nie mogę się uspokoić

Pika30masz cos na uspokojenie ? Moze jakie benzo 1/4 tabletki i przejdzie

przez pika30 13 sty 2014, 01:54
Mam ale oczywiście boję się wziąć
/cenzura/ jak ja tego nie nawidze, czemu to się tak robi dziadostwo

przez neon 13 sty 2014, 01:55
nova_2013 napisał(a):nigdy nie bralam tego typu uzywek, ani narkotykow ani wåchania kleju, butaprenu czy innych "aromatycznych" cieczy.
Natomiast pamietam, ze kiedys bardzo chcialam zdobyc ziarenko marychy i zasadzic sobie w doniczce. Zabraklo mi jednak wiedzy i odwagi, by do kogos sie zwrocic po pomoc w udostepnieniu tego uroczego zielska. Mam na mysli oczywiscie widok pieknych lisci.

Obrazek

Mam takiego znajomka sfiksowanego na tym punkcie. Marzyło mu się otwarcie pierwszego coffe shopa w polsce,miał kontakt z organizacją "wolne konopie" i prowadził firmę, która zajmowała się produkcją namiotów do hodowania roślin w warunkach domowych. Aktualnie ma więcej komorników niż kumpli, i jest mi winien 1200 zł. Ale jak chcesz jakieś informacje na temat uprawy to moge go podpytać, na pewno ma jakieś patenty :D Pamiętam że mówił mi kiedyś, że można sprowadzać dobry nawóz z nietoperzy pod te rośliny.
świat lubi znieczulić

przez nova_2013 13 sty 2014, 02:02
Pika

mnie meczå ataki paniki i ostatnie 2 ataki to myslalam, ze wpadne w obled ! Od 2 miesiecy lezal citalopram w mojej apteczce, do ktorego mialam awersje jak zresztå do innych najzwyklejszych lekow. Ale te 2 ataki tak mi daly popalic, ze zaczelam brac cital. Wpierw powinnam byla brac polowe tabletki przez 8 dni a potem calå, ale poprzestalam na polowie przez dwa nastepne tygodnie bo oczywiscie paralizowal mnie strach przed wzieciem wiekszej dawki. W koncu zaczelam brac 1 calå tabletke az przez 2 dni i odstawilam teraz w piåtek calkowicie. Ale jak mialabym sie tak meczyc jak Ty to wzielabym benzodiazepine chocby przepolawiajåc tabletke na 5 czesci.

Chodzi o to aby Twoj organizm teraz wyluzowal. Za jakies 15-20 minut poczujesz sie lepiej i zwrocisz swoje mysli na inny tor. W tej chwili nakrecasz sie jeszcze bardziej i jeszcze bardziej a to nie wplywa na Twojå psychike dobrze. Im dluzej bedziesz czekac tym gorzej a przeciez chodzi o to aby przerwac ten popierd.l.ny tok myslenia i dac odpoczåc psychice i odprezyc cale napiecie, ktore w tej chwili opanowuje Twoj organizm. Nie bierz calej tabletki, podziel jå na 4 czesci i uwierz mi, ze jak polkniesz to takze Twoje nastawienie od razu sie poprawi. To taki psychiczny tik, wierz mi.

przez nerwa 13 sty 2014, 03:37
A mnie dzisiejszy dzien ewidentnie rozwalil... juz dawno nie mialam takiej nocy. Najpierw jak sie polozylam to wszystko mnie bolalo, a to scisk w zoladku, a to jakby bol watroby, czy w jelitach jakies takie bulgotanie. I oczywiscie nie moglam zasnac. Teraz minely juz 2,5h polozylam sie przed chwila znowu i... kolatanie serca! (takie potykanie sie). Kurde :-/ miewalam to od czasu do czasu, ale raczej pojedynczo, a teraz - co chwile! Troche sie wystraszylam, od razu zrobilo mi sie goraco. No i postanowilam wlaczyc komputer, zeby tak nie siedziec w tych ciemnosciach.. ehhh :( Nie wiem skad nagle takie cos, i to wlasciwie w nocy sie zaczelo. :bezradny:
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez hania33 13 sty 2014, 10:29
nerwa, Juz sie nie denerwuj..niedługo wracasz do Polski , ok bedzie ;)
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

Sortuj wg