Nerwica a temperatura ciała

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez janeczka84 20 lis 2006, 22:41
tak sobie pomyślalam...jeśli wam temperatura skacze to sprawdzcie czy nie macie boleriozy. Ciezko ja wykryc i czesto wygląda na nerwice.

przez gusia 21 lis 2006, 00:03
Dokladnie mam to samo.Temp waha sie miedzy 37,3-37,5.Taki stan utrzymuje się od dwóch lat. :?
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez aleksanderalien 21 lis 2006, 00:39
termometr a termometr to ruznica miezac temperature roznymi termometrami uzyskamy rozne wyniki nawet o 2 stopnie ruznicy pozdrawiam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez gusia 21 lis 2006, 01:13
termometr a termometr to ruznica miezac temperature roznymi termometrami uzyskamy rozne wyniki nawet o 2 stopnie ruznicy pozdrawiam

Tak,kazdy napewno zdaje sobie z tego sprawę.Ja osobiście mam swój jeden własny,zwykły,rtęciowy,mam nadzieję że się nie zużyje szybko ;) ,choc nie kontroluję temp często,bo i po co???
Pozdrawiam gusia
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

Temperatura

przez Al 21 lis 2006, 15:46
Badania ost. wykazały, że w zwiazku z tym, że człowiek przez ost dziesieciolecia zaczyna żyć szybciej, jest częsciej zmeczony naukowcy za standardową temperaturą przyjeli 37 st. Nawet jak idziesz do lekarza i mierzy ci tempr. jak jest 37 to jest. ok. Takze nie przejmujcie sie, że to przez chorobę.

Pozdrawiam
Al

przez _mała_ 29 lis 2006, 10:46
ja podejrzewam paciorkowca...
wierzcie mi ze nie mierzylam tej pieprzonej temp. przez 2 lata..i nie urzywam badziewnych elektronicznych termometrów ale rteciowe (hehe ciekawe co to bedzie jak UE nam kaze je wycofac :lol: )...kazdy termometr i tak testowany jest na calej rodzinie ;)
no ale jak mialam cos na migdalach to wypadało zmierzyc temp. przed wizytą u lekarza...
dzisiaj zrobilam wymaz bo sie okazalo ze paciorkowca (czy co tam to bylo na moich migdalach) nie wytępil antybiotyk...moze ta cholera sie dopiero teraz ujawnila (o ile cos badania wykazą) :roll:

moze i pisze nie w temacie....ale nie zawsze trzeba to zwalazc na nerwice...ale tez nie popadajmy w jakies schizy ostre ;)
oczywiscie ze istnieją ludzie co maja o 2, 3 kreski wyzej...ale ja czuje ze to nie jest moja temperatura...

niby ze mnie goraca kobieta :lol: ale w pokoju w nocy to mam tak zimno ze łohoho hahhaha...inaczej nie zasne ;)

ale to takze prawda ze, ze temp. podnosi sie z nerow...ja pamietam ze jak sie potrafilam rozryczec jak bylam mala (bo _mala_ tez kiedys byla mala) to temp. wzrastala mi do 37,1 ;)

trzymajcie się nie za ciepło :D
Ostatnio edytowano 20 gru 2006, 17:55 przez _mała_, łącznie edytowano 1 raz

przez IceMan 29 lis 2006, 19:25
janeczka84 napisał(a):tak sobie pomyślalam...jeśli wam temperatura skacze to sprawdzcie czy nie macie boleriozy. Ciezko ja wykryc i czesto wygląda na nerwice.

no dzięki, jeszcze tego mi brakuje... to jakaś groźna choroba? (nazwa mi coś mówi ale niewiele)
Przyjaciel forum

przez gusia 30 lis 2006, 01:41
Piotrek,nie nakrecaj się....
Bolerioza to choroba przenoszona przez kleszcze,ale zawsze łaczy się z rumieniem i wystepuja objawy grypopodobne.
Poszukaj w necie,i nic sie nie martw....
Pozdrawiam gusia
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez maiev 30 lis 2006, 01:56
kurcze, a ja temperaturę mam zawsze za niską - tak około 36. lekarz twierdzi, że widocznie taki mój urok :? ale nie zawsze tak było. Pozdrawiam
"I need a new version of me..."

przez _mała_ 20 gru 2006, 17:52
acha do Al
jak zmierzysz sobie temp. rektalnie albo w ustach to wyjdzie Ci 37...tylko ze ja jej tak nie mierze :lol:

pozdrawiam ;)

[ Dodano: Sro Gru 20, 2006 4:52 pm ]
witam
jednak mialam racje, ze to nie od nerwow...czuje ulge...i poprawe po odpowiednim leczeniu (temp. zblizona do prawidlowej)
a robiono ze mnie hipochondryka i nerwicowca przez pare lat :]
cale szczescie to nic "powaznego" i moje przypuszczenia sie sprawdzily- paciorkowiec (dopiero teraz sie ujawnil)

i nie dajcie sobie lekarzom wmowic tylko nerwicy czy hipochondrii- bo to konowaly ... i Was olewają bo nie wiedza co Wam jest i dlatego tak gadają...
mowie tu o permanentnym dlugotrwalym dzien w dzien podwyzszonej temp. i czucie tej temp.

wyczytalam tez ze np. obecnosc gronkowca moze powodowac stany nerwicowe i podwyzszoną temp. (i np. nic poza tym) takze warto sie badac....ale na spokojnie :smile:

maiev JEZELI mierzysz temp. rano tuz po przebudzeniu to mozesz miec taką niską ... ja mialam nawet 35,9 raz hehe super uczucie chłoduuuuu...

pozdrawiam

przez MaRiAnEk 04 kwi 2007, 22:40
...
Ostatnio edytowano 20 sie 2007, 21:05 przez MaRiAnEk, łącznie edytowano 1 raz
konto zablokowane

Re: Nerwica a temperatura ciała

przez LDR 08 kwi 2007, 20:04
marek gość napisał(a):witam chciałbym

się zapytać czy przy nerwicy występują stany podgorączkowe , od miesiąca z niewielkimi przerwami mam właśnie takie,oczywiście

towarzyszy im niepokój i kłopoty z zaśnięciem , po prostu boję się zasnąć, i oczywiście uczucie mocnego bicia serca. Jeśli

chodzi o kwestie chorobowe to byłem u lekarza i skierował mnie na badania krwi ale one nie wykazały jakichkolwiek zaburzeń. I

powiedział że to może być na tle nerwicowym, oczywiście zapisał mi relanium i to wszystko. A poza tym to cieszę się że takie

forum istnieje i pozdrawiam wszystkich.

Mam to samo. Podczas takiego czegoś mam temp max 37,3 C. W szpitalach jak leżałem miałem rano zawsze temp ok, a po południu 37,2 C... pół roku był spokój. Teraz się od 2 dni źle czuje coś. Wszystko na tle nerwicowym. Jestem przebadany od A do Z. Aha no i raz przy bardzo ostrym ataku rekordowa temp 38,6 C, do szpitala trafiłem z bardzo wysokim ciśnieniem... też nic nie stwierdzono.
LDR

przez MaRiAnEk 16 kwi 2007, 22:13
...
Ostatnio edytowano 20 sie 2007, 21:14 przez MaRiAnEk, łącznie edytowano 1 raz
konto zablokowane

przez gusia 16 kwi 2007, 22:26
Qrcze coś mi sie kojarzy że podobny temat był i daaaawno w Nim pisalam a niewidze,ok niewazne...
U mnie 37,3...37,5 to standard :roll:
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

Sortuj wg