WSTAJEMY LENIE! DO ROBOTY!! :)

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez reirei 09 mar 2006, 18:04
Fakt, kiedyś czytałem o tym że 15 min nawet "wymuszonego" śmiania się powoduje reakcje chemiczne które prowadzą do ustabilizowania takiego "humoru" :!:
Kto jest człowiekiem w tym samotnym świecie?

pomyslcie o sobie !

przez dzasti13 17 kwi 2006, 10:54
Niewiem czy nie wywalicie tego tematu!
Ale chciala bym wszystkich wierzacych i niewierzacych prosic O skupienie sie nad soba i innymi tu na forum i nietylko , wszystkich ktorzy sa DOTKNIECI NERWICA LEKOWA
BY w tym czasie pomodlili sie za siebie i za innych!
ZAmowilam masze w Piatek o Godzinie 19 , tu w niemczech sie odbedzie!
WIec prosze pomodcie sie razem ze mna za nas samych i za innych bysmy szybciej wrocili do zdrowia!
DZiekuje wam za to! :lol: :lol: :lol: :lol: javascript:emoticon(':oops:')
Embarassed
chce pomagac ludziom z nerwica lekowa i wymieniac sie spostrzerzeniami i wlasnymi doswiadczeniami.

przez bibi 17 kwi 2006, 11:52
jak chcą to nich kasują ( tego posta)ale zdąże się dopisać
również bedę wtedy w kościele , a jak się nie uda to w domu zrobię sobie godzinną chwilę zaumy. Bedę również się modlić--tak po swojemu
napweno mi, ani wam to nie zaszkodzi
A jak dostanę więcej siana to kupię sobie krzyzyk na szyje ( mój oddałam bratu jak jechał do monaru) i poświęce.
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

pomyslcie o sobie !

przez dzasti13 17 kwi 2006, 13:26
Och Bibi ty masz tez wielkie serce!
dzeikuje ze pomodlisz sie ze mna za nas wszystkich, Mnie ostatnimi czysy sily barakuje , moi zwiazek leci w dol , sama niewiem co juz zrobic!ps.niekupuj sobie kszyrzka, poniewaz mamy wystarczajacy krzyk ktory dzwigamy , kup sobie lepiej medalik !Pozdrawiam i zdrowka zycze! :lol: :lol:
chce pomagac ludziom z nerwica lekowa i wymieniac sie spostrzerzeniami i wlasnymi doswiadczeniami.

przez bibi 17 kwi 2006, 13:33
:*:* jednak wole krzyzyk:D nosiłam przez 7 lat piękny srebrny krzyżyk z Jezusem i naprawdę nie było mi żal go oddawac - niech teraz chroni brata
ale przyzwyczajenie robi swoje . sprawię sobie podobny
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez dzasti13 17 kwi 2006, 13:42
'Jak uwazasz Bibi twoj wybor, jesli wolisz krzyzyk , no to niech bedzie krzyzyk, a jak ty sobie juz radzisz ty tu na forum to jak weteran masz ponad 1300postow niezla jestes!podziwiam cie za to ze masz w sobie duzo sily i chceci do wyzdrowienia takich ludzi nam trzeba! :lol: :lol:

przez Arek 1977 17 kwi 2006, 16:47
hej dziewczyny:)
zastanawiam sie dżasti skąd obawa o wykasowanie postu? czyzby forum było antyreligijne:)
Ja również dołączam się do modlitwy! Uważam (wiem z doświadczenia), że odkrycie w sobie pierwiastka ducha i świadome zycie wiarą czyni człowieka bogatszym, piekniejszym, bardziej wartościowym. Pozwala m.in inaczej przezywać cierpienie (związane chociazby z naszą kochana nerwicą) ale też cierpienie ogólne, egzystencjalne, które jest niejako wpisane w nasz ludzki zywot, naszą naturę. Oj dużo mozna by napisać :)

Tak więc obiecuję również swoją modlitwę, za nas Wszystkich!

pozdrawiam ciepło.
Stworzony jestem do tego aby być i dokonać tego do czego nikt inny stworzony nie został

przez dzasti13 18 kwi 2006, 11:34
DZieki wielkie dziewczyny za wpisy , oraz za modlitwe, im wiecej nas bedzie tym szybciej moze Pan nas wysucha!A niewiem czemu wpadalam na pomysl ze moze posta wykasuja administratorzy , poniewaz pomyslalam ze niejest o tak zwaiazany z nerwica...Ale ciesze sie ze jest! :lol:

przez Krzysztof 18 kwi 2006, 11:39
piątek 19:00 będę z Wami

przez Arek 1977 18 kwi 2006, 17:13
"DZieki wielkie dziewczyny " :shock: ??

pozdro :D [/url][/list][/list][/code][/quote]
Stworzony jestem do tego aby być i dokonać tego do czego nikt inny stworzony nie został

przez dzasti13 18 kwi 2006, 22:10
.....Stworzony jestem do tego aby być i dokonać tego do czego nikt inny stworzony nie został.............
FAjne te slowa , podobaja mi sie ! ;) ;)

Jestescie wyjatkowi!!

przez Aka 23 maja 2006, 23:14
Wiem, ze to za sprawa tego, ze mamy podobne problemy ale kazdy z Was jest wyjatkowym i kochanym, dobrym czlowiekiem; jesli ktos mial watpliwosci na ten temat to niech w koncu w to uwierzy;) Bezinteresowanie reagujecie na problemy innych, radzicie jak najlepiej umiecie, martwicie sie i pocieszacie pomimo, ze nikt z nas sie w ogole nie zna (hmm albo tak dobrze zna i rozumie;)) Oby wiecej takich ludzi. Nerwica nie jest przyjemna ale jak zadna inna choroba uczy empatii, wyrozumiałości, zrozumienia i tak prostego wsuchania sie w druga osobe;) Pozdrawiam Was Wszystkich bardzo ciepło!
Aka

przez izka 23 maja 2006, 23:22
i ja również pozdrawiam Tych wszystkich kochanych ludzi :D

przez NcL 23 maja 2006, 23:31
buziaki :*:*:*
NcL

Sortuj wg