Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak to skutecznie wyleczyć?


silny6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam takie dolegliwości : pulsowanie mięśni na całym ciele,czasami przeskakiwanie w mostku(tak jakby serce przeskakiwało tak się czuje),do tego lekkie skurcze i zmęczenie(czasem przez cały dzień,a czasami pod wieczór jestem totalnie wyczerpany).

Dodam,że biorę magnez od trzech miesięcy(przez pierwszy miesiąc brałem 2tabletki tj.200mg,od dwóch miesięcy biorę 3 tj.300mg-optymalna dawka).

Czasem to ustępuje na 2 tygodnie,a potem znowu wraca.Te przeskoki w mostku pojawiają się znienacka tzn.czasem nie mam ich przez tydzień a potem nagle się pojawiają.Czasem też skacze mi prawa powieka.

Miałem robione ekg,echo serca,badanie krwi-wszystko jest w porządku.

Proszę o odpowiedź jak to wyleczyć,gdyż pojawia się to raz na kilka dni.Nie trwa ciągle,może trzeba jeść więcej jakiś minerałów bądź witamin.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam też czasami lęki,polega to na tym,że jak mam gdzieś jechać to mnie zaczyna właśnie przeskakiwać w mostku.Myślę,że to pojawia się od stresu.A i jak jest piękna pogoda za oknem to jestem taki pobudzony,a jak pada deszcz to mnie te dolegliwości zaczynają męczyć.Ma tak ktoś?

Piszcie kochani:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×