Jak to skutecznie wyleczyć?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Jak to skutecznie wyleczyć?

przez silny6 02 cze 2009, 11:44
Witam! Mam takie dolegliwości : pulsowanie mięśni na całym ciele,czasami przeskakiwanie w mostku(tak jakby serce przeskakiwało tak się czuje),do tego lekkie skurcze i zmęczenie(czasem przez cały dzień,a czasami pod wieczór jestem totalnie wyczerpany).
Dodam,że biorę magnez od trzech miesięcy(przez pierwszy miesiąc brałem 2tabletki tj.200mg,od dwóch miesięcy biorę 3 tj.300mg-optymalna dawka).
Czasem to ustępuje na 2 tygodnie,a potem znowu wraca.Te przeskoki w mostku pojawiają się znienacka tzn.czasem nie mam ich przez tydzień a potem nagle się pojawiają.Czasem też skacze mi prawa powieka.
Miałem robione ekg,echo serca,badanie krwi-wszystko jest w porządku.
Proszę o odpowiedź jak to wyleczyć,gdyż pojawia się to raz na kilka dni.Nie trwa ciągle,może trzeba jeść więcej jakiś minerałów bądź witamin.
Pozdrawiam.

Re: Jak to skutecznie wyleczyć?

przez magdalena031083 02 cze 2009, 11:49
Czasem od nerwicy serce bije szybciej ,przez co organizm szybciej się meczy ja tak mam i biorę propranolol ,tak samo drętwienie mięśni itd. też może być przyczyna nerwica ,ale to wszystko lekarz musi potwierdzić.
napisz na piasku to co dajesz ,wyryj na skale co otrzymujesz....

Re: Jak to skutecznie wyleczyć?

przez silny6 02 cze 2009, 11:54
Mam też czasami lęki,polega to na tym,że jak mam gdzieś jechać to mnie zaczyna właśnie przeskakiwać w mostku.Myślę,że to pojawia się od stresu.A i jak jest piękna pogoda za oknem to jestem taki pobudzony,a jak pada deszcz to mnie te dolegliwości zaczynają męczyć.Ma tak ktoś?
Piszcie kochani:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg