Nagłe i OSTRE Pogorszenie stanu

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez RepairMySoul 18 wrz 2011, 20:27
WIęc nie ruszam tego ścierwa ...
JA juz sie poddałem, mam to wszystko gdzieś, przed chwilą przyjechała do mnie dziewczyna, lezelismy na łózku, nagle zaczeła od mnie mówic, zaczołem bac sie jej głosu, dotyku ... jakbym jej nie znał, poszedłem do okna, ona za mna, i znowu lęk ...
zaczołem nie wiedziecgdzie jestem, kim jestem i co tu robie .. i oczywiscie sie popłakałem ..
Jezeli taka jest nerwica lękowa, i mam z nia walczyć pare lat, to ja sie poddaje.
Dziekuje za wszystko, Dobranoc.
"Mów mi prefekt - duszy defekt
Jedna szata - tysiąc metek"
~~RepairMYSoul

http://lightsinthehell.blogspot.com

przez bretta 18 wrz 2011, 20:53
RepairMySoul, nie poddawaj się, lek możesz spróbować. jak może pomóc to warto, dużo osób go sobie chwali. naprawdę dobrze usypia, haluny są przez kilka minut a potem po prostu odpływasz i śpisz, ja tak miałam, Ty możesz ich wcale nie mieć! tylko jakbyś się jednak zdecydował zabrać to bierz i kładź się do łóżka, nie czekaj na działanie, próbuj zasnąć od razu, powinno się udać po kilku minutach
Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

przez RepairMySoul 19 wrz 2011, 18:25
Czy w nerwicy lękowej/depresji normalne jest "urywanie filmów" ?
Czuje sie jakbym co pare minut, nawet sekund sie restartował ...:(
Nie wiedząc gdzie jestem .. czuje sie jakbym miał dwie osobowosci ...
Jutro ied do psychiatry, strasznie sie boje ze to jakis nowotwór albo cholernia schizofrenia !!
~~RepairMYSoul

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 19 wrz 2011, 18:39
RepairMySoul, to silne rozkojarzenie, taki stan gdy nie możesz sobie przypomnieć co robiłeś 15 minut temu ....... zdarza się, aczkolwiek lepiej pogadać o tym z lekarzem.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez RepairMySoul 19 wrz 2011, 20:00
Do lekarza moge isc dopiero za tydzien ...
Nie wiem czy ktos moze sobie uswiadomic jaki to strach, budze sie o 16,17 ... pare godzin, juz jest ciemno, zaczyna sie strach.
Momentami naprawde nie wiem gdzie jestem, na sile odpycham od siebie wszystkie mysli.
Zaczołem bac sie nablizszych, nademna mieszka brat, zamknolem sie we wlasnym mieszkaniu, pare razy ktoś pukał .. nie otwieram.
Wyłączyłem GG, facebooka, komórke ...
Ja nie chce byc schizofrenikiem, nie chce skonczyc bujająć sie i sliniąc :hide:

-- 19 wrz 2011, 20:00 --

Do lekarza moge isc dopiero za tydzien ...
Nie wiem czy ktos moze sobie uswiadomic jaki to strach, budze sie o 16,17 ... pare godzin, juz jest ciemno, zaczyna sie strach.
Momentami naprawde nie wiem gdzie jestem, na sile odpycham od siebie wszystkie mysli.
Zaczołem bac sie nablizszych, nademna mieszka brat, zamknolem sie we wlasnym mieszkaniu, pare razy ktoś pukał .. nie otwieram.
Wyłączyłem GG, facebooka, komórke ...
Ja nie chce byc schizofrenikiem, nie chce skonczyc bujająć sie i sliniąc :hide:
~~RepairMYSoul

przez Misiek_NL 19 wrz 2011, 20:47
RepairMySoul, Wyluzuj... Postaraj się nie nakręcać... Zajmij się czymś, wiem że to trudne, ale da się...
Misiek_NL

przez RepairMySoul 19 wrz 2011, 21:11
Własnie zrobilem przemeblowanie pokoju i salony + kuchni.
Zaczołem robić pranie, na krótką mete, owszem .. pomaga
Ale robie to wszystko jak robot, chociaz lepsze to niz te całe bagno.
Dzownilem rpzed momentem na izbe przyjęć w miliczu (oddział C) nie mają niestety miejsc, dostalem numer do mojej psychiatry która jest ma tam swoj oddział ...
Mam nadzieje ze sie uda.

Najgorsze jest ze ja sie nie nakrecam, to samo wszystko jest takie realne, wszystkie mysli odrzucam, odpycham ... ale one wracaja wkoncu z tak ogromną siła ze to niepojęte ...

-- 22 wrz 2011, 03:24 --

Powie mi ktos jak w tej sytuacji zadziala na mnie noc bez snU?
nie mam ubezpieczenia, musze isc po nie dzis, pozniej do lekarza po skierowanie na szpital itp.
I musze nie spac cala noc, bo zasypiam 7,8 rano i plan by nie wypalił.
NIe walnie mi serducho?
Nie peknie cos we mnie?
Pozdrawiam.
~~RepairMYSoul

przez villah 22 wrz 2011, 20:02
noc bez snu? nawet nie próbuj stary... będziesz sie czuł fatalnie, a fatalny stan twój umysł będzie łączył z tymi twoimi lękowymi myślami, no i będzie sie nakręcał i dobrze bawił i Cie umoralniał xD

musisz zacząć od początku

http://www.youtube.com/watch?v=lRtDhZrOjfk&ob=av3e

to, ze wkleiłem Ci ten link to nie jest moja fanaberia, szukałem odpowiedzi na moje lęki 5 lat, 5 okropnych lata szukania recepty i zalewania kielichem niepowodzeń, teraz wiem, ze ja nie chciałem być zdrowy, jesteśmy tak przywiązani do naszych zgubnych nawyków, negatywnego środowiska, narkotyków- czy to kawy czy alkoholu, jestesmy tak w tym zakochani, ze nie szukamy recepty na to by zyc szczesliwie, szukamy recepty, zeby nasze paskudne nawyki kontynuować xD

chcesz być zdrowy ok tylko zapomnij o zxakrapianych imprezach i zarawanych nocach, musisz 100% zmienić sposó zycia, a do tego trzeba KOZAKA

przez Badziak 22 wrz 2011, 21:18
RepairMySoul, byłeś u tego psychiatry?
Zaburzenia depresyjno-lękowe z elementami fobii społecznej:
Anafranil SR (klomipramina) 150 mg
Amizepin (karbamazepina) 400 mg

+ terapia behawioralno-poznawcza :)

przez villah 22 wrz 2011, 21:51
Tak, idz do psychiatry będziesz mógł się pochwalić kolorem pigułek, które Ci przypisał. Tabletka mogą jedynie kamuflować objawy, źródło kłopotu, czeka jak wulkan do odpowiedniego momentu, a najlepiej jak jeszcze uzależnisz sie od leku i go odstawisz, wpadasz z deszczu pod rynnę.

Chodź parę lat chorowałem nigdy nie poszedłem do psychiatry, bo psychiatra, to taka osoba, która próbuje przekonać nas, że za przeproszeniem kupa, to bryłka złota. Ty powinienes jednak nauczyć, jak omijać kupę i jak wpadać w nią z uśmiechem na twarzy ;] dziwne nie? ale jakie wyzwalające.

przez RepairMySoul 23 wrz 2011, 15:09
Byłem u psychiatry, tzn u lekarza po skierowanie na szpital, które juz przefaksowalem, teraz wystarczy czekać.

Zaluje jak cholera ze zarwałem cała noc, i caly dzien jeszcze wojowałem ...
Polozylem sie o 21:30, obvudzielm sie 22:30, bylem pewien ze zabiłem 9 osób, rzuciłem szklanka o ziemie i pobieglem do gory do innego mieszkania ... trzeslem sie, plakalem i czulem ze to juz kniec, ze to obled ...
Zadzwonilismy po pogotowie, przyjechalo, dostalem relanium ...

A teraz czuje sie jeszcze gorzej niz przedtem ! ;/

Ludzie z pogotowia mowili ze to psychoza ...
Nie wiem od czego to, ale to bylo okropne ...
Mimo ze zasnolem o 23, zasnolem dopiero o 15 :(

-- 23 wrz 2011, 15:38 --

Wstałem o 15*

-- 23 wrz 2011, 22:30 --

Czy ktos moglby odpisac ze mial cos podobnego?
Czy to atak paniki?

Dodam ze relanium bardzo mi pomoglo, zasnolem jak dziecko ... oczywiscie przed snem 30 minut płacz.
Czekam az dadza znac ze szpitala, skierowanie juz przefaxowalem.
~~RepairMYSoul

przez carlos 26 wrz 2011, 01:29
No mam teraz podobnie, ale jakoś to ciągnę... Głównie rzucam się w wir pracy, tylko to pomaga... tylko problem taki, że jak mam wolne czuję się 100 razy gorzej. Nie chcę Ci stawiać diagnozy repair ale nie jestem pewien co do diagnozy z pogotowia. Moim zdaniem jesteś nakręcony to sił maksymalnych, utopiony w strachu, ktory płata Ci takie figle. Zobaczymy jednak co Ci powiedzą lekarze, ja trzymam za Ciebie kciuki.

przez RepairMySoul 02 paź 2011, 16:48
TO juz półtora tygodnia od przefaksowania "pilnego!" skierowanie do szpitala w miliczu.
Z dnia na dzien jest coraz gorzej, czuje sie wypompowany z wszystkich uczuć, ale najbardziej martwi mnie jedna rzecz, i chcialbym spytac czy ktos tak a, o ile uda mi sie to w sposób zrozumiały wytłumaczyć, na podstawie przykładu.

- Siedzepowiedzmy przy tv, i mam takie cos jakbym sie "restartował" i prez króciutki moment nie wiedzial gdzie jestem i kim jestem, czuje sie wtedy jakby aktywowała sie inna osobowość( mam tak ok 50 razy dziennie ), lub gdy ta cała "szyba" tak jakby znikała, wszystko zaczyna do mnie docierac, momentami mysle ze to co robie przez to chorobe to głupota, wtedy najczesciej albo mdleje, albo dostaje ciarek, dreszczów, poce sie i szyba znów jest, wydaje mi sie ze zbyt przryzwyczailem sie do derealizacji i moze to dlatego.
Zauwazylem ze od 2 dni mam cos dziwnego przed snem, np z wczoraj na dzis, tak jakbym zasypiał i widzialem jak leje sie woda na moja twarz, po chwili podskoczylem z wyra bo czułem wode w nosie, cos podobnego mialem 2 dni wstecz, ale z zapalniczka, gdzie podczas zasypiania czułem gorąc na palcach.
Kolejna sprawa, zawsze gdy ide wziasc kąpiel isciagam koszulke, mysle ze strące żarówke nad sobą, oczywiscie żarówki tam nie ma, i ja zdaje sobie z tego sprawe po dluzszym momencie, ale mam tak caly czas od paru dni, ach i jeszcze jedno, prawie zawsze przed snem mam cos dziwnego, nie wiem czy to psychoza czy co, ale mysli, obrazy zaczynaja wirować mi w głowie, nie mam nad tym kontroli.

Tak bardzo chce zyc normalnie, bez tego lęku, bólu, ranienia innych ...
Myslalem ze odezwa sie ze szpitala, ale nic ..

Dodam tez ze od 4 dni nie biore pernazyny, bo te cholerstwo chyba rozwalilo mi serce, bo za kazdym razem gdy ja bralem przez ostatnie 2 tygodnie, serce mnie kuło i miałem spuchnięta prawą strone ciała brzucha.

Prosze o odpowiedzi!
Czy ja jestem walnięty :( ? :why:
~~RepairMYSoul

przez Zmęczonyyy 02 paź 2011, 17:32
Zauwazylem ze od 2 dni mam cos dziwnego przed snem, np z wczoraj na dzis, tak jakbym zasypiał i widzialem jak leje sie woda na moja twarz, po chwili podskoczylem z wyra bo czułem wode w nosie, cos podobnego mialem 2 dni wstecz, ale z zapalniczka, gdzie podczas zasypiania czułem gorąc na palcach.
Kolejna sprawa, zawsze gdy ide wziasc kąpiel isciagam koszulke, mysle ze strące żarówke nad sobą, oczywiscie żarówki tam nie ma, i ja zdaje sobie z tego sprawe po dluzszym momencie, ale mam tak caly czas od paru dni, ach i jeszcze jedno, prawie zawsze przed snem mam cos dziwnego, nie wiem czy to psychoza czy co, ale mysli, obrazy zaczynaja wirować mi w głowie, nie mam nad tym kontroli.
Masz tu dobrą radę. Olej to, wszystko jak leci, to nie ma żadnego znaczenia, nic ci od tego nie będzie. A już na pewno wszystkie dziwne zjawiska przed snem są niewarte uwagi. Przed zaśnięciem można mieć różne schizy, wizje, uczucia, to normalne, nawet u zdrowych. Jak będzie miał takie coś to się nie przejmuj, zrelaksuj się i niech się dzieje.
Zmęczonyyy

Sortuj wg